VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako pogledamo malo širu sliku onda si malo rekao. Prvi fibb. otpor na 23.6% je oko 55 kn i čim se poklope neke stvari idemo tamo. Na mikro slici cijena se približila vrhu trokuta, stoch je okmrenuo gore nakon dužeg perioda hlađenja. Sve se poklopilo za još jedan skok.


Ako pogledamo malo širu sliku onda si malo rekao. Prvi fibb. otpor na 23.6% je oko 55 kn i čim se poklope neke stvari idemo tamo. Na mikro slici cijena se približila vrhu trokuta, stoch je okmrenuo gore nakon dužeg perioda hlađenja. Sve se poklopilo za još jedan skok.

Ti si baš optimističan!


Ti si baš optimističan!

Da mi nisi ti napisao kad smo bili na 200 da sam pesimističan jer sam prognozirao da ćemo pasti do 150.[rolleyes]. Što bi tek napisao da sam napisao da ćemo pasti na 15 kn 🙂 Vjerojatno da sam lud.



Ti si baš optimističan!

Da mi nisi ti napisao kad smo bili na 200 da sam pesimističan jer sam prognozirao da ćemo pasti do 150.[rolleyes]. Što bi tek napisao da sam napisao da ćemo pasti na 15 kn 🙂 Vjerojatno da sam lud.

[/quote]

Nisam ja…
Ali da si onda to napisao sigurno bi mislio da si lud…čak bi možda poslao hitnu da te odvede u Vrapče…ali tko je to mogao pretpostaviti!?

Hajde….. Ima još tko ispod 24,00



Ako pogledamo malo širu sliku onda si malo rekao. Prvi fibb. otpor na 23.6% je oko 55 kn i čim se poklope neke stvari idemo tamo. Na mikro slici cijena se približila vrhu trokuta, stoch je okmrenuo gore nakon dužeg perioda hlađenja. Sve se poklopilo za još jedan skok.

Ti si baš optimističan!

[/quote]

Ljepo i optimistično, al u kojem realnom roku?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

liparenje!!!!! i guranje na bidu!! ko ajkule su! ti malo digneš, odmah svi za tobom!

DOKUP!

Poanta je u Bull marketu da se ne gleda već udara gore…. jer to liparenje neke ostavi kratkih hlača, nije trejdanje za svakoga…

zato si ti danas i prodao, navlačiš ljude a [lol]

pusti ti bull ili bear….kako ti znaš kud će cijena sutra? neznaš….nezna nitko…

a ovdje 1 kuna gore dolje nije malo….kako god…čekam na bidu pa ćemo vidjeti…

DOKUP!


Ljepo i optimistično, al u kojem realnom roku?

Pa vjerojatno kad čujemo neke konkretne vijesti vezane uz prodaju dijela portfelja.



Ljepo i optimistično, al u kojem realnom roku?

Pa vjerojatno kad čujemo neke konkretne vijesti vezane uz prodaju dijela portfelja.

[/quote]

Zavisi po kojoj je cijeni prodano. moglo bi bit i velko razočaranje [undecid]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


zato si ti danas i prodao, navlačiš ljude a [lol]

pusti ti bull ili bear….kako ti znaš kud će cijena sutra? neznaš….nezna nitko…

a ovdje 1 kuna gore dolje nije malo….kako god…čekam na bidu pa ćemo vidjeti…


Ja ne navlačim nikoga, samo kažem nije trejdanje za svakoga. I istina je da sam danas privremeno skratio poziciju u Validusu, ipak +5% je dobar razlog i stignem istrejdati nešto drugo i kupiti VLDS-R-A opet po 23kn.

New Report

Close