VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Albrecht ti je još jedna firma u stečaju..

još dva tjedna jel tak…

slijedi nam precesija

zanima me ima li koja dobra duša da se prospe po bidu?

slijedi nam precesija

nema, ok nek vam ostanu 😀

slijedi nam precesija

Sud: Broj: Upisnik: Godina: ST 2012 25 Pž 2012 6355
VALIDUS D.D., tuženik

STEČAJ – LIKVIDACIJA

17.9.2012. (datum primitka)

18.9.2012. (dodjela predmeta sucu)

3.10.2012. (pocetak rada)

1. stupanj VARAŽDIN 2. stupanj Oznake Radnje Stranke Ad acta NE

http://www.vtsrh.hr/index.php?page=register&lang=hr


@discover

Samo ti je ovo bitno. Broj predmeta je PŽ-6355/12
Pratiti možeš putem linka, gdje su ti i upute.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

hvala za link

slijedi nam precesija

ok, 10.10. evidencija
Ad Acta: Da

šta sad to znači? jel žalba odbačena?

slijedi nam precesija

@discover

11.10.2012. (otprema)

Pa bio bi red da netko iz validusa priopći šta to znači…….u svakom slučaju, mišljenja sam da ćemo idući tjedan saznati. Tipujem na srijedu, možda četvrtak..ali to je samo moje mišljenje.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@discover

11.10.2012. (otprema)

Pa bio bi red da netko iz validusa priopći šta to znači…….u svakom slučaju, mišljenja sam da ćemo idući tjedan saznati. Tipujem na srijedu, možda četvrtak..ali to je samo moje mišljenje.

Ti imaš kontakte sa upravom pa vjerovatno znaš o čemu se radi pabi bilo zgodno da i druge dioničare obavijestiš prije idućeg tjedna tj..priopćenja uprave u kojoj si i ti kao većinski dioničar..

@simao
Da imam bilo kakvu “povlaštenu” informaciju, reagirao bih još u petak….bilo po asku ili po bidu. Ono što sam uspio saznati od tajnice iz Geneze (jer od VTS-a ne možeš saznati sadržaj rješenja) je da je pr. uprave validusa na putu i da se vraća u srijedu ili četvrtak. U prijašnjim postovima (da se ne opetujem) naveo sam sve br. telefona…….i Genezin i pr. uprave i stečajnog upravitelja.
Do službene objave, niti ću kupovati, niti prodavati…..jer bi to bio preveliki hazard. Usput tu je i 24. 10……..ispitno ročište na kojem ćemo točno saznati kolika su potraživanja vjerovnika, te njihove prijedloge i planove.

p.s. sve što napišem, nije nagovor na kupnju ili prodaju VLDS-R-A

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama

Ova zadnja rečenica ti je nepotrebna.čisto sumnjam da će na osnovu tvog pisanja netko kupovati ili prodavati….LP

@domobran
Kada “posjetiš” par puta uskok i hanfu……..i ti ćeš stavljati takve rečenice.
A postovi će ti počinjati sa “mišljenja sam” a završavati sa “to je samo moje mišljenje” Misliš da je sve ovo ovdje zafrkancija, dok ti policajac u večernjim satima ne donese poziv…… a onda počinju problemi.
O tim i takvim iskustvima bi ti i drugi forumaši koji imaju sličnog iskustva isto mogli ponešto reći, a ima ih…ponekad napišu neki post, ali vrlo pristojan i odmjeren….ili više uopće ne pišu (prepoznati će se u ovom postu)
Ja sam bio zbog dalekovoda, ingre i validusa……hvala ne bih više.
Iskreno, jedva čekam da se ova trakavica oko validusa završi, jer mi ga je puna kapa…..razmišljam da ga poklonim domu za djecu u Nazorovoj, pa šta dobiju, dobiju……..valjda će biti za 10-tak lizalica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nije dobro . Ali, nije dobro dok nije gotovo . Znači , dok nije gotovo , još uvijek je dobro .

New Report

Close