VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://radimir-cacic.hns.hr/clanak.php?id=138874

***VALIDUS D.D. – VARAŽDIN, 93187 DIONICA, 100,00 KN SVAKA DIONICA, POVJERENIKA RATKA ŽURIĆA***

http://www.nacional.hr/clanak/14168/60-vrhunskih-odvjetnika

RATKO ŽURIĆ – DRUŠTVO ŽIP, Zagreb – građansko
Ratko Žurić stariji je partner u odvjetničkom društvu Žurić i partneri. Smatraju ga doajenom zagrebačkog odvjetništva. Pravni je konzultant na području ugovornog i trgovačkog prava, spajanja i preuzimanja banaka i trgovačkih društava. Društvo je sudjelovalo u privatizaciji Dubrovačke i Croatia banke te osiguravajućih društava u Hrvatskoj. Imaju visok rejting u međunarodnim krugovima.

kaj je sa snimanjem vabe, kaj su svi odustali od nje??? 2.12.2011. se spominjao 27.1. ,kaj se je već tada znalo šta će se događat???

Molio bi nekoga, tko je u sve ovo upućen, da mi kaže da li se uprava validusa dogovorila makar sa nekim bankama…da li se dogovorila barem sa nava bankom i credo bankom…i da li će dražba ići preko brokerske kuće intercapital, kako je predviđeno, ili će ići preko brokerske kuće prva generacija, kako se priča u financijskim krugovima [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

@ drOETKER
U ovo može biti upućena samo uprava.Nadajmo se da će se uskoro oglasit,pa da i mi konačno znamo jesu li se ili nisu dogovorili i da li će ikakve dražbe uopće biti.

Jel netko zna jel danas šta dogovoreno???


Jel netko zna jel danas šta dogovoreno???

pa zar vam brza odigrana… K/P trezorskih dionica VLDS-a na dan 09.01.2012. ništa ne govori…?
ZSE – podaci o vrijednosnici VLDS-R-A

Datum Prva Zadnja Najviša Najniža Prosječna Promjena Broj transakcija
9.1.2012 8 7,09 8 7 7,14 -18,41 87
Količina 53.978 kom
Promet 385.298,24 kn

ako sutra netko doista kupi dio ili cijeli paket VABE po min. 52,82 kn po dionici… onda mi se čini da će INTERKAPITAL uskoro morat dobrano obrazložit DORH-u ili sl. … svoje "mišljenje" od 20.02.2011. po čijem je mišljenju INTERKAPITAL ustvrdio da dionica VABE vrijedi 52,82 kn… naime, po javnom i službenom tromjesečnom prosjeku na dan 20.02.2011 dionica VABE je vrijedila ravnih 80,74 KN
Izvor: ZSE
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BPBA-R-A

G. Alabama, čemu ovo zatisje?



Jel netko zna jel danas šta dogovoreno???

pa zar vam brza odigrana… K/P trezorskih dionica VLDS-a na dan 09.01.2012. ništa ne govori…?
ZSE – podaci o vrijednosnici VLDS-R-A

Datum Prva Zadnja Najviša Najniža Prosječna Promjena Broj transakcija
9.1.2012 8 7,09 8 7 7,14 -18,41 87
Količina 53.978 kom
Promet 385.298,24 kn

[/quote]

meni ne, ja razjasni nama iz treće lige

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


G. Alabama, čemu ovo zatisje?

Cijenjeni kolega
Mišljenja sam da je zatišje zbog sutrašnje zakazane dražbe. Da li će se ona održati, šta će se prodati, da li je kome pogodovano, zašto je do nje uopće došlo, zašto se vaba nije prodala po 70 kn. itd, itd.
To su pitanja koja i mene interesiraju, i na koja ja iskreno neznam odgovor, a bio sam 3. dioničar vlds. Silom zakona, sa istim brojem dionica i spletom okolnosti, nisam više 3. dioničar, a odgovore i dalje neznam. Isto kao i vi, i ja čekam sutrašnji dan.
Ono što znam, je da je uprava i NO uspio postići dogovor sa ostalim bankama, da li je sa rajficom, to iskreno neznam.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama

Ko je sad 3.dioničar ?

@gordy
Makni pluris (po odluci trg.suda u stečajnom postupku) jer su mu oduzete dionice……redosljed se pomiče za jedno mjesto. Tako da je sada 3. onaj koji je bio 4.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close