VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To je odlična vijest. Jeli to zato što ta društva ne vrijede ništa (pojeli kapital) ili je nešto drugo u pitanju.
Još da savladamo 07.05, pa možda nam dionice ne bu propale
PS
Dali je predviđeno još koje nadmetanje (III) i kada?

Samo su dvije dražbe. Po prijašnjim propisima su bile 3, ali davno. Sada samo dvije i to na drugoj ide za 1/3 procijenjene vrijednosti, a ako ne uspije sud obustavlja ovrhu. Malo je drugačije sada kod nekretnina na drugoj dražbi (u odnosu na najnižu prodajnu cijenu 1/2), ali za ovo je to nebitno.

Mean people suck and nice people swallow!

zakaj su maknuti postovi od sinoć? mislim da su bili baš poučni.


zakaj su maknuti postovi od sinoć? mislim da su bili baš poučni.

mislim da je još poučniji današnji ne-interes za dionicom VABE po 35,22 KN… čudi me, da se znalci… nisu danas … – sa blok-neuspjelom dražbom… pohvalili…no, možda hoće… nakon…, naravno ako, 3 možebitna dražba/ponuda založenih dionica VABE po cca 17,60 kn uspije…
1."… Blok-transakcije sklapati de se 24. travnja 2012. godine, osim u odnosu na ponuditelje kod kojih de nastupiti prolongacija kako je opisano u predzadnjem stavku točke 1.4. ovog Poziva…"
http://www.intercapital.hr/upload/Poziv.pdf
2. Kratki izvještaj za 24.04.2012
Ukupni promet 14.704.454,04 Kn
Redovni promet 14.704.454,04 Kn
Blok promet 0,00 Kn
OTC promet 140.797.924,19 Kn
http://www.zse.hr/default.aspx?id=26521

Lp

Za dionicare Validusa …..ukljucujuci mene osobno ,ovo je pozitivno ocekivan ishod…ne vidim nista poucno u ne- interesu za dionicom VABE…uostalom, na kraju cemo vidjeti tko je bio u pravu..
Do tada treba slusati..gledati..raditi….a ne gubiti vrijeme po meni ,u dokazivanju kolicine otrova koju posjedujes…a koja je vecini predpostavljam poznata!?

No meni je osobno vise poucnije vidjeti paletu ljudskih karikatura….ovdje na Validusu!
Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni.

Lp

tko želi ili misli da VLDS više vrijedi nego trenutno… mislim da se mora malo bolje potruditi/animirati…guglati itd. …. za možda nove možebitne regrutirati… (ako se ne varam p.m. telefoni itd. više ne pale…)
tzv. H-maska Interkapitala mogla bi možda uskoro biti na cca … kn ?
http://www.intercapital.hr/novosti/
http://www.intercapital.hr/
btw: Linić jučer na Otvorenom… možda vrlo poučno odgovorio Hloverki u svezi poduzeća koja mogu ili ne mogu u stečaj ili sl. … a što li je to možebitno "poučnog" u svezi založnih vjerovika bilo kojeg xy poduzeća rekao…?
Živio maskenbal…
Lp [thumbsup]

Dajte katastrofičari preselite se u Ukrajinu. Širite negativne vibracije svojim frustracijama.

O Vama ne ovisi rast ili pad vrijednosnica niti započinje ili završava ovaj svijet.

Budite dio ekipe a ne protiv nje.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

nekome se žurilo van
mogao bi uskoro lupat glavom u zid
a čestitke kupcu [thumbsup]

Možda nije mislio da će ga netko poklopiti

@cokomilk
A gle, u ponedjeljak je odluka o stečaju. Strah je veliki…….ali i nadnica za strah će biti velika, ukoliko stečaja ne bude. Pa tko voli…neka izvoli…po bidu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

mislim da si je danas netko možda mudro ili ne… ne znam… prije 07.05.2012. 12:00 sati… donje granice licitacije… za 07.05.2012. – sa puno ili malo… čak 44,50 KN … lijepo… po eventualnoj potrebi livelirao…
Limiti promjene cijene za 7.5.2012.
Minimalna 3,34
Maksimalna 5,56

Lp

hmm,stečaj…?

cash je cash,a sve ostalo je sex!


hmm,stečaj…?

hahhahah stecaj
danas bi mogao bit najbrži prst [lol]

New Report

Close