VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bilo je kupaca

I šta ćemo sada? Odjaviti se sa Milorada i prijaviti na droetkera……e moj Milivoj, pun si visa ko šipak, a nitko ga neće…..ili nesmije.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


bilo je kupaca

Milorade,Milorade…. čemu ovakvo laganje ?!?



bilo je kupaca

Kupci plaćaju blok. transakcijama. Koliki je blok promet danas? Zašto meni kažu da takve informacije ne mogu dati?

[/quote]
Zato što si SAMO 2. dioničar,a ne većinski vlasnik u stečaju , zato što si dionice kupio svojim a ne tuđim novcima(kako to priliči),a i zato što nemaš zvučno i atraktivno prezime(npr.Kutle,Beljan,Horvat….)

Ovo je najbolji indikator tržišne vrijednosti ovih dionica,zar ne?
Ako nitko neće pod ponuđenim uvjetima,što to znači?
Pozdrav


Ovo je najbolji indikator tržišne vrijednosti ovih dionica,zar ne?
Ako nitko neće pod ponuđenim uvjetima,što to znači?
Pozdrav

Da sve ostaje u Validusu (hvala Bogu) i da će Validus preživjeti i kad se za to stvore uvjeti to prodati po pristojnim cijenama a ne rasprodati za kikiriki.


Ovo je najbolji indikator tržišne vrijednosti ovih dionica,zar ne?
Ako nitko neće pod ponuđenim uvjetima,što to znači?
Pozdrav

Pa dajte nam vi to objasnite, ipak ste pravnik. Možda ne za trgovačko pravo….ali možete pitati i nekog tko zna pravo bolje od vas………brata na primjer, on je dobar pravnik. Usput ga pozdravite [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Zar sam nekog uvrijedio???? Kad bi se ti u takvim prosuđivanjem vodio razumom , pa ispravno sagledavao moj komentar, njegove rezultate i posljedice kako za mene tako i za ostale vjerujem da bi postupio drugačije ,ali eto kao i sve u ovoj našoj zemlji …naopako!! Pozdrav


Zar sam nekog uvrijedio???? Kad bi se ti u takvim prosuđivanjem vodio razumom , pa ispravno sagledavao moj komentar, njegove rezultate i posljedice kako za mene tako i za ostale vjerujem da bi postupio drugačije ,ali eto kao i sve u ovoj našoj zemlji …naopako!! Pozdrav

To pitaš kao kala ili kao bisakovi? Kod korištenja više nickova osnova je da se ne zahebeš i zaboraviš prebaciti. Ali NHF, bar sam se nasmijao. A o vlds će izaći nadam se nešto prema investicijskoj javnosti……..tipa uprava i NO su uložili maximalne napora, itd itd.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ma sve5 [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

zanimljiv ask na VABI… cijeli dan svega 2491 kom na prodaji ispod 80 kn.. ???

Ma…najvažnije je da smo danas preživjeli dan i spasili se od ove strahote.Ajmo uprava ili što je već tamo,
na redu je ozbiljan posao, treba dignut vrijednost Validusa .Ne stavljajte nas više u ove superstresne situacije jer nam je dovoljno teško i u stresnima. Nađite nekog ko će preuzeti cijeli holding i radit nam svima dobit.Bilo bi dobro da nas izvjestite što je plaćeno onom prodajom vlastitih dionica? Nije valjda trebalo opet nekoga podmitit [undecid]

Izgleda da je netko ipak sve stopirao… [lol]
Zagreb, 30. siječnja 2012. godine
Priopćenje za javnost
http://www.intercapital.hr/upload/file/304/filename/Priopcenje.pdf

New Report

Close