VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što razbijate glavu, organizirajte se, platite 1000€ i stavite je na MTP…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Što razbijate glavu, organizirajte se, platite 1000€ i stavite je na MTP…

Je, al ima jedan mali problemčić… Iako nas "vjernici" ponovno uvjeravaju da je problem kotacije Validusa samo u sferi plaćanja za održavanje iste, ja mislim da se tu radi o nekim bitnijim stvarima.

Očito je Stečajnom trebalo neko vrijeme dok nije shvatio kolika je to "vrijednost" isprepletena u dužničko-vjerovničkim zavrzlamama između Validusa, Plurisa, Nikomata i ostalih pa je (iako skroz zakašnjelo) pokušao prevenirati daljnju lakrdiju koja se već mjesecima odigrava na burzi pod tickerom VLDS-R-A. S druge strane, zna se koga je i kada regulator zvao na obavijesne razgovore i kakve su pjesme pojedinci "pjevali u koncernoj dvorani u Miramarskoj ulici", iako je i tada, kao i danas i "ćoravoj koki" bilo jasno da "zrno neće da pogodi".

Dakle, povlačenje je logičan slijed u pripremama za posljednju pomast…i misu zadušnicu.

Uzgred ću spomenut da za MTP pored novčića treba i posljednje financijsko izvješće priložit, a obzirom da je isto najobičniji falsfikat obzirom na način evidentiranja i vrednovanja imovine Validusa, teško bi se itko pametan i hrabar na burzi, usudio dati šansu za posljednji zlatni "šut", ovako teškom slučaju narkomana na umoru.



Što razbijate glavu, organizirajte se, platite 1000€ i stavite je na MTP…

Je, al ima jedan mali problemčić… Iako nas "vjernici" ponovno uvjeravaju da je problem kotacije Validusa samo u sferi plaćanja za održavanje iste, ja mislim da se tu radi o nekim bitnijim stvarima.

Očito je Stečajnom trebalo neko vrijeme dok nije shvatio kolika je to "vrijednost" isprepletena u dužničko-vjerovničkim zavrzlamama između Validusa, Plurisa, Nikomata i ostalih pa je (iako skroz zakašnjelo) pokušao prevenirati daljnju lakrdiju koja se već mjesecima odigrava na burzi pod tickerom VLDS-R-A. S druge strane, zna se koga je i kada regulator zvao na obavijesne razgovore i kakve su pjesme pojedinci "pjevali u koncernoj dvorani u Miramarskoj ulici", iako je i tada, kao i danas i "ćoravoj koki" bilo jasno da "zrno neće da pogodi".

Dakle, povlačenje je logičan slijed u pripremama za posljednju pomast…i misu zadušnicu.

Uzgred ću spomenut da za MTP pored novčića treba i posljednje financijsko izvješće priložit, a obzirom da je isto najobičniji falsfikat obzirom na način evidentiranja i vrednovanja imovine Validusa, teško bi se itko pametan i hrabar na burzi, usudio dati šansu za posljednji zlatni "šut", ovako teškom slučaju narkomana na umoru.
[/quote]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/iUfqCjGOZLnD2Lpd2sIE2Q==.pdf

baš mi je žao kaj budu ovu dionicu delistirali,jer priznat ćete da je ovo čudo od dionice zadnjih godinu dana najinteresantnija na ovoj jadnoj burzi,lp

podsjećam da validus ima 195 miliona kuna u kapital i rezerve ,ako to aktivira da razrješi vjerovnike , i još ako baš mora proda dio imovine biti će u ogromnom plusu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


podsjećam da validus ima 195 miliona kuna u kapital i rezerve ,ako to aktivira da razrješi vjerovnike , i još ako baš mora proda dio imovine biti će u ogromnom plusu

Super, onda ćeš ga moć prodat preko njuskala…

Ovi naši stečajni upravitelji su bogom dani pa sve znaju i kako do temelja samo najavom uništit ovu dionicu,nema tu više šta rušit ovo je dno dna nije mi samo jasno tko može prodat po 1kn ako je kupovao između 8-11kn.moraš biti toliko glup da sa takvim minusom izlaziš,šta onda što će biti destilirana sa burze,jednog dana kad firma očisti dugove valjda će se opet pojavit na burzi,a cijena sigurno neće biti 1kn.Pa oni imaju imovine duplo više nego dugova šta je vama ljudi-ovdje treba samo lopove uhititi i oduzet im svu imovinu koju su zaradili na osnovu ove dionice,valjda će netko i propjevat obično to budu orgganizirani lopovi,ali uvijek jedan propjeva,samo je pitanje dana ili mjeseci.Alabama nemoj samo šutit kopaj šta znaš o ovoj firmi i njihovim lopovima i sve u medije..nisi valjda i ti milion zaradio na mutan način pa se neusudiš ništa poduzimat,ipak si svoje novce ulagao..nemoj samo da ti se takvi smiju.


podsjećam da validus ima 195 miliona kuna u kapital i rezerve ,ako to aktivira da razrješi vjerovnike , i još ako baš mora proda dio imovine biti će u ogromnom plusu

Nevjerovatan zaključak!!!
I kada bude delistiran i kada bude na 0 kuna,za neke se neće ništa promjeniti.
Pozdrav

čak je i stranica otišla k Vragu…. 666 !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



podsjećam da validus ima 195 miliona kuna u kapital i rezerve ,ako to aktivira da razrješi vjerovnike , i još ako baš mora proda dio imovine biti će u ogromnom plusu

Nevjerovatan zaključak!!!
I kada bude delistiran i kada bude na 0 kuna,za neke se neće ništa promjeniti.
Pozdrav
[/quote]

Ciljana vrijednost ostat će ista, samo što će se vremenski horizont povećati na plus beskonačno. 😀

ovdje ima više optimista nego na ingri, za nepovjerovat.

Nevjerojatno, ali lešinarima je i kuna preskupa za ulaz, a ako ju ne planirate kupiti i ovako se naslađivati padu onda ste ozbiljno bolesni. Što ako VLDS izbjegne stečaj, a to će se saznati za mjesec dana, gdje će se cijena zaustaviti bjednih 3,4 ili 5 kuna? Koliko je to % na sadašnju cijenu? Bi prodali PTKM na 650, to je isto kao i VLDS na 3 kune od današnjeg ulaza? Kod VLDS je to moguće, kod PTKM nikad.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close