VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerujem da če do kraja dana pasti ispod 1 KN
Nevjerovatno je to da sam na ovoj (istina manje iznose), ali da sam ostvario u postocima največe dobiti!!

Game over ili……..?



Pravni lijekovi
članak 11.
http://www.zakon.hr/z/160/Ste%C4%8Dajni-zakon

dajte vi bolje nekakav popis iz ljekarne ili da zovemo Milanovića jel ima što jače
[/quote]

Evo vam recept premijera Milanovića za sve sektore:

Rp
"Sorry…"

Kao što se i iz današnjih NN može vidjeti, i nakon otvaranja stečajnog postupka na Trgovačkom sudu, Visoki trgovački sud rješenje o istom može i poništiti (ako postoje valjani razlozi za to, naravno!):

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2338509.html

shefsale, 20.07.2012. u 16:21
Ostale odluke: Rješenjem Visokog Trgovačkog suda ukinuto je rješenje Trgovačkog suda u Splitu, posl. br. 14. St-573/11 od 9. XII. 2011. godine, o otvaranju stečajnog postupka, imenovanju stečajnog upravitelja i dr. pa je predmet vraćen ovom sudu na ponovni postupak.

Da li će se to ovdje uopće odigrati, tko to zna, ali da je moguće – jest…


Kao što se i iz današnjih NN može vidjeti, i nakon otvaranja stečajnog postupka na Trgovačkom sudu, Visoki trgovački sud rješenje o istom može i poništiti (ako postoje valjani razlozi za to, naravno!):

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2338509.html

Mcinha, 20.07.2012. u 16:24
Ostale odluke: Rješenjem Visokog Trgovačkog suda ukinuto je rješenje Trgovačkog suda u Splitu, posl. br. 14. St-573/11 od 9. XII. 2011. godine, o otvaranju stečajnog postupka, imenovanju stečajnog upravitelja i dr. pa je predmet vraćen ovom sudu na ponovni postupak.

Da li će se to ovdje uopće odigrati, tko to zna, ali da je moguće – jest…
[/quote]
Znaš li koliko se dugo čeka na te odluke viskog trgovačkog suda?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Kao što se i iz današnjih NN može vidjeti, i nakon otvaranja stečajnog postupka na Trgovačkom sudu, Visoki trgovački sud rješenje o istom može i poništiti (ako postoje valjani razlozi za to, naravno!):

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2338509.html

joka14, 20.07.2012. u 18:31
Ostale odluke: Rješenjem Visokog Trgovačkog suda ukinuto je rješenje Trgovačkog suda u Splitu, posl. br. 14. St-573/11 od 9. XII. 2011. godine, o otvaranju stečajnog postupka, imenovanju stečajnog upravitelja i dr. pa je predmet vraćen ovom sudu na ponovni postupak.

Da li će se to ovdje uopće odigrati, tko to zna, ali da je moguće – jest…
[/quote]
Znaš li koliko se dugo čeka na te odluke viskog trgovačkog suda?
[/quote]
od 3-4 mjeseca


Mislim da Čačić nema dionice VLDS-a iako je iz Varaždina, pa ako čekaš još jedan spin od Vlade o nekakvoj akviziciji VLDS-a možda nebude ništa od toga ?

ima 7000 komada tolko je imo prošle godine i ne vjerujem da je prodavo kad sam gledo prošle godine knjigu dioničara vidio sam da će bit promjena ovdje kada dnevno bude 150000 dionica prometa u ova dva dana se dogodilo 80000 dionica prometa to je još premalo za ozbiljne promjene
ovde vredi kupit za kunu i prodat za nekolko kuna biče ovde svakakvih vjesti i velkih valova

ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



Mislim da Čačić nema dionice VLDS-a iako je iz Varaždina, pa ako čekaš još jedan spin od Vlade o nekakvoj akviziciji VLDS-a možda nebude ništa od toga ?

ima 7000 komada tolko je imo prošle godine i ne vjerujem da je prodavo kad sam gledo prošle godine knjigu dioničara vidio sam da će bit promjena ovdje kada dnevno bude 150000 dionica prometa u ova dva dana se dogodilo 80000 dionica prometa to je još premalo za ozbiljne promjene
ovde vredi kupit za kunu i prodat za nekolko kuna biče ovde svakakvih vjesti i velkih valova

ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa

[/quote]
ja sam i danas dokupijo po 1 i sitno

ja uzeo jučer po 1,x kn pa i da propadne zaboli me neka stvar, za 1 burek dobijem 15 komada VLDS, bolje onda uzet VLDS, od bureka mi počeja rast kolesterol [lol]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ode VLDS……..Ni ppVRH-e mu nije uspio pomoći, a ni odbjegli MK. Kako će stečajni ovo odigrati bumo vidili, ali mislim da je gotovo. Ode i Geneza. Rajfica uzima dionice HEFE i VIS-a.
Šteta, a mislio sam da ću uspiti barem nešto vratiti od već davno izgubljenog. Pa pa pa

Vaš link
da se malo podsjetimo ,šta sve ima validus i ko tu koga drži,pa da se proda samo hefa
po fer vrijednosti ,ne da bi vqlidus imao love za podmiriti dugove već bi ostalo i casha
100 miljq

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Vaš link
da se malo podsjetimo ,šta sve ima validus i ko tu koga drži,pa da se proda samo hefa
po fer vrijednosti ,ne da bi vqlidus imao love za podmiriti dugove već bi ostalo i casha
100 miljq

kolega izgubili smo bitku ali nismo izgubili rat
pricekajmo presudu sa visokog trgovačkog suda u ZG
onda cemo komentirat pravomocnu presudu


Vaš link
da se malo podsjetimo ,šta sve ima validus i ko tu koga drži,pa da se proda samo hefa
po fer vrijednosti ,ne da bi vqlidus imao love za podmiriti dugove već bi ostalo i casha
100 miljq

Hefa ne vrijedi ništa jer su hipoteke i dugovi ogromni.
Pozdrav

New Report

Close