VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

blokada ?!

izgleda da je ipak pokrenut stečaj…saučešće svima koji su "jeftino" kupovali po 3,50 kn


izgleda da je ipak pokrenut stečaj…saučešće svima koji su "jeftino" kupovali po 3,50 kn

s cim mozes potkrijepiti ovu izjavu? jel vise mi je dosta baljezganja na ovom forumu

Na web stranicama Trgovačkog suda u Varaždinu nalazi se Rješenje o otvaranju stečajnog postupka nad trgovačkim društvom Validus d.d. Varaždin, Anina 2, MBS: 070039838, OIB: 07838648475, s danom 19. srpnja 2012. godine. (http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27)

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



izgleda da je ipak pokrenut stečaj…saučešće svima koji su "jeftino" kupovali po 3,50 kn

s cim mozes potkrijepiti ovu izjavu? jel vise mi je dosta baljezganja na ovom forumu
[/quote]
Može potkrijepiti otvaranjem stečaja što je i objavljeno na ZSE.HR
Pozdrav

Nije ni takva katastofa na kraju za njega ispala s obzirom koliko vam je uspio uvaljat komada po 3,5kn tik do samog kraja…… [bye]

hvala na info

http://www.zse.hr/default.aspx?id=41647

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čiča miča, gotova je priča.
Ako Linić provede u dijelo ono što smjera, Validus je samo početak. Kreće val stečajeva i jedino tako možda jednog dana bude od ove naše države i burze. Nek propadne sve što je trulo i jedino tako će se stvoriti temelji za novi rast. IMHO

Svaki komentar je suvišan… mislim da ih je bilo previše od svih… kako mojih tako i onih drugih… bez obzira sa kojim predznakom…
Žao mi je ]svih [/u]koji su ostali in… čak i onih koji su me makon mog izlaska nazivali: uplašenim zekom… itd. … iako sam na VLDS nešto izgubio, ali zbog izlaska u veljači izgubljeno nekim drugim aranžmanima izgubljeno tzv. već povratio… drago mi je da je na kraju ipak moj, a ne drugi IQ bio u pravu…
Uz malo sreće te mudrosti, svaki gubitak se sa vremenom može tzv. amortizorati… tako i ovaj definitivno nastali za one koji su ostali in…
Sretno vam svima u buduće invest bilo!!
Lp

Biti će tu još rolanja gore dole sa ovom dionicom,kao što je bilo i sa DKVS.

ovo danas obustavljanje trgovine Validusom još jedan je od apsurada u nizu na ZSE….
od kad se nagađa i razvlači da će ovo u stečaj…već onda je trebalo obustavit trgovinu, a ne da se daju lažne nade i obećanja i navlači kupnja…a onda pljus….
ista stvar se trenutno događa na Ingri…zašto se može tržit dionicama? zašto ne obustave trgovanjem dionica do daljnjeg…dok se ne vidi hoće li ih netko preuzet ili će propast…u slučaju preuzimanja, treba pustiti trgovanje, u slučaju da neće, onda nema ionako nastavka trgovanja…
to je samo moguć valjda na ZSE da trgujete papirima nečega što ne postoji i nad čime će se otovriti stečaj….samo je pitanje dana…očito da to nekome odgovara, pa mu se na taj način pogoduje da iskrca svoje papiriće…a kad ih sve uspije iskrcat, onda se otvara i službeno stečajni postupak….

New Report

Close