VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima netko podatak gdje je sve validus dionicar i u kojim postocima? Hvala


uvaženi kolege!
još uvijek vam smetam u topu?
tjerate me?
i nakon što je firma u stečaju i ulaganje nam vrijedi pola kikirikija?
još uvijek?

Meni ne smetaš. Nikada te nisam nagovarao da kupuješ, a neću te nagovarati i na prodaju.
Dušebrižniku ziziju malčice smetaš ti…….a ja mu jako smetam.


@jole46

hefa (hoteli farios) vis (hoteli vis) mljekara mils (Split) Mirna (Rovinj) vaba banka (Varaždin) Moja banka (Sarajevo) i još par firmi gdje nije većinski vlasnik + nekretnina ko u priči. Problem je samo što je sve založeno i pod hipotekama.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



uvaženi kolege!
još uvijek vam smetam u topu?
tjerate me?
i nakon što je firma u stečaju i ulaganje nam vrijedi pola kikirikija?
još uvijek?

Meni ne smetaš. Nikada te nisam nagovarao da kupuješ, a neću te nagovarati i na prodaju.
Dušebrižniku ziziju malčice smetaš ti…….a ja mu jako smetam.


@jole46

hefa (hoteli farios) vis (hoteli vis) mljekara mils (Split) Mirna (Rovinj) vaba banka (Varaždin) Moja banka (Sarajevo) i još par firmi gdje nije većinski vlasnik + nekretnina ko u priči. Problem je samo što je sve založeno i pod hipotekama.
[/quote]
Hvala na odgovoru. Sigurno ima prostora za napredovanje.

svi bi vi rado moje po kunu…

međutim ako malo razmislite vidjet ćete tko kupuje čije…

[sealed]

slijedi nam precesija

@disc.
Pa znaš da nikada nisam bio škrt. Evo nudim ti 50% više za sve (1,50) ako si za, stavljam odmah nalog na 1,50 jer me u pon. do 13 h nema :))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@disc.
Nećemo se vrijeđati (pa ja sam uglavnom kulturan…….osim sa zizijem…….i Miloradom……pokoj mu duši…lijepo je drukao, dok nije pretjerao) reci prije nego bidariš…..da stavim nalog…….a staviti ćeš ga….uvijek je sve pitanje vremena i cijene…….to sam već davno ovdje napisao. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

misliš kao što si i ti meni javio kad si me pobidario sa zadnje 4k?

nema frke [thumbsup]

ps. i ja tebi kulturno nudim po 30 lipa za tvoje i nek te to ne vrijeđa… bez obzira koliko si ih plaćao..

slijedi nam precesija


@disc.
Nećemo se vrijeđati (pa ja sam uglavnom kulturan…….osim sa zizijem…….i Miloradom……pokoj mu duši…lijepo je drukao, dok nije pretjerao) reci prije nego bidariš…..da stavim nalog…….a staviti ćeš ga….uvijek je sve pitanje vremena i cijene…….to sam već davno ovdje napisao. [thumbsup]

Znali ste biti vrlo drski i prema meni i tvrdili ste da Validus nece u stecaj i da ja i jos neki kolege zlonamjerno tvrdimo da ce Validus u stecaj.Budite sada barem pristojni pa se ispricajte.
Pozdrav



@disc.
Nećemo se vrijeđati (pa ja sam uglavnom kulturan…….osim sa zizijem…….i Miloradom……pokoj mu duši…lijepo je drukao, dok nije pretjerao) reci prije nego bidariš…..da stavim nalog…….a staviti ćeš ga….uvijek je sve pitanje vremena i cijene…….to sam već davno ovdje napisao. [thumbsup]

Znali ste biti vrlo drski i prema meni i tvrdili ste da Validus nece u stecaj i da ja i jos neki kolege zlonamjerno tvrdimo da ce Validus u stecaj.Budite sada barem pristojni pa se ispricajte.
Pozdrav
[/quote]
Zar nije uprava najavila žalbu na stečajni postupak?



uvaženi kolege!
još uvijek vam smetam u topu?
tjerate me?
i nakon što je firma u stečaju i ulaganje nam vrijedi pola kikirikija?
još uvijek?

Meni ne smetaš. Nikada te nisam nagovarao da kupuješ, a neću te nagovarati i na prodaju.
Dušebrižniku ziziju malčice smetaš ti…….a ja mu jako smetam.


@jole46

hefa (hoteli farios) vis (hoteli vis) mljekara mils (Split) Mirna (Rovinj) vaba banka (Varaždin) Moja banka (Sarajevo) i još par firmi gdje nije većinski vlasnik + nekretnina ko u priči. Problem je samo što je sve založeno i pod hipotekama.
[/quote]

Ne smeta meni nitko nigdje a kamoli ovdje… dapače, budući da si… naravno, ako se ne varam… u nekoliko navrata naveo da će tako i tako prije ili poslije večina dionica od forumaša biti tvoje tj. da je isto samo pitanje vremena i cijene… ja ti najskrenije želim, ne da samo sve dionice forumaša po osnovi k/p ili sl. postanu tvoje… već da čim povoljnije postaneš jedini tj. 100% vlasnik Validusa…

Nadalje, nije samo problem što je možda sve založeno i pod hipotekmama… već je problem što Validus d.d. nije više Validus d.d. , već Validus d.d. "u stečaju" … kojim više ne upravljaUuprava ni NO, već Rješenjem Trgovačkog suda u Varaždinu broj 4 St-25/12-71 od 19. srpnja 2012 Validus d.d. u stečaju upravlja:
Upravitelji/likvidatori
Nenad Homar, OIB: 11719729882
Koprivnica, Dravska 1
– stečajni upravitelj
– zastupa društvo pojedinačno i samostalno
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:3085002607034717::NO:28:P28_SBT_MBS:070039838
Lp [thumbsup]




@disc.
Nećemo se vrijeđati (pa ja sam uglavnom kulturan…….osim sa zizijem…….i Miloradom……pokoj mu duši…lijepo je drukao, dok nije pretjerao) reci prije nego bidariš…..da stavim nalog…….a staviti ćeš ga….uvijek je sve pitanje vremena i cijene…….to sam već davno ovdje napisao. [thumbsup]

Znali ste biti vrlo drski i prema meni i tvrdili ste da Validus nece u stecaj i da ja i jos neki kolege zlonamjerno tvrdimo da ce Validus u stecaj.Budite sada barem pristojni pa se ispricajte.
Pozdrav
[/quote]
Zar nije uprava najavila žalbu na stečajni postupak?
[/quote]
Žalba ništa neće niti može promjeniti ako postoje stečajni razlozi.
To je samo prigodno "prodavanje magle".
Pozdrav

@discover
o.k. stavi sutra ponudu na kupnju po 30 lipa…….100000 komada…….bar da je vidim

@bisakovi

Ne, na vlds nisam bio drzak (prema vama) nego na jednom drugom topicu, političke naravi.
Ako i kada presuda postane pravomoćna, javno ću vam se ispričati……..do tada ne.

@ZZtop

A šta tebi reći? Najbolje ništa. Kako je krenulo, neće vlds biti važan…….linkaćeš ti toga dosta……do stečaja nam lijepe naše. U svakom slučaju želim ti puno poslovnog uspjeha kao i privatnog.

@jole46

Je, rok za predaju je idući ponedjeljak.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close