VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja uzeo jučer po 1,x kn pa i da propadne zaboli me neka stvar, za 1 burek dobijem 15 komada VLDS, bolje onda uzet VLDS, od bureka mi počeja rast kolesterol [lol]

a od VLDS ispada kosa i zubi [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

žalba na stečaj
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



ja uzeo jučer po 1,x kn pa i da propadne zaboli me neka stvar, za 1 burek dobijem 15 komada VLDS, bolje onda uzet VLDS, od bureka mi počeja rast kolesterol [lol]

a od VLDS ispada kosa i zubi [lol]
[/quote]

ma nema beda, i DIOKI ću uskoro kupovat po 1 kn, ja volim takve (al sad 11 kn za njega ne bi dao ni u ludilu) [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Područni ured Porezne uprave podnio prijedlog za otvaranje stečaja zbog duga od 15 milijuna kuna te kamata od sedam milijuna.

Zar nije mogla kompenzacija za troškove devastacije hotela od strane izbjeglica?

[cool]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Uprava će se žaliti na stečaj.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Područni ured Porezne uprave podnio prijedlog za otvaranje stečaja zbog duga od 15 milijuna kuna te kamata od sedam milijuna.

Zar nije mogla kompenzacija za troškove devastacije hotela od strane izbjeglica?

[cool]


ma kolega to je montirani stecaj
ali ja duboko vjerujem da ce bit poništen na visokom trgovačkom sudu u ZG
jer VLDS pocinje lagano disat i vjerojatno ce bit puno bolji rezulatati poslje turisticke sezone
samo je šteta ucinjena na uštrb dionicara i uprave VLDS
a kriminalci su prošli nekažnjeno to je jako tužno

Uprava će se žaliti na stečaj.

Vaš link


To nema nikakvog značaja ako i dalje postoje obadva uvjeta za stečaj,a postoje.
Pozdrav


Područni ured Porezne uprave podnio prijedlog za otvaranje stečaja zbog duga od 15 milijuna kuna te kamata od sedam milijuna.

Zar nije mogla kompenzacija za troškove devastacije hotela od strane izbjeglica?

[cool]


Nije li dio duga već podmiren?

Joka
Ako je stečaj montiran, zašto mislite da će ga visoki sud ponistiti

cokomilk
pa zato šta Geneza garantira da ce vratit dugove
zašto nisu ingru ili dioki gurnuli u stecaj
zašto Horvat nije dao javnu ponudu

Mislio sam da ako je montiran u Varaždinu, mogao bi biti i u Zg ako je to nekome cilj


Mislio sam da ako je montiran u Varaždinu, mogao bi biti i u Zg ako je to nekome cilj

kolega pricekajmo pravomocnu presudu
bit ce tu još svega
ja nisam prodao niti jednu dionicu cak sam dokupijo po 1 kn i kusura

New Report

Close