VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mcinha, VLDS ne može izbjeći stečaj, VLDS je u stečaju.


Mcinha, VLDS ne može izbjeći stečaj, VLDS je u stečaju.

ma kolega Mcinha misli ako VTS sruši prvostupanjsku presudu iz VŽ,mislim da Geneza ima ozbiljne namjere da išcupa VLDS iz gliba i njih je zatekla ova presuda iz VŽ

Ne trudi se joka14, zna on to jako dobro

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@znači game over? ajde neka,sam nekako mi pre pre mali promet,a puno mi se cijenjene kolege raspisale,spominju se nekakvi oglasi,njuškala? jel neko kontaktira onoga tarota vidovitog milana? Lp


ovdje ima više optimista nego na ingri, za nepovjerovat.

Neznam zašto se vi kolega toliko uzrujavate……a nemate dionice vlds…….ja ih imam na lopate, pa se ne uzrujavam. A ingra…..to će biti tek poslastica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nije se lijepo smijati kolegama u nevolji

Postanite Eu-robovi

To što je stečajni upravitelj uputio zahtjev burzi o povlačenju vlds sa uvrštenja, ne mijenja puno na stvari. Činjenica je da je donošena sudska odluka o stečaju na koju se validus žalio i treba vidit šta če biti sa žalbom. Još uvijek su otvorene sve opcije po pitanju vlds-a

Alabama, hoće li biti uplacen porezni dug prije ročišta na VTS-u


Alabama, hoće li biti uplacen porezni dug prije ročišta na VTS-u

dobro pitanje?


Alabama, hoće li biti uplacen porezni dug prije ročišta na VTS-u

Dug se vrlo lako može riješit da uprava to želi i tako spasit ovu dionicu od špekulanata i sl..VABA banka može financirat porezni dug i visoki trgovački sud nema šta više odlučivat…



Alabama, hoće li biti uplacen porezni dug prije ročišta na VTS-u

Dug se vrlo lako može riješit da uprava to želi i tako spasit ovu dionicu od špekulanata i sl..VABA banka može financirat porezni dug i visoki trgovački sud nema šta više odlučivat…
[/quote]
Netočno.
Sada nije dovoljno podmiriti porezni dug.
Svi dugovi su sada u igri.
Pozdrav

@opet broker sam sebi prodaje,u nadi nebili ga sta poklopilo. [thumbsup]

New Report

Close