VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još me zanima, jeli dobro ako dražbe uspiju ili ako ne uspiju .

Ako sam razmišljam, uvijek dođem do krivih rezultata .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


još me zanima, jeli dobro ako dražbe uspiju ili ako ne uspiju .

Ako sam razmišljam, uvijek dođem do krivih rezultata .


Za vjerovnika je dobro, za dužnika je loše.
A sada pitanje…….da li bi do dražbe uopće došlo da je jamstvo (dionice validusa, koje je dao pluris kao konzument kredita) od 100 kn. palo na cijenu lizalice?
Da li se rajfici kao dodatno osiguranje može još nešto ponuditi?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Necu poklanjat sigurno,a dokupio bi da se ima, al sjetio sam se da ste vi spominjali taj datum


Necu poklanjat sigurno,a dokupio bi da se ima, al sjetio sam se da ste vi spominjali taj datum

Jesam. Do petka (27.1) će se znati da li su pregovori sa bankama uspjeli ili nisu.
Komentirati nešto unaprijed bilo bi neozbiljno……a i rizično.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



još me zanima, jeli dobro ako dražbe uspiju ili ako ne uspiju .

Ako sam razmišljam, uvijek dođem do krivih rezultata .


Za vjerovnika je dobro, za dužnika je loše.
A sada pitanje…….da li bi do dražbe uopće došlo da je jamstvo (dionice validusa, koje je dao pluris kao konzument kredita) od 100 kn. palo na cijenu lizalice?
Da li se rajfici kao dodatno osiguranje može još nešto ponuditi?

[/quote]

Da je pluris kao konzument kredita u jamstvo dao samo dionice Validusa to za ostale vlasnike ne bi bio problem. Problem je što je Pluris založio i imovinu Validusa, a to nije samo njegova imovina već i vaša koji posjedujete dionice Validusa.

Zanima me kako se Validus može "obraniti" od stečaja Plurisa ?

Kako sam čitao da Pluris nema nikakvih nekrenina ni pokretnina… sve šta ima su dionice, udjeli u društvima i vlasništvo nad nekretninama i to sve preko večinskog paketa dionica VALIDUSA !!
znači Validus je jamčio za sve one bijesne kredite a kao jamstvo od Plurisa nije dobio ništa !Pluris je dužan cca 500 mil kuna…

Može malo komentar ?

Jedino da netko od velikih vjerovnika u postupku stečaja PLURISA preuzme cijeli paket dionica Validusa kojeg drži PLURIS (985.107 kom) i s time postane vlasnik svega šta ima Validus

možda država ili neke banke ? TO BI BILO NAJBOLJE RJEŠENJE ZA SVE… ??

dionica Validusa bi otišla u nebo i svi bi bilo sretni i zadovoljni ? :0)


Jedino da netko od velikih vjerovnika u postupku stečaja PLURISA preuzme cijeli paket dionica Validusa kojeg drži PLURIS (985.107 kom) i s time postane vlasnik svega šta ima Validus

možda država ili neke banke ? TO BI BILO NAJBOLJE RJEŠENJE ZA SVE… ??

dionica Validusa bi otišla u nebo i svi bi bilo sretni i zadovoljni ? :0)


kolega na tome se i radi najverovatnije

24. siječanj 2012.
Čačić kao kolekcionar…
"… Validus i druge. …"
http://www.poslovni.hr/vijesti/cacic-kao-kolekcionar-nekretnina-posjeduje-i-dvije-rusevne-kuce-u-dubrovniku-195389.aspx
hmmm… će dozvolit da mu propadnu dionice VLDS-a…?
… čisto sumljam… zašto? … očito nalazi riješenja…
25. siječanj 2012.
Povučena tužba protiv Čačićeve tvrtke…
http://www.poslovni.hr/vijesti/povucena-tuzba-protiv-caciceve-tvrtke-195461.aspx

Datum zaprimanja: 23.1.2012 RADIMIR ČAČIĆ (pronađeno kartica: 1)
– PRVI POTPREDSJEDNIK VLADE RH I MINISTAR GOSPODARSTVA – Početak mandata (23.01.2012)
Popis poslovnih udjela i dionica u fondovima i trgovačkim društvima (vrijednosni papiri i dr.) :
http://www.sukobinteresa.hr/posi/wk.nsf/0/6CD314203BFC4EE7C12579900034D39F?open


Datum zaprimanja: 23.1.2012 RADIMIR ČAČIĆ (pronađeno kartica: 1)
– PRVI POTPREDSJEDNIK VLADE RH I MINISTAR GOSPODARSTVA – Početak mandata (23.01.2012)
Popis poslovnih udjela i dionica u fondovima i trgovačkim društvima (vrijednosni papiri i dr.) :
http://www.sukobinteresa.hr/posi/wk.nsf/0/6CD314203BFC4EE7C12579900034D39F?open


Dobar je, ima dionica točno koliko ja trebam 🙂

čekaj piše 7500 po dionici, a na vrhu stupca piše broj dionica??
šta na kraju ima samo 7500 komada ili? bilo je nešto ranije govora o malo vecoj brojci
nije mi ovo razumljivo

slijedi nam precesija

New Report

Close