VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak mislim da idu kitice…ja dugujem puno manje poreznog duga pa imam problem kako ga riješit u nekoliko dana..a neznam kako to oni misle izvest



http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-jos-jednom-izbjegao-stecaj-203820.aspx

gospodo procitajte 10 puta ovo
a oni koji nisu vjerovali neka sad oci otvore
cestitam Genezi na odlicnom poslu
svaka cast [thumbsup]
[/quote]
Oni koji nisu vjerovali (a popušili su na vlds) nikada ni neće. Ja vjerujem da će Geneza sanirati vlds. Shodno tome, postotak u top10 se povećava…….od sutra navečer.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-jos-jednom-izbjegao-stecaj-203820.aspx

gospodo procitajte 10 puta ovo
a oni koji nisu vjerovali neka sad oci otvore
cestitam Genezi na odlicnom poslu
svaka cast [thumbsup]
[/quote]
Oni koji nisu vjerovali (a popušili su na vlds) nikada ni neće. Ja vjerujem da će Geneza sanirati vlds. Shodno tome, postotak u top10 se povećava…….od sutra navečer.
[/quote]
ovo je bio trnovit put za nas koji smo jako dugo u VLDS-u
i ova nadnica za strah ce se isplatit
pomaci se vide

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Zadnji datum prijave za otpis kamate po poreznom dugu je bio 28.04.2012 jer sam i sam predao zahtijev, a rok za naplatu: STRIKTNO 30 DANA OD DONOŠENJA RIJEŠENJA koje takober bude za tjedan gotovo!


Zadnji datum prijave za otpis kamate po poreznom dugu je bio 28.04.2012 jer sam i sam predao zahtijev, a rok za naplatu: STRIKTNO 30 DANA OD DONOŠENJA RIJEŠENJA koje takober bude za tjedan gotovo!

kolega šta mi imamo sa tvojim poreznim dugom

Ako ovo ode natrag na 13kn. bit će mi drago zbog Alabame koji je duboko u Validusu i zapravo jedini čvrsto vjeruje u oporavak ove dionice [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv

Isto razmišljamo, a danas sam i bocnuo nekoliko dionica da bude zanimljivije praćenje

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ako ovo ode natrag na 13kn. bit će mi drago zbog Alabame koji je duboko u Validusu i zapravo jedini čvrsto vjeruje u oporavak ove dionice [thumbsup]

kolega i sa pravom vjeruje
ja sam jako dugo u VLDS-u
i punnno sam novaca utrpo i još utrpavam
a sad bi i bubreg prodao da mogu kupit dionice VLDS-A
jer kraj agonije je pri završetku


Ako ovo ode natrag na 13kn. bit će mi drago zbog Alabame koji je duboko u Validusu i zapravo jedini čvrsto vjeruje u oporavak ove dionice [thumbsup]
[/quote

Bit ce jos vjernika…pricekajmo jos malo! [thumbsup]


Ako ovo ode natrag na 13kn. bit će mi drago zbog Alabame koji je duboko u Validusu i zapravo jedini čvrsto vjeruje u oporavak ove dionice [thumbsup]

Ne AKO nego KAD ode na 13. Alabami puno hvala na svim informacijama jer bi bez njih vjerovatno izgubila živce i prodala (kao neki) sa velikim gubitkom.
Nadam se da će dati moć vlasničkih prava Genezi i tako im pomoći da im nitko ne oduzme upravljačka prava jer stvarno rade i spašavaju nam ulaganje.

nisam shvatil da je stvar rješena, al mi je drago da je reanimacija opet uspjela. šteta jedino kaj ova ročišta nisu malo češća.

New Report

Close