VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ja vidim ZABA je kraća za cca 8000 komada. TO je Bakić nešto prodavao.
PBZ D.D./SWEDBANK AB 34.775 1,29 Skrb. račun je preimenovan samo u PBZ, količina je ista.
PBZ D.D. 45.072 1,67 Skrb. je ispao sa liste. Izgleda da je on prodavao ove velike pakete zadnje vrijeme pa i onih 10000 po bidu prošli tjedna. Ili je to Investor pa su mali rasprodali svoje što je jako dobro ili je to netko veći izlazio što opet nije loše jer više nema tolikih količina na prodaji.

Uz sve to cijena je porasla [thumbsup]

Ako je PBZ investor onda je on ispao jer su mali odlučili izaći iz skrbništva PBZ računa i upisati dionice na svoje račune u SDA (novo pravilo u Investoru).

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ovaj što se gura stvarno misli da će mu skinuti s aska takav nalog?
Razrijedi to malo…
[lol]

Mislim da je nedavno istresanje 10000 komada na ovoj dionici napravilo određene poremećaje, te da upravo završava konsolidacija na ovim razinama.
Očekujem u narednim danima lagani pomak prema gore, osim ukoliko ne bude novih istresanja.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ma pogledaj samo ovog sa 3.362… taman se počne skupljati kupnja oko 23,50 i ista polagano raste, kad ga on spusti na 23,99 jer ga je netko uplašio sa 1.000 kom…taj ili ne želi da se digne cijena, jer bi to usitnio u nekoliko naloga ili… ako već pod svaku cijenu želi prodati neka onda lupi po kupnji i gotovo…a ne da ovako navlači tržište i polako tjera kupnju…a da ga netko sa nekoliko stotina komada poklopi odmah bi pobjegao ko neki dan…


-rece split i ostade ziv,a jucer je govorio da ide vlds na 33
-ajde se lijepo pokrij po usima i prestani bulazniti

Kolega, ako sam rekao da će biti ovoga opet po 23 i nešto sitno onda će biti.
Ne preporučujem kupnju iznad 23,20 kn



-rece split i ostade ziv,a jucer je govorio da ide vlds na 33
-ajde se lijepo pokrij po usima i prestani bulazniti

Kolega, ako sam rekao da će biti ovoga opet po 23 i nešto sitno onda će biti.
Ne preporučujem kupnju iznad 23,20 kn
[/quote]

Zmukljari AKA dvo-tro-dnevni spekulant trgovci, uskoro ce platiti ceh svoje ego-pohlepe
te ce ostati bez slatkog vrhnja i secera za svoju koefeinsku budnicu koja ce ih mazit
jedino svojom gorcinom i posljedicnom zgaravicom.

NFT - Act as if it were impossible to fail

Kolega Escalator postoje i niži targeti od 23,2kn.
A prvi je tamo gdje stoji onaj nalog kupnje od 10000 komada, dakle oko 19kn.

Kolega Escalator, treba savršeno znati ući i izaći,a trenutno bi radije izišao iz VLDS nego ušao.
Neće ovo pobjeći nigdje. To budite sigurni.


Kolega Escalator postoje i niži targeti od 23,2kn.
A prvi je tamo gdje stoji onaj nalog kupnje od 10000 komada, dakle oko 19kn.

….a drugi / treći vjerojatno tamo negdje gdje je bila 21.05.2008…..e, kad bi se to ponovilo ulozio bi 100% sredstava u ovo čudo….vjerujem kao i mnogi drugi ulagači….mislim da ne postoji isplativije ulaganje dugoročno…..alternativa tome je jedino da se obistini ono o čemu pišu kolege na temu Velika Depresija – San ili Java….

Sve je to, čini mi se, ipak SF…..


Neće ovo pobjeći nigdje. To budite sigurni.

Neće pobjeći. Stigne se ući i na 27, 37, 47, 87 kn… u to budite sigurni!

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Sve se cini da su Kvart i Split prodali i sad bi da cijena malo popusti,.. mogu ih razumjeti,. Ljudski je kad covjek proda da zeli da cijena padne. No to u zivotu obicno ide upravo suprotno…



Neće ovo pobjeći nigdje. To budite sigurni.

Neće pobjeći. Stigne se ući i na 27, 37, 47, 87 kn… u to budite sigurni!

[/quote]
Kamo sreće kolega Titulus da ode do 87kn.

New Report

Close