VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@rajbos polako kolega dovoljan je minut i ode +35% Lp

ja sam se stavio malo niže na kupnju, pa ako padne smanjiću si malo prosjek [smiley]


ja sam se stavio malo niže na kupnju, pa ako padne smanjiću si malo prosjek [smiley]

Zasto mislite da ce padati?

@stfaca
a zašto ti misliš da će rasti? pokretanje stečaja nije razlog za rast i euforiju nego baš obratno

ne znam oće li padati ili neće.
Pretpostavljam da bi moglo doći do korekcije nakon prevelikog naglog rasta ukoliko ne bude pozitivnih vijesti
To je sve

@Otto4 ok to je vasa teorija Lp

jel se zna kakvo izvjesce da se ocekuje?
ALABAMA!?!?
netko?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




@stfaca
: čekamo onu presudu koja će lansirati vlds

misliš na ovaj spor…?

11.06.12.


zizi
Kako se sudkinja zove?
Porezna je pod kontrolom, ne brini.
Ima jedan sudski spor koji će validus izgubiti…….to će dići cijenu dionice.
Da vidim tvoj I.Q.
LP

a još kad se održi i dole navedena skupština… lansiranja ko u priči… lovačkim ili ribičkim…?

12.06.12.



@Mcinha

Nema na čemu. Bilo je i vanburzovne kupnje. Kada vidite promjene u top10 biti će vam sve puno jasnije, a vidljjive će biti prije skupštine koja će se održati u 9 mjesecu. Ročišta sa poreznom, po mom mišljenju, ne predstavljaju više opasnost za vlds. Jedan drugi sudski postupak, promijeniće uveliko, stanje u vlds.
4 osnovne firme (hefa, vis, mirna i mils) rade sve bolje……..ostatka bi se trebalo riješiti…..i u HR i u Bosni. Mišljenja sam da će dionica rasti (mislim na zdrav rast, ne na napucavanje cijene koja se ne može održati dugoročno) tek od 9. mjeseca. Do tada se neće ništa posebno desiti……osim što ćemo se natezati po bidu da što jeftinije kupimo….čekajući da netko izgubi živce i proda.
Evo, rekao sam i više nego što smijem.
Sve navedeno nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa.
Autor posta posjeduje dionice vlds.

[/quote]
Ne, mislim na spor nikomata i validusa, gdje je nikomat tužio validus za nezakonitu dokapitalizaciju.
Zašto se skupština ne bi održala? Ima li zakonskih zapreka da se ista ne održi? Do pravomoćnosti stečajne presude, ili vraćanja ponovno prvostupanjskom sudištu, Geneza i dalje upravlja društvom (i ostalim društvima, gdje je vlds većinski vlasnik) kako u upravnom, tako i u nadzornom odboru.
Svojim pisanjem i p.m.-ovima uspio si slomiti Goluba (kupio je po 5,50 a prodao po 1 kn.)
Možda slomiš i discovera, vidim da se njemu obraćaš. Pa i njegove ću rado kupiti po 1 kn.
Samo ti piši……. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ija bi golube dionica Vlds po kunu.





@stfaca
: čekamo onu presudu koja će lansirati vlds

misliš na ovaj spor…?

11.06.12.


zizi
Kako se sudkinja zove?
Porezna je pod kontrolom, ne brini.
Ima jedan sudski spor koji će validus izgubiti…….to će dići cijenu dionice.
Da vidim tvoj I.Q.
LP

a još kad se održi i dole navedena skupština… lansiranja ko u priči… lovačkim ili ribičkim…?

12.06.12.



@Mcinha

Nema na čemu. Bilo je i vanburzovne kupnje. Kada vidite promjene u top10 biti će vam sve puno jasnije, a vidljjive će biti prije skupštine koja će se održati u 9 mjesecu. Ročišta sa poreznom, po mom mišljenju, ne predstavljaju više opasnost za vlds. Jedan drugi sudski postupak, promijeniće uveliko, stanje u vlds.
4 osnovne firme (hefa, vis, mirna i mils) rade sve bolje……..ostatka bi se trebalo riješiti…..i u HR i u Bosni. Mišljenja sam da će dionica rasti (mislim na zdrav rast, ne na napucavanje cijene koja se ne može održati dugoročno) tek od 9. mjeseca. Do tada se neće ništa posebno desiti……osim što ćemo se natezati po bidu da što jeftinije kupimo….čekajući da netko izgubi živce i proda.
Evo, rekao sam i više nego što smijem.
Sve navedeno nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa.
Autor posta posjeduje dionice vlds.

[/quote]
Ne, mislim na spor nikomata i validusa, gdje je nikomat tužio validus za nezakonitu dokapitalizaciju.
Zašto se skupština ne bi održala? Ima li zakonskih zapreka da se ista ne održi? Do pravomoćnosti stečajne presude, ili vraćanja ponovno prvostupanjskom sudištu, Geneza i dalje upravlja društvom (i ostalim društvima, gdje je vlds većinski vlasnik) kako u upravnom, tako i u nadzornom odboru.
Svojim pisanjem i p.m.-ovima uspio si slomiti Goluba (kupio je po 5,50 a prodao po 1 kn.)
Možda slomiš i discovera, vidim da se njemu obraćaš. Pa i njegove ću rado kupiti po 1 kn.
Samo ti piši……. [thumbsup]
[/quote]
Ja ocekujem cijenu oko 6kn. Bit ce uspona i padova ali ce se stabilizirati. Vi koji nemate zivaca samo prodajte,ja kupujem. Vidimo se u top 10

Ne brini prijatelju… tu sam… odgovorim ti konkretno u ponedjeljak…
Lp





@stfaca
: čekamo onu presudu koja će lansirati vlds

misliš na ovaj spor…?

11.06.12.


zizi
Kako se sudkinja zove?
Porezna je pod kontrolom, ne brini.
Ima jedan sudski spor koji će validus izgubiti…….to će dići cijenu dionice.
Da vidim tvoj I.Q.
LP

a još kad se održi i dole navedena skupština… lansiranja ko u priči… lovačkim ili ribičkim…?

12.06.12.



@Mcinha

Nema na čemu. Bilo je i vanburzovne kupnje. Kada vidite promjene u top10 biti će vam sve puno jasnije, a vidljjive će biti prije skupštine koja će se održati u 9 mjesecu. Ročišta sa poreznom, po mom mišljenju, ne predstavljaju više opasnost za vlds. Jedan drugi sudski postupak, promijeniće uveliko, stanje u vlds.
4 osnovne firme (hefa, vis, mirna i mils) rade sve bolje……..ostatka bi se trebalo riješiti…..i u HR i u Bosni. Mišljenja sam da će dionica rasti (mislim na zdrav rast, ne na napucavanje cijene koja se ne može održati dugoročno) tek od 9. mjeseca. Do tada se neće ništa posebno desiti……osim što ćemo se natezati po bidu da što jeftinije kupimo….čekajući da netko izgubi živce i proda.
Evo, rekao sam i više nego što smijem.
Sve navedeno nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa.
Autor posta posjeduje dionice vlds.

[/quote]
Ne, mislim na spor nikomata i validusa, gdje je nikomat tužio validus za nezakonitu dokapitalizaciju.
Zašto se skupština ne bi održala? Ima li zakonskih zapreka da se ista ne održi? Do pravomoćnosti stečajne presude, ili vraćanja ponovno prvostupanjskom sudištu, Geneza i dalje upravlja društvom (i ostalim društvima, gdje je vlds većinski vlasnik) kako u upravnom, tako i u nadzornom odboru.
Svojim pisanjem i p.m.-ovima uspio si slomiti Goluba (kupio je po 5,50 a prodao po 1 kn.)
Možda slomiš i discovera, vidim da se njemu obraćaš. Pa i njegove ću rado kupiti po 1 kn.
Samo ti piši……. [thumbsup]
[/quote]

uvaženi kolege!
još uvijek vam smetam u topu?
tjerate me?
i nakon što je firma u stečaju i ulaganje nam vrijedi pola kikirikija?
još uvijek?

slijedi nam precesija

New Report

Close