VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

03.02.2012 [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


03.02.2012 [pray]

Nije mi jasno zašto ti je važan taj datum?

@šanto
NN broj 2/2012 od 04.01.2012 …





@joka14

nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…

je da ali sad je pitanje tko ce dionicu više vratit
šteta je ucinjena a mi smo na 4kn
[/quote]
a) da se što hitnije održi gl. skupština društva
b) na istoj da se usvoji da u NO uđe predstavnik malih dioničara
c) da se malim dioničarima da na uvid pravo stanje društva (uključujući i ono što se drži po ladicama i pušta po potrebi)
d) da se utvrdi zakonska struktura vlasništva društva
e) da se da razriješnica postojećem NO-u

To su moji uvjeti, da bih dalje uložio i 1 kunu u validus. Bez toga, neka padne na 1 lipu.
[/quote]

Alabama, ako smijem znati… koji ti je prosjek ulaza? mislim na kumulativni svih dionica… onih u TOP 10 + onih ispod TOP 10…

Dogovorili sa bankama za dioki, možda smo mi sljedeći na redu


Dogovorili sa bankama za dioki, možda smo mi sljedeći na redu

Pa sa bankama su se dogovorili, poduzeli mjere za stabilizaciju društva, što će prezentirati uskoro (to je širok pojam…po meni) a to bi trebalo rezultirati povećanjem vrijednosti dionice na tržištu kapitala.
Naravno, samo citiram jednog člana NO-a.
Baš me zanima kako će to uspjeti bez moje love. Sretno im bilo. Moji uvjeti ostaju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Da su oni htijeli …imali su do sada mogućnost provođenja kvalitetnih mjera ….a nisu ih koristili…zašto??? Mislim da je jedna od tih mjera bila i upravo ovo što se događalo proteklih dana u svezi Plurisom….ali su napravili greške u koracima…a nisu očekivali ni tebe Alabama… Baš me interesiraju te nove mjere …ukoliko ih uopće ima…mislim da samo dobivaju na vremenu za plan b

Šta nije svima u cilju da dionica vrijedi vise

Vaš link

http://www.poslovni.hr/vijesti/stanko-kezman-novi-je-predsjednik-uprave-vaba-banke-196019.aspx

samo se mijenjaju

Možda Vaba nastavi pregovore sa Amerima ako su Turci otpali(zahvaljujući Beljanu).Kežman dolazi u Vabu iz Raifice,a bez obzira na dogovore dug treba Raifici vratit….moguće je da je nastavak pregovora o prodaji Vabe(normalnim putem)
smirio strasti i da je to jedna od mjera stabilizacije poslovanja.Možda…možda…možda…
Kad će nešto službeno da ne nagađamo?

http://www.nacional.hr/clanak/124418/laburisti-traze-raspravu-o-stecajevima-poslovanju-javnih-poduzeca-i-analizama-banaka

slijedi nam precesija

New Report

Close