VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

AS dispečeru…
prouči si pomno podatke navedene pod red. br. 73… pa potom dijeli aseve dok te mila volja… [lol]
http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?dat1=30.12.2011&dat2=27.01.2012&idDrz=1&idNac=2&idDcar=0&idFond=0

Dovoljno smo dugo u Validusu i svašta smo uspjeli vidjet i doživjet .Kolke uprave su se već promijenile i sve gore od goreg.Najveća ironija koja nam se dogodila je da nakon 3 godine sud donese presudu za preuzimanje i baš tad ..(vidi vraga) Pluris proglasi stečaj.Nedavno smo ostali bez vlastitih dionica ,a danas skoro bez velikog dijela portfelja.Svi novi koji dolaze u te naše uprave pravdaju se kako "nisu tu dovoljno dugo,pa ne znaju sve….bla …bla.." i svaki put se napravi nekakvo sranje.
Ako je stečajni sud zaplijenio dionice Plurisa trebala bi se i ekipa sa Beljanom na čelu maknut od Validusa.
Pa on je najveća i najutjecajnija Validusova nepogoda.Ne vjerujem u nikakav pozitivan pomak Validusa dok je taj lik u blizini.Očekujem od gospodina Gilića da se konačno predstavi dioničarima, kako sebe tako i plan za spas holdinga, konačno …moramo znati koje reference ima onaj koji našim k….. maše po koprivama.A i skupštinu bi trebali sazvat…da se vidimo face to face

@gordy
1. Holding će najizglednije spasit… (zbog sebe..) budući… (trenutno još na SKDD-u ne uknjiženi…) TOP 1 …
2. k… po koprivama … trenutno mašu samo oni koji su od 09.01. prodali svoje…(trezor ne računam…)… no, i pravovaljanost prodaje "trezora…" je od jutros… na tzv. provjeri činjeničnog stanja valjanosti istoga…od strane xy RH institucija… stoga… [rolleyes] zar, doista misliš da "igrom slučaja" danas nije bilo kupaca za VABU… možda ga/ih je i bilo… ali su u zadnji čas zbog xy… nečega… možda ipak… odustali… [undecid]

nestao Interkapitalov H nalog na 6,74 …. [rolleyes]

ZZtop
upravu si je nestao je

@joka14
nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…



@joka14

nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…

je da ali sad je pitanje tko ce dionicu više vratit
šteta je ucinjena a mi smo na 4kn




@joka14

nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…

je da ali sad je pitanje tko ce dionicu više vratit
šteta je ucinjena a mi smo na 4kn
[/quote]
a) da se što hitnije održi gl. skupština društva
b) na istoj da se usvoji da u NO uđe predstavnik malih dioničara
c) da se malim dioničarima da na uvid pravo stanje društva (uključujući i ono što se drži po ladicama i pušta po potrebi)
d) da se utvrdi zakonska struktura vlasništva društva
e) da se da razriješnica postojećem NO-u

To su moji uvjeti, da bih dalje uložio i 1 kunu u validus. Bez toga, neka padne na 1 lipu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@joka14

nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…

Zizi dok si ti u ovoj dionica nema brige za male dioničare ti sve iskopaš sigurno ti je profesija bila ili trenutno neka služba koja je pomalo tajna?Ozbiljno mislim što ovo pišem koliko si samo informacija prikupio dosad pa me malo to sve čudi ali u pozitivnom smislu.Nadam se da ćeš i dalje grist tamo gdje većinske vlasnike boli a to je istinite informacije..





@joka14

nije nestao samo na VLDS… već Interkapital H naloga nema ni na ZIF Breza te niti na VART…
a po sudskoj odluci trebali su biti do 07.02. (ako se i vikendi računaju u onih 30 dana roka prodaje od početka prodaje 09.01. … )… ispada da se nešto ipak iznenada zbilo…

je da ali sad je pitanje tko ce dionicu više vratit
šteta je ucinjena a mi smo na 4kn
[/quote]
a) da se što hitnije održi gl. skupština društva
b) na istoj da se usvoji da u NO uđe predstavnik malih dioničara
c) da se malim dioničarima da na uvid pravo stanje društva (uključujući i ono što se drži po ladicama i pušta po potrebi)
d) da se utvrdi zakonska struktura vlasništva društva
e) da se da razriješnica postojećem NO-u

To su moji uvjeti, da bih dalje uložio i 1 kunu u validus. Bez toga, neka padne na 1 lipu.
[/quote]

Ovo je konačno riješenje svih problema u ovoj dionica..konačno da prestanu lagat sve ostale koji nisu u njihovoj nadležnosti..

f) da mu se vrati njegovo staro lijepo ime PLETER, jer dok se zval pleter za njega si mogel puno više penez dobit na burzi, a mogel si ga i prek novina prodat, a i prek onog njuškala-huškala [wink]

to je moj uvjet [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

03.02.2012
HBOR (naravno ako nije zaboravio pismeno obavijestiti Stanka Mlakara o postojanju svojih prava…) tzv. skoro pa skužbeno postaje TOP br. 1 Validusa… shodno tome, sva riješanja radi svojih dionica VLDS-a, a plaćenih po 100 kn (sa zatezni kamatama će cca pokupiti sve zapljenjene dionice VLDS-a od Plurisa tj. i one već otplaćene…)… mislim da će zasigurno znati zaštiti, trenutni diskont revalorizirati itd. … kako za sebe tako igrom slučaja i za one in…

New Report

Close