VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



danas bi moglo lagano prikupljanje još po ovim niskim cijenama

Nemojte reći da nisam rekao [thumbsup]

Nemojte reći da niste upoznati…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32823
10.5.2012 VLDS-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d., radi prodaje nekretnina društva Validus d.d. i radi zakazanog ročišta za pokretanje stečajnog postupka nad društvom
5.4.2012 VIS-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 HEFA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d. i radi prijedloga Uprave Glavnoj skupštini društva o zakupu poduzeća društva
5.4.2012 MRNA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 BRIN-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 BPBA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.

[/quote]
Koliko sam ja upoznat (sa javno dostupnim informacijama) taj postupak je obustavljen.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/83NwAJ4g6WlrFv8EoGvc8Q==.pdf
ali, naravno….ti bolje znaš [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




danas bi moglo lagano prikupljanje još po ovim niskim cijenama

Nemojte reći da nisam rekao [thumbsup]

Nemojte reći da niste upoznati…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32823
10.5.2012 VLDS-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d., radi prodaje nekretnina društva Validus d.d. i radi zakazanog ročišta za pokretanje stečajnog postupka nad društvom
5.4.2012 VIS-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 HEFA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d. i radi prijedloga Uprave Glavnoj skupštini društva o zakupu poduzeća društva
5.4.2012 MRNA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 BRIN-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.
5.4.2012 BPBA-R-A
radi rješenja Općinskog suda u Varaždinu o prodaji vrijednosnica iz portfelja društva Validus d.d.

[/quote]
Koliko sam ja upoznat (sa javno dostupnim informacijama) taj postupak je obustavljen.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/83NwAJ4g6WlrFv8EoGvc8Q==.pdf
ali, naravno….ti bolje znaš [thumbsup]
[/quote]

A što piše pod: Zaključak o prodaji vrijenosnica… 30.03.2012. …
Nadalje: 7. travnja 2012. godine
http://www.intercapital.hr/novosti/
Nadalje: 23.04.2012
http://www.intercapital.hr/upload/ICPripocenje.pdf

Toliko o tvom navodu da su dražbe bile obustavljene… [thumbsup]

@zizi
Linkovi su ti aorist (prošlo svršeno vrijeme)
Dražbe nisu bile obustavljene (bože sačuvaj) nego nije bilo kupaca [rolleyes]
Moj navod je da je taj postupak obustavljen (odlukom suda)
Znam da imaš problema sa hrvatskim jezikom, ali na engleskom (jer ja neznam talijanski) nam moderator ne bi dozvolio korespodenciju.
Ali pustimo vlds……kakva je sezona kod tebe? Hoće li se HR izvući iz sveopćeg kolapsa? Vrijedi li ulagati ili čuvati lovu? E taj savjet bih te molio. Pozdrav iz užarenog zg-a [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Linkovi su ti aorist (prošlo svršeno vrijeme)
Dražbe nisu bile obustavljene (bože sačuvaj) nego nije bilo kupaca [rolleyes]
Moj navod je da je taj postupak obustavljen (odlukom suda)
Znam da imaš problema sa hrvatskim jezikom, ali na engleskom (jer ja neznam talijanski) nam moderator ne bi dozvolio korespodenciju.
Ali pustimo vlds……kakva je sezona kod tebe? Hoće li se HR izvući iz sveopćeg kolapsa? Vrijedi li ulagati ili čuvati lovu? E taj savjet bih te molio. Pozdrav iz užarenog zg-a [thumbsup]

1. aorist su čini mi se tvoje… pardon… neke bivše navodno tuđe od tebe prenešene lovačke priče… sam si to priznao… naravno, ako se ne varam…
2. koji je to postupak sud obustavio… žalbu od 04.05. …? jeli ona aorist, imperfek ili pluskvamperfek… ?
3. od stranih jezika najlošije mi ide Validus… no, izgleda da ti on za sada najbolje leži…
4. budući da si možebitan znalac pravi… koja imovina Validusa trenutno nije založena… pretpostavljam da ćeš lakše odgovoriti nego da te pitam koja nije založena… ili se varam…?
5. kad će možebitna oblokada računa… i koliko je trenutno subjekata koji drže račun blokiran…?
Hvala unaprijed na odgovorima…
[cool]
btw: dal se isplati ili ne isplati ulagati…? nek svatko sam za sebe dokući i istraži… mene je Validus naućio (i zato mu iskrena velika hvala…) da je – po mom mišljenju… najbolje investirati po osnovi "paparazzi formuli…" … – ako te zanima… evo ti mali tip… trenutno je navodno hit… investirati u zemljišta u Albaniji… nije šala… tako sam načuo… [thumbsup]

@zizi
Da bi dobio odgovore na svojih 5 pitanja, moraš biti dioničar validusa, pa ću ti na skupštini odgovoriti.
Zemljišta u Albaniji me ne interesiraju. Kupujem samo norveške krune.
Ostalo ti je u mom potpisu…….novac si prebolio…….još samo trebaš preboliti iluziju (stečaj validusa) [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ti je poznato nešto u svezi Present Perfect Tense datuma 20.06.2012 te aorist datuma 11.06.2012. … ?



@zizi

Da bi dobio odgovore na svojih 5 pitanja, moraš biti dioničar validusa, pa ću ti na skupštini odgovoriti.
Zemljišta u Albaniji me ne interesiraju. Kupujem samo norveške krune.
Ostalo ti je u mom potpisu…….novac si prebolio…….još samo trebaš preboliti iluziju (stečaj validusa) [thumbsup]


Ti je poznato nešto u svezi Present Perfect Tense datuma 20.06.2012 te aorist datuma 11.06.2012. … ?



@zizi

Da bi dobio odgovore na svojih 5 pitanja, moraš biti dioničar validusa, pa ću ti na skupštini odgovoriti.
Zemljišta u Albaniji me ne interesiraju. Kupujem samo norveške krune.
Ostalo ti je u mom potpisu…….novac si prebolio…….još samo trebaš preboliti iluziju (stečaj validusa) [thumbsup]

[/quote]
Opet ti stavljaš nebitne datume. Evo ti bitan datum: 17.7.2012. finale vlds – porezna (danas na zse) Na koga tipuješ?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kolega, KSST i VLDS imaju sličnu situaciju, ali i dosta različitu. obe dionice su rizične, i kao takve pružaju mogućnost veće i brže zarade, ali i mogućnost većeg i bržeg gubitka.
S druge strane, VLDS je firma, koja po svemu sudeći neće ići u stećaj, a još se trguje(ne trguje) na niskim vrijednostima, te je samo pitanje vremena kada će doći do nekih ‘fer’ cijenovnih vrijednosti. Šta znači fer? e to je ono što sam rekao ‘velika zarada’

pozdrav

@rajbos
vam je poznato ime Nenad Homar…?

Izgleda da nije.. Nenad Homar je:
Upravitelj/likvidator
Nenad Homar, OIB: 11719729882
Koprivnica, Dravska 1 – privremeni stečajni upravitelj – zastupa društvo pojedinačno i samostalno
tj.:
Trgovački sud u Varaždinu, Tt-12/1359, 20.06.2012
Trgovački sud u Varaždinu objavljuje upis zabilježbe, u Sudski registar proveden kod ovoga suda 19.06.2012. godine pod poslovnim brojem Tt-12/1359-2, redni broj upisa 30, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 070039838, s ovim podacima:
TVRTKA/NAZIV:
Validus dioničko društvo za upravljanje drugim društvima
SJEDIŠTE/ADRESA: Varaždin, Anina Ulica 2
UPRAVITELJI/LIKVIDATORI:
Nenad Homar, OIB: 11719729882, Koprivnica, Dravska 1; privremeni stečajni upravitelj; zastupa društvo pojedinačno i samostalno
ZABILJEŽBE:
Redni broj zabilježbe: 10
Rješenjem Trgovačkog suda u Varaždinu broj 4 St-25/12-52 od 11. lipnja 2012. godine dužniku Validus dioničko društvo za upravljanje drugim društvima, Anina ulica 2, Varaždin, MBS: 070039838, OIB 07838648475, određene su slijedeće mjere osiguranja: 1. postavljen je Nenad Homar iz Koprivnice, Dravska 1, OIB 11719729882 za privremenog stečajnog upravitelja, 2. dužnik može raspolagati svojom imovinom samo uz prethodnu suglasnost privremenog stečajnog upravitelja.



@rajbos

vam je poznato ime Nenad Homar…?


Izgleda da nije.. Nenad Homar je:
Upravitelj/likvidator
Nenad Homar, OIB: 11719729882
Koprivnica, Dravska 1 – privremeni stečajni upravitelj – zastupa društvo pojedinačno i samostalno
tj.:
Trgovački sud u Varaždinu, Tt-12/1359, 20.06.2012
Trgovački sud u Varaždinu objavljuje upis zabilježbe, u Sudski registar proveden kod ovoga suda 19.06.2012. godine pod poslovnim brojem Tt-12/1359-2, redni broj upisa 30, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 070039838, s ovim podacima:
TVRTKA/NAZIV:
Validus dioničko društvo za upravljanje drugim društvima
SJEDIŠTE/ADRESA: Varaždin, Anina Ulica 2
UPRAVITELJI/LIKVIDATORI:
Nenad Homar, OIB: 11719729882, Koprivnica, Dravska 1; privremeni stečajni upravitelj; zastupa društvo pojedinačno i samostalno
ZABILJEŽBE:
Redni broj zabilježbe: 10
Rješenjem Trgovačkog suda u Varaždinu broj 4 St-25/12-52 od 11. lipnja 2012. godine dužniku Validus dioničko društvo za upravljanje drugim društvima, Anina ulica 2, Varaždin, MBS: 070039838, OIB 07838648475, određene su slijedeće mjere osiguranja: 1. postavljen je Nenad Homar iz Koprivnice, Dravska 1, OIB 11719729882 za privremenog stečajnog upravitelja, 2. dužnik može raspolagati svojom imovinom samo uz prethodnu suglasnost privremenog stečajnog upravitelja.


@rajbos

vam je poznato ime Nenad Homar…?

[/quote]

Hvala na informaciji

spomenutog gospodina ne poznajem

http://zse.hr/default.aspx?id=41205

New Report

Close