VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stopirali su NEkupci .

Da je bilo zaintersiranih ( čitaj bedaka )…to bi prošlo . Ovako, ide se na slijedeću , nižu procijenu…pa na trećoj se proda za ništa .

Kad kažem bedaka, ne mislim da ovo ne vrijedi cijene koju se traži, nego bedaka koji misli da se ovo može pošteno dobiti . Ovo je predviđeno nekome, i da se netko i javio ( a ne znamo jeli ili nije ), ponuda mu i tako nebi bila pravovaljana .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


stopirali su NEkupci .

Da je bilo zaintersiranih ( čitaj bedaka )…to bi prošlo . Ovako, ide se na slijedeću , nižu procijenu…pa na trećoj se proda za ništa .

Kad kažem bedaka, ne mislim da ovo ne vrijedi cijene koju se traži, nego bedaka koji misli da se ovo može pošteno dobiti . Ovo je predviđeno nekome, i da se netko i javio ( a ne znamo jeli ili nije ), ponuda mu i tako nebi bila pravovaljana .


stopirali su NEkupci .
i da se netko i javio ( a ne znamo jeli ili nije )

Prvo nešto tvrdiš……….zatim nisi siguran…….crumi, znaš ti i bolje napisati post.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pa u zadnjoj recenici izricito pise da nije bilo zaprimljenih ponuda. Sto bi tu trebalo biti nejasno?

Znam…ali sam maloPUNO nadr..an, još od jutros s CO, puk’o mi živac, pa onda ova prodaja.ne prodaja….ima podataka, nema podataka…a znaš i ti i ja i svi mi skupa samnom, da kad netko baci prste možeš se slikati….

Hebe nas RBA a neznamo zašto, pa rasprodaja bez obavijesti na ZSE, pa obavijest bez razloga, pa unaprijed dogovoreni scenario prisline naplate gdje se unaprijed pogoduje podlacima….zato sam naveo NEkupac..kaže ako se nitko ne javi, ide jeftinije…pa tko je lud da se javi ? Naravno, ako ima veze s Interkapitalom…može raditi što hoće.

Hanfa ne postoji…

Ima li ili nema kupaca ? Kome vjerovati ? Jeli uopće Interkapital dužan dati obavijest jeli bilo kupaca ili ne ? Što je radila uprava za to vrijeme ?

U stvari, trebao sam skupiti keša i javiti se na natječaj, samo da dokažem da sam u pravu .

Usrata država i svi mi koji se tu nalazimo . Usrata vlast koju smo sami izabrali….usrata politika poturica i domaćih izdajica koji bi rođenu mater prodali sa srebrnjak, usrato sudstvo koje ne postoji i usrati zakoni koji se ne provode.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@crumi
E, to je dobar post. Slažem se sa svime [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Znam…ali sam maloPUNO nadr..an, još od jutros s CO, puk’o mi živac, pa onda ova prodaja.ne prodaja….ima podataka, nema podataka…a znaš i ti i ja i svi mi skupa samnom, da kad netko baci prste možeš se slikati….

Hebe nas RBA a neznamo zašto, pa rasprodaja bez obavijesti na ZSE, pa obavijest bez razloga, pa unaprijed dogovoreni scenario prisline naplate gdje se unaprijed pogoduje podlacima….zato sam naveo NEkupac..kaže ako se nitko ne javi, ide jeftinije…pa tko je lud da se javi ? Naravno, ako ima veze s Interkapitalom…može raditi što hoće.

Hanfa ne postoji…

Ima li ili nema kupaca ? Kome vjerovati ? Jeli uopće Interkapital dužan dati obavijest jeli bilo kupaca ili ne ? Što je radila uprava za to vrijeme ?

U stvari, trebao sam skupiti keša i javiti se na natječaj, samo da dokažem da sam u pravu .

Usrata država i svi mi koji se tu nalazimo . Usrata vlast koju smo sami izabrali….usrata politika poturica i domaćih izdajica koji bi rođenu mater prodali sa srebrnjak, usrato sudstvo koje ne postoji i usrati zakoni koji se ne provode.


Mislio sam komentirati prvi post, al ovaj drugi je na našu žalost preistinit. Potpisujem do riječi….
[thumbsup]

I mi bi se trebali udružit ko i dioničari Ingre(u ovoj državi samo nekakve udruge…kad nejde drugačije),i štitit svoje interese .Dok je još validus u komadu.Iskreno se nadam da neće više biti dražbi pošto iz neslužbenih izvora doznajemo da su se uspjeli dogovorit sa RBA ali nikad neznaš kad će neko novo iznenađenje.

možda je bio cilj kao i na ingri izazvati paniku da cijena padne, dokupiti jeftino, a u međuvremenu sve izdogovarati, uprava ispadne heroj, a rodbina poveća broj dionica . Ima takvih scenarija još na zse

Kolege… u cijeloj priči/akciji… zanemarili ste jedno bitnu činjenicu… planirani trik je za xy-lone ipak uspio… jest možda samo 50% od plana… ali i to je mislim solidno za iste…
što čini iluzionist da bi mu uspio trik? skreće pozornost… dakle? jel skrenuta pozornost… izazvana tzv. panika, strah itd… i… ? koje su dionice u cijeloj ovoj priči prodane… ? … zašto su prodane tj. kupljene…? Drago mi je da je barem netko… tj. TOP br. 3… barem malo pobrkao planove učenicima David Copperfield-a… 09.01.2012… pokupivši im 12.000 kom xy nečega…
za dionice VABE… tako i tako su znali da nemaju šanse, iako su pokušali…

A šta je sa onim kupcima vabe, dali je završilo snimanje ili su odustali

@cokomilk
budući da imaš dudicu… postavljaš pomalo čudna upitna pitanja… ili se varam? budi konkretniji sa pitanjem…

1.12.2011. Jedan američki investicijski fond i jedan domaći fond zainteresirani za vabu. Gdje je to zapelo?

New Report

Close