VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://zse.hr/default.aspx?id=41205

… korektan ispravak – dopuna zadnje nepotpune aorist obavijesti Uprave…

@zizi
Pa sve si lijepo boldao. Mjera osiguranja da Geneza ne proda imovinu validusa……uobičajena sudska mjera dok traje postupak…….niš posebno……..a kako bi je i prodali kada je založena? Vidjećemo, šta će biti na ročištu 16.7.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Pa sve si lijepo boldao. Mjera osiguranja da Geneza ne proda imovinu validusa……uobičajena sudska mjera dok traje postupak…….niš posebno……..a kako bi je i prodali kada je založena? Vidjećemo, šta će biti na ročištu 16.7.

znači.. ako se ne varam… ipak nisi dobro prognozirao – da ne kažem tvrdio… stečajni predlagatelj i Validus se ipak nisu uspjeli dogovoriti ili sl. … naime, da 11.06.2012 možda ipak jesu… ne bi sud postavio privremneog stečajnog upravitelja g. Nenada Homara ili griješim…? zašto je sud g. Homar postavio, koja je daljnja procedura, što se 16.07. može dvostrano očekivati, kalkulirati ili ne…, ali svakako ne prejudicirati… piše okvirno ili sl. ovdje…:
http://www.zakon.hr/z/160/Ste%C4%8Dajni-zakon
Btw. nevezano za gornji predmet… jesi upoznat kako je prošla žalba od 04.05.2012. … u svezi daljnje možebitne ili ne možebitne rasprodaje VLDS imovine… a Temeljem Rješenja o ovrsi Opcinskog suda u Varaždinu broj 4 Ovr-2765/2010 …
[thumbsup]




@zizi

Pa sve si lijepo boldao. Mjera osiguranja da Geneza ne proda imovinu validusa……uobičajena sudska mjera dok traje postupak…….niš posebno……..a kako bi je i prodali kada je založena? Vidjećemo, šta će biti na ročištu 16.7.

znači.. ako se ne varam… ipak nisi dobro prognozirao – da ne kažem tvrdio… stečajni predlagatelj i Validus se ipak nisu uspjeli dogovoriti ili sl. … naime, da 11.06.2012 možda ipak jesu… ne bi sud postavio privremneog stečajnog upravitelja g. Nenada Homara ili griješim…? zašto je sud g. Homar postavio, koja je daljnja procedura, što se 16.07. može dvostrano očekivati, kalkulirati ili ne…, ali svakako ne prejudicirati… piše okvirno ili sl. ovdje…:
http://www.zakon.hr/z/160/Ste%C4%8Dajni-zakon
Btw. nevezano za gornji predmet… jesi upoznat kako je prošla žalba od 04.05.2012. … u svezi daljnje možebitne ili ne možebitne rasprodaje VLDS imovine… a Temeljem Rješenja o ovrsi Opcinskog suda u Varaždinu broj 4 Ovr-2765/2010 …
[thumbsup]
[/quote]
G. Homara je dodijelio sud na zahtjev rajfice (a ne porezne uprave) jer je postupak ovrhe obustavljen.
Evo, u jednoj rečenici sam ti odgovorio na sve. Stečajni zakon si možeš zakačiti na……… [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





@zizi

Pa sve si lijepo boldao. Mjera osiguranja da Geneza ne proda imovinu validusa……uobičajena sudska mjera dok traje postupak…….niš posebno……..a kako bi je i prodali kada je založena? Vidjećemo, šta će biti na ročištu 16.7.

znači.. ako se ne varam… ipak nisi dobro prognozirao – da ne kažem tvrdio… stečajni predlagatelj i Validus se ipak nisu uspjeli dogovoriti ili sl. … naime, da 11.06.2012 možda ipak jesu… ne bi sud postavio privremneog stečajnog upravitelja g. Nenada Homara ili griješim…? zašto je sud g. Homar postavio, koja je daljnja procedura, što se 16.07. može dvostrano očekivati, kalkulirati ili ne…, ali svakako ne prejudicirati… piše okvirno ili sl. ovdje…:
http://www.zakon.hr/z/160/Ste%C4%8Dajni-zakon
Btw. nevezano za gornji predmet… jesi upoznat kako je prošla žalba od 04.05.2012. … u svezi daljnje možebitne ili ne možebitne rasprodaje VLDS imovine… a Temeljem Rješenja o ovrsi Opcinskog suda u Varaždinu broj 4 Ovr-2765/2010 …
[thumbsup]
[/quote]
G. Homara je dodijelio sud na zahtjev rajfice (a ne porezne uprave) jer je postupak ovrhe obustavljen.
Evo, u jednoj rečenici sam ti odgovorio na sve. Stečajni zakon si možeš zakačiti na……… [thumbsup]
[/quote]
kao u pravilu više-manje… u poprilično dosada zadnje vrijeme… nisi po mojim zadnjim mišljenjima odgovorio na ama baš ništa… bit ću pristojan, pa neću zakačiti možebitni ili ne možebitno… ništa… no, pustimo se iznenaditi od daljnjih koraka Uprave ili suda… zar ne… Lp, prijatelju…

hm… oćemo gore, oćemo dole…odlučite se [undecid]

@rajbos – citiraš sam sebe i to sa copy/paste – WTF… [lol]

Joka.., nije se niko uplašio svoje sjene (bar mislim).., ljudima treba novca za godišnji na lijepom na Jadranu.., taman po prometu je cijena punog pansiona za 2xodrasla + dijete – bar 10 dana,.., 4 zvjezdice…

Ajd još 2 tjedna, pa da obrnem svojih 150%

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ajd još 2 tjedna, pa da obrnem svojih 150%

Trgovački sud u Varaždinu
Ročišnik
4. Srpnja, 2012

09:00

3 St-271/11
Stečajni postupak: PLURIS d.d. u stečaju, Varaždin
Sudac: Jasna Lekić

gospoda nemojte nasjedat na ZZtop plašljive postove
to potez ocajnika
popušijo je na VLDS-u i sad vas plaši
lani je pisao hvalospjeve o VLDS-u
budite razumni on se poplašijo i prodao VLDS pošto poto
kod Alabame su njegove dionice
i sad od gnjeva i jada želi da i drugi izgube

Joka
Vi radite protiv nas
Zašto nebi kupovali po 3kn

svi mi čekamo i nadamo se brzom skoku vlds-a. Ja sam dapače očekivao već raniji rast vlds-a. Ulazio sam nekoliko puta, zadnji put na 5,20-5,50. Prosjek ulaza malo ispod 6.
Mislim prodati na 9-10 kn, možda i više. Vjerovao sam u ovu dionicu ranije i vjerujem još. Samo transparetnija objava da stečaja neće biti diže cijenu do verovatno dvocifrenog broja.
Ovdej treba biti strpljiv [smiley]

New Report

Close