VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislio sam da ako je montiran u Varaždinu, mogao bi biti i u Zg ako je to nekome cilj

Ljudi,budite razumni,nema tu nikakvog "montiranja".Uvjeti za stečaj i to svi, postoje već dugo vremena.
Žalba je besmislena ako se dugovanja ne podmire i to SVA ,a ne samo Porezne uprave.
U stečaju se rješavaju SVA DUGOVANJA!!!!!
Pozdrav

Prodaja Varaždinske banke rješava porezni dug državi u cijelosti,nedavno je prodana Banka Brod turcima. Dovoljno je ponuditi ju tim istim turcima po ovoj cijeni ne vjerujem da bi ju odbili, cijena je 35,22 kune po dionici što je 2/3 procjenjene vrijednosti, pošto se zanimlljivo na prvu prodaju nije javio nitko. Zanimljivo država planira namaknuti novce prodajom "obiteljskog srebra" HPB-a, a ovo ne želi nitko. Istovremeno KABA preuzima NAVA banku.Mislim da će se za BPRA kupac pronaći i stečaj će se obustaviti jer osim države većina ih je odustala od pokretanja stečaja. Evo nešto o HGSP
Vaš link

E sad neka mi netko kaže da je HGSP u boljoj poziciji od VLDS, pa HGSP nema apsolutno ništa.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Mislio sam da ako je montiran u Varaždinu, mogao bi biti i u Zg ako je to nekome cilj

Ljudi,budite razumni,nema tu nikakvog "montiranja".Uvjeti za stečaj i to svi, postoje već dugo vremena.
Žalba je besmislena ako se dugovanja ne podmire i to SVA ,a ne samo Porezne uprave.
U stečaju se rješavaju SVA DUGOVANJA!!!!!
Pozdrav
[/quote]
ma upravu si
jedino mi je žao šta krivci nece bit kažnjeni
jer njima je ova situacija pasala

4. Obustava uz suglasnost vjerovnika. I do ove obustave može doći samo na prijedlog dužnika koji mora imati pisanu suglasnost svih stečajnih vjerovnika. Stečajni sudac po slobodnoj procjeni odlučuje da li je potrebna i suglasnost vjerovnika osporenih tražbina te razlučnih vjerovnika odnosno da li im je potrebno pružiti odgovarajuće osiguranje.
Vaš link

Da podsjetim:
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mcinha
kolega bit ce i ovdje svakakvih preokreta
VLDS ima dosta mesa i nije kraj svijeta
cek da svi malo mucnu glavom VLDS ima jako puno nekretina

a neki pomislili da Ide to na 0.1
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


a neki pomislili da Ide to na 0.1
[lol]


Ne bih imao ništa protiv

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nema ni po 1.0

ko želi prodat može za kunu, ko želi kupit može za dvi. ima za svakoga – po želji [wink]



a neki pomislili da Ide to na 0.1
[lol]


Ne bih imao ništa protiv
[/quote]
mozda….al prije toga bi ja volio prodat kupljeno po 1.02
onda nek ide di oce…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




a neki pomislili da Ide to na 0.1
[lol]


Ne bih imao ništa protiv
[/quote]
mozda….al prije toga bi ja volio prodat kupljeno po 1.02
onda nek ide di oce…
[/quote]
Pa prodaj i ne zamaraj se

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

izgleda da vama nekaj smeta…mozda moja spekulativna kupovina?
A kaj cu vam ja….dok ne dobijem barem duplo sto sam platio ja sam tu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close