VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa , ništa….ne shvaćaju svi istovremeno [smiley]. Ako ga država nije srušila neće nitko. Prvi do primaministra je opaki igrač.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@sve super sve 5 a di je promet 163,600kn ??? a firma nece u stečaj,pa ako je tako po meni bi barem trebalo biti prometa 7-8 milja kn Lp

Pa kad se trejderi ne spuštaju [angry] ….nećemo ih ganjati po asku bez veze. Za trejdere je 30% u jednom danu dosta, ajmo van, brzo… vani je crveno[angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-jos-jednom-izbjegao-stecaj-203820.aspx

gospodo procitajte 10 puta ovo
a oni koji nisu vjerovali neka sad oci otvore
cestitam Genezi na odlicnom poslu
svaka cast [thumbsup]
[/quote]
Oni koji nisu vjerovali (a popušili su na vlds) nikada ni neće. Ja vjerujem da će Geneza sanirati vlds. Shodno tome, postotak u top10 se povećava…….od sutra navečer.
[/quote]

s obzirom na to… što je "zastupnica države u gore priloženom članku u svezi odgode prijedloga stečaja navela…" te sve ostale javno dostupne info… iskreno se nadam se da si uspio danas prodat nešto… [thumbsup]

Zar netko stvarno vjeruje da neće bit stečaja ili je to samo priča za nas naivce?
Pa ovi samo odgađaju iz mjeseca u mjesec i ništa drugo. Šta će to oni napravit


Zar netko stvarno vjeruje da neće bit stečaja ili je to samo priča za nas naivce?
Pa ovi samo odgađaju iz mjeseca u mjesec i ništa drugo. Šta će to oni napravit

Da, ja stvarno vjerujem. A, vi štovani kolega, ako se svrstavate u skupinu "naivaca" nemojte kupovati vlds, ima na zse-u puno boljih dionica. A šta će to oni napraviti, pokazati će vrijeme…..vi ćete promijeniti nick……a ja ću i dalje biti tu….i ponekad napisati pokoji post….kao Alabama, naravno.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Zar netko stvarno vjeruje da neće bit stečaja ili je to samo priča za nas naivce?
Pa ovi samo odgađaju iz mjeseca u mjesec i ništa drugo. Šta će to oni napravit

Ma pusti….prica za vas naivce…ovi se samo igraju bez veze…nemaju pametnija posla pa se vucaraju po sudu!?
[lol] [lol] [lol]

hm svaka čast na izbjegavanju giljotine, ali nigdje ne piše da se odustalo od stečaja već je samo prolongirano za mjesec dana dok Porezna ne odluči. Ako netko zna unaprijed što će odlučiti na temelju informacija iznutra, u to ne ulazim. Ali sve u svemu sa srećom vam, dovoljno ste se našokirali s tim nesposobnjakovićima na svim razinama upravljanja u vlds.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

@kala
Jednom si rekao da je bolje da ne pišem, i bio si u pravu. Danas sam svoju mjesečnu kvotu postova na ovom topicu, ispunio. Pisati ću opet iza 11.6. LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@kala

Jednom si rekao da je bolje da ne pišem, i bio si u pravu. Danas sam svoju mjesečnu kvotu postova na ovom topicu, ispunio. Pisati ću opet iza 11.6. LP

Nadam se da ćeš pisati, na svakoj dionici ima dežurnih pljuvača koji žele proći jeftinije jer inače zašto bi i pisali, ne daj da te isprovociraju, nadam se da ćeš dobro proći s VLDS. Pišem to i zbog sebe jer su tvoje informacije i stavovi s pokrićem

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@kala

Jednom si rekao da je bolje da ne pišem, i bio si u pravu. Danas sam svoju mjesečnu kvotu postova na ovom topicu, ispunio. Pisati ću opet iza 11.6. LP
[/quote

Vec sam to napomenuo nekoliko puta……čovjek si od rijeci….ljudska osobina koja nije bas na cijeni danas…kao sto mozes vidjeti po kolicini pljuvacke upucene prema tebi… totalno bezrazlozno
Iskreno ti zelim da zaradis toliko novca…da ove izjede ljubomora…a do tada nek se malo misle….gdje ce…

[cool] Lp

Alabama

@kala

Jednom si rekao da je bolje da ne pišem, i bio si u pravu. Danas sam svoju mjesečnu kvotu postova na ovom topicu, ispunio. Pisati ću opet iza 11.6. LP

Nadam se da ćeš pisati, na svakoj dionici ima dežurnih pljuvača koji žele proći jeftinije jer inače zašto bi i pisali, ne daj da te isprovociraju, nadam se da ćeš dobro proći s VLDS. Pišem to i zbog sebe jer su tvoje informacije i stavovi s pokrićem

Tako je, uvijek ce biti dežurnih pljuvača na sve!!pa tako i na ovu vijest koja je odlična….i u potpunosti se slazem s Mchionom da svaki info od Alabame ima pokriće i to se i danas pokazalo,dok vi ostali možete samo sanjati da ćete kupovati ispod 6kn od sutra.Alabama nedaj se isprovocirati!

Lijep pozdrav

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close