VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Politika vlade, kazao je Linić bit će spašavati tvrtke koje imaju tržište i postojeće programe koje mogu opstati ali i mijenjati vlasnike tvrtki koji su bili neodgovorni.
e ovo bi moglo biti zanimljivo ,moglo bi se primjeniti na validusu ,mogla bi država postati većinski vlasnik , to je moje mišljenje, neka linić počisti neke ,a validus je vrijedan

Je, jako je vrijedan… moglo bi i na vrbi roditi grožđe. Za potonje trebaš platiti genetičke inženjere iz Monsanta, a za uvećanje vrijednosti Validusa jedno 100-200 milijuna kuna keša.

Kako god, i za jedno i drugo trebaju novci… pa džaba vam prazna priča, moja sinovci.
[bye]



Mcinha, VLDS ne može izbjeći stečaj, VLDS je u stečaju.

ma kolega Mcinha misli ako VTS sruši prvostupanjsku presudu iz VŽ,mislim da Geneza ima ozbiljne namjere da išcupa VLDS iz gliba i njih je zatekla ova presuda iz VŽ
[/quote]

Ozbiljne namjere?

Takve priče možeš jedino prodavat glancerima šanka u lokalnoj seoskoj birtiji. Kad se zatekneš tamo, pozovi usput i rundu za sve lokalne gorštake… pa proslavite dan odnosno noć "ozbiljnih namjera"… a račun plati u potvrdama od SKDD o stanju na investitorskom računu.

Inače, u Validusu su svi toliko "ozbiljni" da su im Porezna i HZZ priznala olakšicu da odu na plastičnu operaciju usta po uzoru na "Jokera" iz Batmana.

šta se sada događa sa dionicama validusa?neće biti u redovnom tržištu,ali neće bit poništena?




Mcinha, VLDS ne može izbjeći stečaj, VLDS je u stečaju.

ma kolega Mcinha misli ako VTS sruši prvostupanjsku presudu iz VŽ,mislim da Geneza ima ozbiljne namjere da išcupa VLDS iz gliba i njih je zatekla ova presuda iz VŽ
[/quote]

Ozbiljne namjere?

Takve priče možeš jedino prodavat glancerima šanka u lokalnoj seoskoj birtiji. Kad se zatekneš tamo, pozovi usput i rundu za sve lokalne gorštake… pa proslavite dan odnosno noć "ozbiljnih namjera"… a račun plati u potvrdama od SKDD o stanju na investitorskom računu.

Inače, u Validusu su svi toliko "ozbiljni" da su im Porezna i HZZ priznala olakšicu da odu na plastičnu operaciju usta po uzoru na "Jokera" iz Batmana.
[/quote]
Zanimljivo, postavlja se pitanje zašto je onda Geneza uopće ušla u VLDS? Znate li možda koliko je love ovdje utukla? Ne znate? Ja otprilike znam, isto tako znam da ta količina novca mi donosi veliku dozu optimizma, jer ne znam tko bi se tako lako odrekao takvog iznosa, a ne radi se o mirovinskom fondu jer njima je doista svejedno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

geneza, validus, stečaj ili ne … a di smo tu mi dioničari ? možda kolega Z(ec)Ztop da opali jednu preko sedam gora i planina

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Jel Geneza ona srpska firma od Mimovića?

"pbz" je fino skratio [smiley]

slijedi nam precesija


"pbz" je fino skratio [smiley]

Mnogi su nju fino skratili…sad moramo mi dioničari čekat stečaj da se konačno sve rasproda i krenemo od početka..dobro je da je imovina i zemljište jako atraktivno.. [lol]



"pbz" je fino skratio [smiley]

Mnogi su nju fino skratili…sad moramo mi dioničari čekat stečaj da se konačno sve rasproda i krenemo od početka..dobro je da je imovina i zemljište jako atraktivno.. [lol]
[/quote]
Pa zar Vi stvarno mislite da će nešto ostati???
Kako možete krenuti s ničim od početka?
Pozdrav




"pbz" je fino skratio [smiley]

Mnogi su nju fino skratili…sad moramo mi dioničari čekat stečaj da se konačno sve rasproda i krenemo od početka..dobro je da je imovina i zemljište jako atraktivno.. [lol]
[/quote]
Pa zar Vi stvarno mislite da će nešto ostati???
Kako možete krenuti s ničim od početka?
Pozdrav
[/quote]
Kao prvo stečaja vjerojatno neće biti, a kao drugo ako do njega ipak dođe ja stvarno mislim da će za dioničare ostati i to puno toga

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Stečaj je već otvoren,zar ste zaboravili????
Cijena dionice je 64 lipe.
U tijeku je postupak delistiranja dionice.
Što se prije pomirite sa realnosti,bolje za Vas.
Pozdrav



@Mcinha

Stečaj je već otvoren,zar ste zaboravili????
Cijena dionice je 64 lipe.
U tijeku je postupak delistiranja dionice.
Što se prije pomirite sa realnosti,bolje za Vas.
Pozdrav

Vaš link
Pozdrav

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close