VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega FAHRUDIN…
jeste kaj zaradili na VLDS?
jeste uopce dionicar VLDS…
ak niste…
budite toliko dobri i odpicite nekam ….preporucam VIRTUALKU….
DESPER…
Iskreno ocekujem na 1.6 cca a onda i preko 3…
ocete uc?
imate namjeru uc?
ak nemate….i ako nemate nis pametno za rec…
prosetajte i vi VIRTUALKOM

Kolega ALABAMA
pa postavih Vam pitanje a nis od odgovora?!
btw…
ja sam ovdje ciste trejderski….
no zbog onih in a koji citaju…ima kakvih interesantnih informacija?

Ja tebi preporučujem da dobro razmisliš što ćeš učiniti prije nego ostaneš i bez te siće kojom trejdaš.

I da ak ti je do trejdanja odeš na tržnicu i tam radiš arbitražu na spreadu cijene između pomidore i raštike.

@caccone
Vidio sam vaše pitanje. U petak imam jedan razgovor sa "određenim organima" nadam se da ću vam iza toga moći slobodno odgovoriti na sve što vas zanima.
I dalje sam treći dioničar validusa…….šta sam prodao u četvrtak, prodao sam…….iza toga više nije bilo prodavanja. Kao što sam već napisao, stanje mog portfelja moći će se pratiti u top10.
Za sada toliko. Nick ne želim mjenjati. Nigdje ne bježim……..tu sam.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

FAhrudine…bolje i sica nego VIRTUALNO…
nego jel boli kad gledas da raste?
oce li do 2.5? pa hladjenje?
a tek kaj ce sutra ako ostane ovak?!
pfff…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@fahrudin
Hvala na preporuci. Molio bih te samo da ne vrijeđaš, jer ja tebe ne vrijeđam. Budimo kulturni.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@fahrudin
Hvala na preporuci. Molio bih te samo da ne vrijeđaš, jer ja tebe ne vrijeđam. Budimo kulturni.

Ne vrijeđam te, budimo iskreni i korektni. Samo tvrdim da nismo kolege. A za kulturu komunikacije ću se svakako založiti.

2,93 vidljivo u prvi 10…
pfff…pa nece valjda danas na 3
i opet blokada…
pa dokle ce

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

oće VDLS do kraja dana na 3 kn???



@caccone

Vidio sam vaše pitanje. U petak imam jedan razgovor sa "određenim organima" nadam se da ću vam iza toga moći slobodno odgovoriti na sve što vas zanima.
I dalje sam treći dioničar validusa…….šta sam prodao u četvrtak, prodao sam…….iza toga više nije bilo prodavanja. Kao što sam već napisao, stanje mog portfelja moći će se pratiti u top10.
Za sada toliko. Nick ne želim mjenjati. Nigdje ne bježim……..tu sam.

Zašto si prodavao kad si prije nekoliko mjeseci sam pisao da možeš samo kupovati,nisam trejder i neprodajem dionice koje sam skupo platio da sad izlazim za 1kn,pa makar čekao 5god.Pisao si da ćeš uzet odvjetnika i rasturit bagru koja je kriminalizirala ovu dionicu za svoj džep,jer kad uložiš 1000000kn onda je sića platit odvjetnike da ovo rasvjetle na sudu.Očekujem tvoje konkretne odgovore.

U drzavi u kojoj je kriminal na svakom koraku, a HANFA ne radi svoj posao, nije ni čudo da se trguje za temelju povlaštenih informacija gdje god se stigne. Al morat će se sve to počistit kad tad, inače nam uskoro ne gine svaki dan novo dd u stečaju.

Rekao bi da se pokušava istresti na 2,2 – 2,40 i tu je vjerojatni END za ovu dionicu, naravno ukoliko nedođe do nekih gotovo sad nevjerojatnih informacija …..

ps Vrijednost 6,75 kn po dionici je očito bila fiktivna procjena vrijednosti imovine

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ima jedan kolega…trgovao je nekad i na GAPOVE
ovdje je gap na 3.1
ufff…kako bi to bilo dobro

btw…jel ikad na nekoj dionici bio veci dnevni rast?
zna neko?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@simao
Dobiti ćeš ih.
@fahrudin
Sada vidim da si post uputio drugom forumašu, stoga se ispričavam. Teško mi je pratiti forum i tipkati naloge. Istina, kolege nismo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close