VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/170923/Default.aspx [thumbsup]

Ovo dugo nisam pratio.Jel netko može sažeti trenutnu situaciju u par riječi?
Ima li nade ili je sve propalo?

ima nade i sve je propalo.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Babyface

Trenutna situacija…………………hmmmmmmmmmm
Za nas koji imamo dionice validusa nije dobro. Možemo vrlo lako izgubiti sve. Mišljenja sam da nas od toga može jedinno spasiti prvi potpredsjednik vlade R.Č. da se razumijemo ne radi nas nego radi sebe jer on u tom slučaju gubi puno (cca 10 mil. kuna)


Babyface

Trenutna situacija…………………hmmmmmmmmmm
Za nas koji imamo dionice validusa nije dobro. Možemo vrlo lako izgubiti sve. Mišljenja sam da nas od toga može jedinno spasiti prvi potpredsjednik vlade R.Č. da se razumijemo ne radi nas nego radi sebe jer on u tom slučaju gubi puno (cca 10 mil. kuna)


Cijenjeni kolega
U predhodnom vašem postu, naveli ste da je i u hefi gotovo……rezultat su objavili novinari
Što se vlds tiče, predstoje nam 2 bitna datuma. 23.4. i 7.5. Prvi je dražba (druga….na prvoj nije bilo kupaca) a drugi datum je sudska presuda o pokretanju stečaja od strane RH (porezna uprava)
To plaši imatelje vlds a i odbija možebitne ulagače. Neka to prođe i iskristalizira se, jer tada će strah biti manji. O rezultatima, ne bih špekulirao, niti davao svoje mišljenje. Ako mislite da je i u vlds gotovo, prodajte svoje dionice, vjerovatno ćete dosta izgubiti, ali ćete mirno spavati.
LP……ovo nije nagovor na k/p vlds

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama

Cijenjeni kolega slažem se potpuno sa Vama od rijeći do riječi.

@ovaj tjedan klizi ovo ka 3,50kn a onda 23.4. i 7.5. kaj bu bu. Lp


@ovaj tjedan klizi ovo ka 3,50kn a onda 23.4. i 7.5. kaj bu bu. Lp

mislim da ne bu ama baš niš… kako 23.04. tako ni 07.05. …. mislim da Vabu netko/ili neki čekaju po 17,61… ostale dionice mislim da nisu nikome (vanjskom…) interesantne…
a tko zna… možda sve ponuđene dionice budu još povoljnije… naime, vidim da se zaboravlja na ostale založne vjerovnike koji izgledno čekaju red… tj.
Na dnu: Uputa o pravnom lijeku… svi navedeni pod 4. …
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/83NwAJ4g6WlrFv8EoGvc8Q==.pdf

Ode Coning u vječna lovišta nakon 17 godina.

A sve zbog svete zemlje Izraela.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sad kad je Geneza kupila Nikomat bilo bi super da se udruže sa Alabamom pa da osim upravljačkih prava imaju i vlasništvo.

dečki, kome je trebalo ovih 45 kn? nek prizna ko je prodao [smiley]


dečki, kome je trebalo ovih 45 kn? nek prizna ko je prodao [smiley]

ma ne sekiraj se, meni ako pukne film ja cu je dignut za toliko do 4,50kn
prošlo put sam od interkapitala pokupovo trezorske dionice VLDS-a na 4,59
tako je bilo i onda netko je srušio pa je na kraju dana završila na +8%

New Report

Close