VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nudi se po 3,06 dugo vremena, al majstor hoće kupit po 3,21……. [thumbsup]

izgleda da VLDS ide putem MAGME….

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

Ima tko kakav info? Kolega Alabama ajd nam javite lijepe vijesti…

Ako vijesti i ne budu dobre, vjerojatno postoji mogućnost žalbe, mislim da ovo jako teško može u likvidaciju, više je razloga

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

izgleda da se netko dosta istovario danas,ej fotije đe si???

cemu svi dižete paniku ,mozda netko samo izlazi još nema nikakvog rješenja.

a molim te tko se iskcava ajde specificiraj te ljude?

Kad je odluka?


a molim te tko se iskcava ajde specificiraj te ljude?

prije neki dan Joka je pisao kako Snježana Golub iz TOP10 smanjuje količinu, a budući njoj je ostalo cca. 23000 komada mogla bi biti ona


a molim te tko se iskcava ajde specificiraj te ljude?

Pa vjerojatno vaša velika uzdanica i hrpa malih koji tu svaki dan tavore i pričaju da pod cijenu života ne bi prodali, inače "vrlo vrijedne" dionice.

Mislim, možemo se mi lagati unedogled, ali ovdje je sve odavno svršeno. Već mjesecima traje rasprava hoće li ovaj put ipak Validus u stečaj ili neće, jednom će zaista i završiti, po sistemu velikih brojeva odnosno one "da mačka ima ‘samo’ devet života".

Pa čak i da ne bude stečaja danas, što će se dogoditi, zbog čega bi cijena rasla? Gdje je ta novostvorena vrijednost koja povećava vrijednost dioničarima? Nigdje.

Nemojte se zajebavati s promašenim pričama, ako ste već zapeli, riješite se muka i prekrižite to ulaganje. Ne mislim pritom na prodaju, nego ga jednostavno zaboravite. I spoznajte konačno da ovaj posao nije za vas, a ima vas tu dosta, npr. onaj Albinoni, pa Djokandos14 i sl.

CITIRAM :"I spoznajte konačno da ovaj posao nije za vas, a ima vas tu dosta, npr. onaj Albinoni, pa Djokandos14 i sl."

ZALOSNO JE STA OSUĐUJEŠ LJUDE SA OVIM IZJAVAMA OVAJ POSAO NIJE ZA VAS … MOZDA SU TI ISTI LJUDI OKRENULI DOSTA NOVACA NA OVOJ BURZI I NE BJEŽE NEGO ČEKAJU



a molim te tko se iskcava ajde specificiraj te ljude?

Pa vjerojatno vaša velika uzdanica i hrpa malih koji tu svaki dan tavore i pričaju da pod cijenu života ne bi prodali, inače "vrlo vrijedne" dionice.

Mislim, možemo se mi lagati unedogled, ali ovdje je sve odavno svršeno. Već mjesecima traje rasprava hoće li ovaj put ipak Validus u stečaj ili neće, jednom će zaista i završiti, po sistemu velikih brojeva odnosno one "da mačka ima ‘samo’ devet života".

Pa čak i da ne bude stečaja danas, što će se dogoditi, zbog čega bi cijena rasla? Gdje je ta novostvorena vrijednost koja povećava vrijednost dioničarima? Nigdje.

Nemojte se zajebavati s promašenim pričama, ako ste već zapeli, riješite se muka i prekrižite to ulaganje. Ne mislim pritom na prodaju, nego ga jednostavno zaboravite. I spoznajte konačno da ovaj posao nije za vas, a ima vas tu dosta, npr. onaj Albinoni, pa Djokandos14 i sl.
[/quote]
Velika uzdanica ima dobrano preko 100 000 komada, a po prometima zadnjih dana od 100 komada ili nula komada se vidi da se nije niti teoretski mogao iskrcati.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close