VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je prijedlog za no , mogla bi uskoro i skupština

kolega ovo je krizni menadžment
njihov je cilj postavit VLDS na zdrave noge


http://zse.hr/default.aspx?id=39164
Dana 11. veljače 2012. zaprimljene su ostavke svih članova Nadzornog odbora društva Validus d.d., predsjednika g. Mate Beljana i člana Rajka Bubala zbog osobnih razloga te člana Ive Banožića zbog poslovne preopterećenosti obvezama. Uprava društva će Trgovačkom sudu u Varaždinu uputiti prijedlog za imenovanje slijedećih članova Nadzornog odbora: Saša Krobot, OIB:03446980471, Ludbreška 47, Hrastovsko; Ante Gašpar, OIB:58237296776, 2. Cvjetna 12, Novaki (Sveta Nedjelja); Filip Gelo, OIB: 68066482877, Kninska 7, Osijek

U ovom prijedlogu koliko vidim nema gospodina alabame i po čemu su ovi koji su predloženi u nadzorni odbor imaju prednosti..jel netko pozna nekoga od tih osoba.Ja bih molio gospodina Filipa Gelu ako čita ovo da mi se javi na pp da malo popričamo o budućnosti VLDS.Čekam odgovor…




http://zse.hr/default.aspx?id=39164
Dana 11. veljače 2012. zaprimljene su ostavke svih članova Nadzornog odbora društva Validus d.d., predsjednika g. Mate Beljana i člana Rajka Bubala zbog osobnih razloga te člana Ive Banožića zbog poslovne preopterećenosti obvezama. Uprava društva će Trgovačkom sudu u Varaždinu uputiti prijedlog za imenovanje slijedećih članova Nadzornog odbora: Saša Krobot, OIB:03446980471, Ludbreška 47, Hrastovsko; Ante Gašpar, OIB:58237296776, 2. Cvjetna 12, Novaki (Sveta Nedjelja); Filip Gelo, OIB: 68066482877, Kninska 7, Osijek

U ovom prijedlogu koliko vidim nema gospodina alabame i po čemu su ovi koji su predloženi u nadzorni odbor imaju prednosti..jel netko pozna nekoga od tih osoba.Ja bih molio gospodina Filipa Gelu ako čita ovo da mi se javi na pp da malo popričamo o budućnosti VLDS.Čekam odgovor…
[/quote]

A sto bi ti pričao, o čemu? O nečemu čega nema?

Pa vidiš da svi bježe glavom bez obzira…preopterećnost obvezama? Yeah, right… [lol]

Bit će dobro, ako se i ovi novi ne preopterete obvezama u sljedećih mjesec dana.
[/quote]
Zato si ti novi na ovoj dionici pa još nisi pobjegao jer čekaš neku inf…Mene kad neka dionica nezanima ja se neopterećujem ni upravama niti pisanjima pojedinaca,a tebe ova dionica jako privlači..

(http://www.poslovniforum.hr/info/dionicko_drustvo_2.asp)

Glavnu skupštinu mora se sazvati ako to u pisanom obliku zatraže dioničari koji zajedno imaju udjele u visini od dvadesetoga dijela temeljnoga kapitala društva i navedu svrhu i razlog sazivanja te skupštine. Zahtjev treba uputiti upravi. Statutom
se može odrediti da to pravo imaju i dioničari koji zajedno imaju udjele koji su manji od onih propisanih u ovome stavku.
Dioničari u tom slučaju mogu na isti način zahtijevati i da se objavi predmet odlučivanja na glavnoj skupštini.
Ne udovolji li se njihovu zahtjevu, sud može ovlastiti dioničare koji su postavili zahtjev da sami sazovu glavnu skupštinu, odnosno da objave predmet odlučivanja na toj skupštini. Sud može istovremeno imenovati predsjednika glavne skupštine.
Glavnu skupštinu mora se sazvati najmanje mjesec dana prije dana njezina održavanja.

slijedi nam precesija

Hoće li HBOR ući u vlasničku strukturu Validusa ili otpisati dugove…?
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=145923


Hoće li HBOR ući u vlasničku strukturu Validusa ili otpisati dugove…?
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=145923


Ovo nema nikakve veze niti s Validusom niti sa HBOR-om.
Pozdrav

Po čem bi Validus zaslužio da mu se otpišu dugovi ?

Kakvi su njegovi potencijai za zapošljavanje ljudi ?

Kakvu on to proizvodnju ima ili sl. ?

Firma koja je imala par zaposlenih toliko duga nakupila i sad da mu se to oprosti ?

čisto sumljam !

I još nešta… u onom roku 28.02.2012. nespominje se riječ PREDHODNI niti IZJAŠNJENJE za stečaj

Spominje se čisto i jasno STEČAJNI POSTUPAK…… po mom mišjenju to je stečaj.

Večinski vlasnik PLURIS je u stečaju sa ogromnim dugovima za koje je jamčio VLDS svojom imovinom i vlasničkim udjelima ( 500 mil kuna)

I ja sam bio optimista ali realno gledajuči i uzimajuči sve u obzir ovo ne djeluje dobro nimalo.

i bez obzira što ne djeluje nimalo dobro skoro nitko ne želi prodat… čudno
evo nudim 4 kune, šta čekate ?

slijedi nam precesija

discover
hahha po to je stecajna cijena VLDS 4kn

prosli tjedan sam placao ispod 4, a evo i danas 200 komada 😉

slijedi nam precesija

Pa upravo u tome je kvaka… HBOR neće otpisati dug Plurisu… već preuzet min. cca 678.000 kom dionica Validusa, ako tome pridodamo zatezne kamate od cca početka svibnja 2010… onda će logički HBOR preuzeti ccc skoro svih cca 980.000 kom dionica Validusa… plaćenih/preuzetih po 100 kn!!!
zašto je HBOR indirektno "ni kriv ni dužan" platio – neotplaćene dionice Validusa od Plurisa 100 kn… piše vam ovdje:

Validus d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze

26.5.2010 15:19:17
Nastavno na upit Zagrebačke burze po pitanju sudužništva društvo Validus d.d. je dostavilo slijedeći odgovor:
"na vaš upit vezan uz napise u medijima ističemo da je društvo Validus d.d. sudužnik po dugoročnom kreditu G-19/05 sklopljenom 2005. godine između FIMA Holdinga d.d. (danas Pluris d.d.) i HBOR-a.

Obzirom da je zbog istog kredita društvo blokirano za iznos preostalog duga od 67.712.728,63 kn , društvo Validus d.d. je zatražilo relevantno pravno mišljenje te trenutno intenzivno radi na rješavanju predmetne problematike s posebnim naglaskom na utvrđivanju ništetnosti Ugovora za samo društvo."

Zar će HBOR tzv. kupljeno po 100 kn… prodavati za par kuna…????

mene muči zašto si cacic ne smanjuje prosjek 😀

slijedi nam precesija

New Report

Close