VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ilijevski David bi trebao sazvat skupštinu u jesen radi malih dioničara kojih nije malo ovdje,bez obzira na moguće sudske rasprave koje će se desit u međuvremenu,a Horvata treba tužit za sva kaznena djela koja su u svezi VLDS,jer njegov je cilj bio uništit ovu dionicu kreditima za svoj račun negdje van HR.I sad smo tu gdje jesmo zbog takvih vlasnika.Tu netrebaš biti puno pametan založiš firmu koja nije tvoja i svu lovu sebi na račun spremiš a dioničare tko j….Njihova je teorija nikad me neće uhvatit ili u najgorem slučaju stečaj.


Ilijevski David bi trebao sazvat skupštinu u jesen radi malih dioničara kojih nije malo ovdje,bez obzira na moguće sudske rasprave koje će se desit u međuvremenu,a Horvata treba tužit za sva kaznena djela koja su u svezi VLDS,jer njegov je cilj bio uništit ovu dionicu kreditima za svoj račun negdje van HR.I sad smo tu gdje jesmo zbog takvih vlasnika.Tu netrebaš biti puno pametan založiš firmu koja nije tvoja i svu lovu sebi na račun spremiš a dioničare tko j….Njihova je teorija nikad me neće uhvatit ili u najgorem slučaju stečaj.

Protiv Horvata vodi se nekoliko sudskih postupaka, između ostalog za utajenje poreza u vrijeme kada je pr. uprave bila M. Baća. (a i protiv nje se vodi sudski postupak)
Mišljenja sam da će Ilijevski David sazvati skupštinu do jeseni.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

naravno, pa zbog toga i postoje forumi [thumbsup]

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Kupac imovine…, a po osnovi jučerašnje donje održane dražbe… je:
Hudek Trgotrans d.o.o.
(ostali ponuđaći koji su se javili na dražbu bili su Pauk d.o.o. i Auto Mak d.o.o.) …
Sud Općinski sud VARAŽDIN
Broj predmeta Ovr-174/11
Katastarska općina VARAŽDIN
Nadležni katastar PODRUČNI URED ZA KATASTAR U VARAŽDINU
ZK uložak 12950
Katastarska čestica 2017/3, 2027
Vrsta predmeta Kuća
Površina 2.142 m2
Vrijednost 2.317.606,80 kn
Naselje Varaždin
Općina Varaždin
Županija Varaždinska
Adresa Anina ulica
U naravi predstavlja dvorište, garaža, kuća.

Ročište za predmet
Datum dražbe 24.05.2012 09:00
Adresa dražbe Općinski sud u Varaždinu, soba br. 109/I.
Uvjet prodaje Nekretnina se ne može prodati ispod 1/3 utvrđene vrijednosti
Razgledavanje 22. i 23. svibnja 2012. od 13,00 do 15,0,0 sati.
Jamčevina 10% vrijednosti nekretnine uplatiti na broj: 2390001-1300000154, poziv na broj: 05-19-02-17411.
Datum odluke o prodaji 10.02.2012

@Alabama
zar nisi neki dan postao:
Evo, ovo je objektivno stanje validusa d.d.
Sva nova saznanja, bila ona pozitivna ili negativna, objavljivaću na vrijeme.
LP
[/i]
… nisi bio baš ažuran ili se varam…


Kupac imovine…, a po osnovi jučerašnje donje održane dražbe… je:
Hudek Trgotrans d.o.o.
(ostali ponuđaći koji su se javili na dražbu bili su Pauk d.o.o. i Auto Mak d.o.o.) …
Sud Općinski sud VARAŽDIN
Broj predmeta Ovr-174/11
Katastarska općina VARAŽDIN
Nadležni katastar PODRUČNI URED ZA KATASTAR U VARAŽDINU
ZK uložak 12950
Katastarska čestica 2017/3, 2027
Vrsta predmeta Kuća
Površina 2.142 m2
Vrijednost 2.317.606,80 kn
Naselje Varaždin
Općina Varaždin
Županija Varaždinska
Adresa Anina ulica
U naravi predstavlja dvorište, garaža, kuća.

Ročište za predmet
Datum dražbe 24.05.2012 09:00
Adresa dražbe Općinski sud u Varaždinu, soba br. 109/I.
Uvjet prodaje Nekretnina se ne može prodati ispod 1/3 utvrđene vrijednosti
Razgledavanje 22. i 23. svibnja 2012. od 13,00 do 15,0,0 sati.
Jamčevina 10% vrijednosti nekretnine uplatiti na broj: 2390001-1300000154, poziv na broj: 05-19-02-17411.
Datum odluke o prodaji 10.02.2012

@zizi
Na stranici 1963 i 1964 ovog topica sam pisao o ovome, ne nalazim sa shodno ponavljati nebitne događaje za validus.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Na stranici 1963 i 1964 ovog topica sam pisao o ovome, ne nalazim sa shodno ponavljati nebitne događaje za validus.

izvini prijatelju… ali, zar nije obveza Uprave… dakle ne mene, tebe… foruma itd. … da promptno obaviješćuje investicijsku i ili sl. inu javnost … itd. o svim poz. ili neg. novostima… kao što je to navela… 20. siječnja 2012… da će to učiniti… a očito ipak nije…
btw. što bi reć da g. Gilić… 20.01.2012 nije znao da g. Kolar nije više bio voditelj odjela uvrštenja… a donji dopis naslovio na njega… propust slučajan, nesmotrenom greškom radi ili…

ZAGREBAČKA BURZA
Odjel tržišta
n/r voditelj odjela uvrštenja
g. Ivan Kolar

HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA

HINA

Varaždin, 20. siječnja 2012.

PREDMET: Održano dražbeno ročište na Općinskom sudu u Varaždinu

Poštovani,

Danas je održano prvo dražbeno ročište u ovršnom postupku Hrvatske poštanske banke protiv Validus d.d. Ročištu nisu pristupili ovrhovoditelj ni kupci, pa je sud stoga donio Zaključak da se prvo dražbeno ročište nekretnine ovršenika (parking, garaža i dvorište u Aninoj 2 u Varaždinu) proglašava neuspjelim, a drugo dražbeno ročište će sud zakazati pismeno o čemu će javnost biti promptno obaviještena.
Ujedno se obavještava investicijska javnost da uprava Validusa d.d. uz punu podršku nadzornog odbora vrši intenzivne pregovore sa vjerovnicima društva sa svrhom stabilizacije poslovanja društva.

S poštovanjem,

član uprave
Miljenko Gilić

@zizi
Dosadili smo i kolegama i moderatorima. Kada vlds zaprimi obavijest od suda, on će je i objaviti (ti si to saznao jer si zvao trg. sud u VŽ) Ja samo mogu potvrditi da je to točno. Predlažem da ne spamamo ovaj topic, te da svoju mržnju i vrijeđanje preusmjeriš na p.m.-ove.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Dosadili smo i kolegama i moderatorima. Kada vlds zaprimi obavijest od suda, on će je i objaviti (ti si to saznao jer si zvao trg. sud u VŽ) Ja samo mogu potvrditi da je to točno. Predlažem da ne spamamo ovaj topic, te da svoju mržnju i vrijeđanje preusmjeriš na p.m.-ove.

nije stvar trgovačkog već općinskog suda… čudi me da ti to ne znaš… no, nije bitno…da ne spamamo… nadalje… ja ne mrzim nikoga… niti sam ikada ikoga vrijeđao… na ovom forumu… da skratim/ne spamam… ćeš javiti Upravi da promtptno i investicijske javnosti radi izvrši ispravak nove vrijednosti imovine Vlds… ili ćete to prepustiti revizoru…

zizi
meni dosta gluposti…….piši šta te volja

Is the peak oil debate really over?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://www.poslovni.hr/vijesti/drzava-ce-sanirati-duznike-kao-nekad-partija-205922.aspx
zanimljivo mogao bi se VLDS nac u ovoj shemi


http://www.poslovni.hr/vijesti/drzava-ce-sanirati-duznike-kao-nekad-partija-205922.aspx
zanimljivo mogao bi se VLDS nac u ovoj shemi

Apsurdno je i pomisliti da će se Validus naći "u ovoj shemi"!!!
Ako je ovo i točno ,to se odnosi na društva sa većim brojem zaposlenih.
A,osim toga,veliko je pitanje da li će od Validusa "nešto ostati" ako ova "shema" zaživi.
Prodaja imovine Validusa uredno se nastavlja.
Pozdrav

New Report

Close