VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro sam ja rekao kad se vrate s gableca ,čovik je onda pametniji a rekao sam vam jućer da ne srljate

Ništa se nije promjenilo u smislu stečanih pretpostavki.
I prije i poslije "gableca" Validus je u stečaju .
Pozdrav




Vaš link

Vjerojatno još nije gotovo, evo primjera

Daj prvo pročitaj članak, pa onda opet napiši komentar.
Iskreno i meni je žao svih koji su ostali unutra. I sam sam pred koju godinu bio unutra, na kraju kad podvučem crtu, izašao sam tada sa malim minusom kad sam vidio što se sprema. Nema ovdje više povratka nažalost.
Previše lopova se muvalo oko Validusa…
[/quote]
Pa pročitao sam članak, ovi su u međuvremenu podmirili porezni dug, kao da je ovdje neizvedivo da plate 9 i po milja poreznog duga,a 10,5 da se nakalemi Horvatu.Naravno da je to samo mogućnost, ali postoji. Napisao sam da ne mora definitivno biti konačan stečaj, ali vidjet ćemo kako će i da li će Geneza reagirati.
[/quote]
Evo i primjera, očekivao sam ovako nešto

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


dobro sam ja rekao kad se vrate s gableca ,čovik je onda pametniji a rekao sam vam jućer da ne srljate

neki ljudi jednostavno ne mogu misliti gladni, i ja sam dovršio 1/4 bureka od jučerašnje 1/2 [thumbsup]

Da li je ove diuonice kupila Geneza, da li sada ima dovoljan broj za sazivanje skupštine?

Evo dio posta Alabame:

Kolega, da pojasnim odnose i trenutno mi dostupne informacije vezano za vaš post.
Da bi se održala gl. skupština društva, istu može (a po ZTD-u i mora se održati) sazvati dioničari, koji posjeduju 20% izdanih dionica. Pošto su dionice (skoro milijun komada) oduzete plurisu (odlukom trgovačkog suda u Varaždinu) skupštinu će morati sazvati Geneza, jer kontrolira nikomat (direktor nikomata je isto Ilijevski David) koji ima 12,70% vlasništva. Nešto su i kupovali, ali to je ispod top10…….tako da u vlasništvu imaju samo 15-estak posto. Sa mojih 4% vidljivih i 1% ispod top10, skupština se može sazvati. Naravno da sam u kontaktu sa Genezom, to nisam nikada ni poricao.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Zašto žalba tek oko 14,00, a ne još jučer ili barem danas prije otvaranja? [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

zato jer se muljanje nastavlja

slijedi nam precesija

da…muljanje se nastavlja i nakon otvaranja stečajnog postupka, te je papirićima Validusa i danas moguće trgovanje…sramota….ovo je kriminal, a ne nepropisno parkiranje….za koje vas je država spremna zatvoriti iza rešetaka…


Pravni lijekovi
članak 11.
http://www.zakon.hr/z/160/Ste%C4%8Dajni-zakon

dajte vi bolje nekakav popis iz ljekarne ili da zovemo Milanovića jel ima što jače

treba skupit dionice po 1 kn i kasnije prodat po barem 2 kn – to je samo 100% čiste zarade i naravno smanjuje se gubitak… [tongue]


da…muljanje se nastavlja i nakon otvaranja stečajnog postupka, te je papirićima Validusa i danas moguće trgovanje…sramota….ovo je kriminal…

uvijek ima kupaca koji žele imati za uspomenu papiriće koji će u stečaj, burza za to mora imati razumijevanja i dopustiti da takvi do njih i dođu

mislim da je kolega lopina jedan od takvih…ili se on uvijek uspije iskrcati na vrijeme…i zaraditi dobro….
isti scenarij se odigrao na DKVS…tamo je učinjen dvostruki kriminal, jer je država ušla u vlasništvo dokapitalizacijom, odnosno oprostom dugova…a nakon toga se odigrala pljačka…
a odvija se trenutno i na INGR-i…a ni VART nije daleko od toga….iako tamo i Čačić ima nešto dionica….pa ga drži na životu….

@mercipan S obzirom koliko ce se Cacic nakrast dok bude u vladi, sav taj gubitak koji ce imat na ostalim dionicama ce biti mizeran prema dobitku od nas budala koji samo mirno gledamo dok nas se pljacka.

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close