VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




u šta ulazi? u keš?

T+3=srijeda
U srijedu, navečer, očekujem tvoju ispriku.
[/quote]

Nisam baš siguran tko je kome duzan ispriku.
Sad je cijena 1,xx kn, a NEKI su navlačili na kupnju dok je bila 10x veća. Zbog toga su mnogi ovdje ostali bez gaća jer više NIKAD nećete vidjeti ovu dionicu na tim razinama.
A ovi nalozi od 10000 i više komada koji se malo pojave, a malo nestanu, a svi znamo čemu sluze……a tome bi se trebale izjasniti neke druge instance…..naravno, kad bi radile svoj posao.
Uostalom, nije to slucaj samo na ovoj dionici. Znamo tko se još sluzi takvim akrobacijama.
[/quote]
Kolega, ako pod "neki" smatrate mene, onda niste fer. Pa ja sam ih po tim cijenama i kupovao. Pa i vaše sam kupio ja…….po cca 4 kn. a koliko je sada?
Pišete o nekim instancama…….pa neka samo rade svoj posao. O kakvim vi akrobacijama pričate? Mislite da štampam lovu doma u kuhinji? Nema više Alabama love……ostala je samo sića…….a to ne namjeravam ulupati u validus.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Bumo videli…rekao bi jedan moj prijatelj!? [cool]
Razmisljam na glas…da nebi bilo nekih zabluda [cool]

evo ga, ulagač se aktivirao ipak!!!

skida s aska!!

😀

slijedi nam precesija

Validus d.d. u stečaju – Zahtjev stečajnog upravitelja o povlačenju s uvrštenja

12.9.2012 9:31:01

Stečajni upravitelj društva Validus d.d. je dana 10. rujna 2012. g. uputio Zagrebačkoj burzi zahtjev o povlačenju s uvrštenja.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Validus d.d. u stečaju – Zahtjev stečajnog upravitelja o povlačenju s uvrštenja

12.9.2012 9:31:01

Stečajni upravitelj društva Validus d.d. je dana 10. rujna 2012. g. uputio Zagrebačkoj burzi zahtjev o povlačenju s uvrštenja.


Još malo pa gotovo!!!
Nema više.Očekivano!
Pozdrav

što to znači?, moglu li trgovati?
hvala

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

VALIDUS ce ic u posebni režim trgovanja

@joka24

Kako znaš, nagađanje ili?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

medvjedic, 12.09.2012. u 10:45
VALIDUS ce ic u posebni režim trgovanja

joka otkud ti to? ovo je zahtjev za delisitiranje zar ne?

I što se na kraju događa?????


VALIDUS ce ic u posebni režim trgovanja

da…i to onaj preko plavog oglasnika
[sad]

Fascinantno je da se tolerira uvrštenje dionica Magme, HGSP, INGR-ae i sličnih i nema nikakvog govora o delistiranju, a kad se pogleda VLDS on je svemirski brod za navedene. Varteks je dužan ko Grčka i tolerira mu se neplačanje poreza u iznosima od stotinu milijuna kuna, a ovdje prvo VLDS država tjera u stečaj i tereti ih za iznose koje uopće nisu dužni platiti, onda stečajni brže bolje traži delistiranje, vidjet ćemo što će na to sve reći HANFA, a pogotovo visoki trgovački sud u Zagrebu. Čini mi se da je nekome ovdje jako stalo da sakrije tragove i jako mu je u interesu da VLDS ne stane, mislim da ovdje ima dosta posla za USKOK, no sačekajmo prvo što će reći sud u Zagrebu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


VALIDUS ce ic u posebni režim trgovanja

Ma bravoo,a koji to?
Uporan do kraja!!!
Pozdrav

New Report

Close