VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo onaj nervozni sa 3xxx komada lupio po bidu [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Evo onaj nervozni sa 3xxx komada lupio po bidu [lol]

To je otprilike ta količina od prethodnih dana..kuda sad?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@dkinvest26
pitaj onog s svježih 10000 na asku…čini se da ronimo


Sve se cini da su Kvart i Split prodali i sad bi da cijena malo popusti,.. mogu ih razumjeti,. Ljudski je kad covjek proda da zeli da cijena padne. No to u zivotu obicno ide upravo suprotno…

Ha ha, prodao po 24,2kn i danas nisam htio kupovati na 23,05kn iako sam trubio da tamo ide.
Bit će ovog i jeftinije….

Ne bih rekao da je to bas tako….kao što vidite, 10000 komada na asku moze nestati netragom u roku od 1 sekunde….

Ajde Split ne drukaj, daj rađe neki graf, neki tekst, pa dajte malo uredite ovaj forum, samo vam je na pameti gore/dole.

Kolega, zar to vama stvarno izgleda kao nalog koji želi prodati? [lol]

Interesantna situacija, neko (Bakić?) radi pritisak sa 15000 komada na asku.
Vjerujem da je ovo dionica u kojoj uglavnom nema "labavih" ruku i teško je da će uspjeti skupiti iole značajnu količinu strašenjem. A još manje vjerujem u to da očekuje da mu ovo neko poklopi.
Onda, što s tim želi postići?

Nije ovo ni loše, eto malo da krvotok proradi.
Činjenica je da se netko istresa, a iz iskustva znam da poslije svakog istresanja na nekoj od dionica dolazi do rasta.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

je li želi prodati ili ne nije bitno. činjenica je da je 15.000 komada bilo na prodaji do maloprije. dovoljno dugo da ih netko kupi ako misli da dionica vrijedi puno više. uostalom to je cca 360.000kn šta i nije neki ogroman iznos.



Sve se cini da su Kvart i Split prodali i sad bi da cijena malo popusti,.. mogu ih razumjeti,. Ljudski je kad covjek proda da zeli da cijena padne. No to u zivotu obicno ide upravo suprotno…

Ha ha, prodao po 24,2kn i danas nisam htio kupovati na 23,05kn iako sam trubio da tamo ide.
Bit će ovog i jeftinije….
[/quote]
Interesantno kako si siguran da je 23,05 čekalo baš tebe… Koliko sam ja vidio nije bio takav nalog na asku pa da ti se ne da uzeti ga…
Ja sam kupio, bolje reći meni su prodali…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Treba postaviti pitanje: Zašto netko tko očito ima velik broj dionica ne dopusti njen rast, a i nema namjera prodati?

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close