VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gordy
pa ne naplaćuje samo rajfica…

evo i Hrvatske poštanske banke će pokušat 24.05.2012. nešto naplatiti… no, sada je min cijena 1/3 uvtrđene vrijednosti… (u poslovnim knjigama – revizorski FI za 2010 god. se ta imovina vodi po cca 10 x većoj vrijednosti… zanimljivo/čudno ili…)

Detaljni pregled predmeta
Sud Općinski sud VARAŽDIN

Broj predmeta Ovr-174/11
Katastarska općina VARAŽDIN
Nadležni katastar PODRUČNI URED ZA KATASTAR U VARAŽDINU
ZK uložak 12950
Katastarska čestica 2017/3, 2027
Vrsta predmeta Kuća
Površina 2.142 m2
Vrijednost 2.317.606,80 kn
Naselje Varaždin
Općina Varaždin
Županija Varaždinska
Adresa Anina ulica
U naravi predstavlja dvorište, garaža, kuća.

Ročište za predmet
Datum dražbe 24.05.2012 09:00
Adresa dražbe Općinski sud u Varaždinu, soba br. 109/I.
Uvjet prodaje Nekretnina se ne može prodati ispod 1/3 utvrđene vrijednosti
Razgledavanje 22. i 23. svfibnja 2012. od 13,00 do 15,0,0 sati.
Jamčevina 10% vrijednosti nekretnine uplatiti na broj: 2390001-1300000154, poziv na broj: 05-19-02-17411.
Datum odluke o prodaji 10.02.2012

@zizi
24.05.? Pa kaj nismo već 7.05. u stečaju? To bi onda trebalo ići u stečajnu masu? A kaj vele na sudu za ona ročišta……termoplin i ostali…..kak je to prošlo?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

24.05.? Pa kaj nismo već 7.05. u stečaju? To bi onda trebalo ići u stečajnu masu? A kaj vele na sudu za ona ročišta……termoplin i ostali…..kak je to prošlo?

neznam za termoplin… pitaj ove dole… možda oni znaju odgovor…
http://www.croatiainspect.hr/web/

@zizi
Ma, znam ja odgovor…….samo bi htio da ga i ti znaš. Opet linkovi……daj se opusti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Ma, znam ja odgovor…….samo bi htio da ga i ti znaš. Opet linkovi……daj se opusti.

ono što to možda znaš… bolje da ja ne znam… no, nadam se da će vas Geneza izvuči iz ove turbo zavrzlame… ako uspije skidam kapu… [cool]

@zizi
Hvala…….ali nema šanse [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Gotovo je. Izgubili smo mi koji smo imali nešto dionica u validusu. A ja sam imao nešto i u hefi i visu. I tamo je gotovo. Ovaj ugovor sa hefom i visom………definitivno pada u vodu danom otvaranja stečaja nad validusom koji je sve bliže i bliže. Da su ovo napravili prije 6 mjeseci bilo bi neke šanse. Ovako je sve gotovo. Raspitao sam se kod eminentnih pravnih stručnjaka za trgovačko pravo i svi kažu da nema šanse


Gotovo je. Izgubili smo mi koji smo imali nešto dionica u validusu. A ja sam imao nešto i u hefi i visu. I tamo je gotovo. Ovaj ugovor sa hefom i visom………definitivno pada u vodu danom otvaranja stečaja nad validusom koji je sve bliže i bliže. Da su ovo napravili prije 6 mjeseci bilo bi neke šanse. Ovako je sve gotovo. Raspitao sam se kod eminentnih pravnih stručnjaka za trgovačko pravo i svi kažu da nema šanse

Da, već vidim novinske natpise: Ministar gospodarstva te prvi podpredsjednik vlade izgubio 10 mil. kuna"
Prvi čovjek Milanovićeve vlade, izgubio je danas 10 milijuna kuna, istina svog (našeg) novca, špekulirajući sa dionicama Varaždinskog Validusa, koji je danas otišao u stečaj. Istina, njegovo je pravo, privatni novac ulagati u šta hoće, ali postavlja se pitanje, može li nas takva osoba izvući iz duboke krize u kojoj je Hrvatska, kada ni sa vlastitim novcem nezna raspolagati. Rezultate koje je najavljivao u izbornoj kampanji daleko su od……bla, bla.
Izvor: tko prije objavi
Datum: 7.5.2012.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Gotovo je. Izgubili smo mi koji smo imali nešto dionica u validusu. A ja sam imao nešto i u hefi i visu. I tamo je gotovo. Ovaj ugovor sa hefom i visom………definitivno pada u vodu danom otvaranja stečaja nad validusom koji je sve bliže i bliže. Da su ovo napravili prije 6 mjeseci bilo bi neke šanse. Ovako je sve gotovo. Raspitao sam se kod eminentnih pravnih stručnjaka za trgovačko pravo i svi kažu da nema šanse

Jesu ti to i naplatili


Gotovo je. Izgubili smo mi koji smo imali nešto dionica u validusu. A ja sam imao nešto i u hefi i visu. I tamo je gotovo. Ovaj ugovor sa hefom i visom………definitivno pada u vodu danom otvaranja stečaja nad validusom koji je sve bliže i bliže. Da su ovo napravili prije 6 mjeseci bilo bi neke šanse. Ovako je sve gotovo. Raspitao sam se kod eminentnih pravnih stručnjaka za trgovačko pravo i svi kažu da nema šanse

Javi ovo Genezi i spasi im lovu jer očito njihovi pravni stručnjaci nisu dovoljno "eminentni" .

Nema tu spasa pa zar ne vidite kupnju…..samo cca 7000 komada UKUPNO……žao mi je ali….. [bye]

WWW.KUCILOORO.COM

@jel nije ovo žalosno da se može srušit dionica skoro 9% sa 1268,40kn. neposjedujem ovu dionicu,što neznači da ju jednom neću kupit. Lp

New Report

Close