VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i za HEFU……kao što sam obećao

http://zse.hr/default.aspx?id=39803

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Odlično tempirane objave…od strane uprave..s obzirom na odlične i "loše" vijesti…


Odlično tempirane objave…od strane uprave..s obzirom na odlične i "loše" vijesti…


Pa, visu i hefi, sada nisu blokani računi. Kada će zadnja gl. skupština validusa?
Loše vijesti? Pa nije ni ta sutkinja bogom dana…..ja nevidim nigdje objavu intercapitala o drugoj dražbi…….za kada je zakazana?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Odlično tempirane objave…od strane uprave..s obzirom na odlične i "loše" vijesti…


Pa, visu i hefi, sada nisu blokani računi. Kada će zadnja gl. skupština validusa?
Loše vijesti? Pa nije ni ta sutkinja bogom dana…..ja nevidim nigdje objavu intercapitala o drugoj dražbi…….za kada je zakazana?
[/quote]
Zato sam stavio " loše" pod navodnike…

Evo da bude jasnije….žalba ne odgađa provedbu rješenja…potvrda je i postavljanje 1. naloga na prodaju od strane inerkapitala..odmah nakon objave..

.Članak 11.

(1) Protiv rješenja donesenoga u prvom stupnju može se izjaviti žalba, ako ovim Zakonom nije drukčije određeno.

(2) Protiv rješenja o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave može se izjaviti prigovor.

(3) Žalba se izjavljuje u roku od osam dana od dana dostave provostupanjskoga rješenja, ako ovim Zakonom nije drukčije određeno.

(4) Žalba ne odgađa provedbu rješenja, ako ovim Zakonom nije drukčije određeno.

(5) Rješenje kojim se žalba odbija i prvostupanjsko rješenje potvrđuje, odnosno kojim se prvostupanjsko rješenje preinačuje jest pravomoćno.

(6) Protiv zaključka nije dopušten pravni lijek.

(7) Ako je protiv rješenja dopuštena žalba, sud će, ako ne postupi prema članku 47. stavku 1. ovoga Zakona, spis umnožiti i prijepis spisa sa žalbom dostaviti drugostupanjskom sudu. Dok drugostupanjski sud ne donese odluku, prvostupanjski sud poduzimat će one radnje koje je ovlašten poduzimati prije pravomoćnosti pobijanoga rješenja, ako ovim Zakonom nije drukčije određeno.
————————————————————————————————————————-

čl 10……(4) Zaključkom se izdaje nalog sudskom ovršitelju za provedbu pojedinih radnji te odlučuje o upravljanju postupkom i o drugim pitanjima kad je to izrijekom predviđeno ovim Zakonom………

……dakle…intercapital po nalogu suda mora to objaviti…hoće li se tko pojaviti na 2.dražbi ili ne…zaključite sami!

Geneza iznajmljuje sve hotele od Validusa na 5 godina. Validus ode u stečaj…


Geneza iznajmljuje sve hotele od Validusa na 5 godina. Validus ode u stečaj…

Zašto bi VLDS otišao u stečaj ako se našao netko ko će pokrenut posao? Osim toga da je Genezi u interesu stečaj onda se nebi borili i dogovarali sa poreznom.

@kala
str.2. 4-ti pasos (ne mogu copy pastati iz pdf-a)……na cijenu dionica validusa, varteksa i brina, nisu se ni žalili. Na ostalo jesu, i dalje će. Valjda te zbunio moj post na BPBA (vaba) Da, prvi na asku je intercapital sa 6717 dionica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

još ostalo samo 3487 dionica intercapitalu da proda
[wink]

ali što onda…..nema sreće u VLDS previše ovaca da nahrani sve vukove

WWW.KUCILOORO.COM

MILORAD |
strpljen spašen
još samo 3212 ali sad je na 3,90

Nisam shvatio čega 3212, molim da mi pojasnite.

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close