VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dovoljno je zadovoljiti jedan uvjet (onaj o broju transakcija ILI o prometu). Tako je bilo i prije, a sada je to 100% sigurno.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

+VLDS-R-A………..JOŠ..1000

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

svi kupuju nitko ne prodaje, meni je to samo jedan signal

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Prema ..TA……..ovdije se samo čeka kad će………..i koliko……… [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

@ivano7
kolega 100-tka

Mean people suck and nice people swallow!


svi kupuju nitko ne prodaje, meni je to samo jedan signal

Ma meni to nije nikakav signal………
Mogu isto tako svi prodavati a ne kupovati……………
Ja znam zašto sam gricnuo opet malo……….
Kupovao sam i na 14,17,20, i danas na 23…………..
Imam ove hartije VLDS-R-A više nego toalet papira………….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Interesantno je kako je majstor s 1215 komada (koji danima zafrkava na asku) brzo ispario kad ga je netko skratio za 18x komada

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

A vidit ćeš tek kako će u narednim danima bježat…………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pa nadam se da će ovaj uzlazni trokut odraditi svoje, a ovo od sredine rujna mi sve više liči na šalicu s drškom…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Rekoh imam toliko ove hartije više nego toalet papira………..
Zna ekipa iz Validusa šta i kako se radi…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Interesantno je kako je majstor s 1215 komada (koji danima zafrkava na asku) brzo ispario kad ga je netko skratio za 18x komada

a i šta je 1200 kom………..hahahahaha…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Nemoj tako, ja doduše imam više od toga, ali nekom je i to puno.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close