VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam osječaj kolega alabama da nećete izaći kao gubitnik na kraju balade
da ćete povratiti uloženi novac ,čak i dobro profitirati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



gledam ovo Fi i uopće nije loše,e sad ako bude dogovora s vjerovnicima
mislim da bi se validus mogao poput feniksa uzdignuti

… vec je odavno sve isplanirano i dogovoreno… cekao se "politicki…" da ne kazem business trenutak… 02.02.2012. … biti ce svima puno toga jasnije…
[/quote]
Što će se dogoditi 02.02.?



Što će se dogoditi 02.02.?

stečaj???
[/quote]
Ozbiljno??? [embarass] a niš onda da ja panično rasprodam svojih 100-tinjak tisuća po bidu……dok ga uopće ima. A argument za stečaj bi bio? Da malo pišemo argumentirano, umjesto da lupetamo?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

A na bidu ni nema 100k komada! 🙂

manje je više, a više još više

@hrimar
a onda niš…..RASPRODAJA SE ODGAĐA

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@hrimar

a onda niš…..RASPRODAJA SE ODGAĐA

Do daljnjeg nadam se, zbog nas malih!

manje je više, a više još više




@hrimar

a onda niš…..RASPRODAJA SE ODGAĐA

Do daljnjeg nadam se, zbog nas malih!
[/quote]
Kolega, mene se nemorate bojati. Već sam pisao da svoje dionice neću prodati ni po 4, 5, 10, a ni po 15 kn. Dugo ću ja još biti u vlds……….dobivati kolčeve, jer neće u stečaj, pa proći će i 30.1……tek onda će kolčevi……pa će doći projeće, a meni se neće više dati buljiti u monitor…pa ću malo na vikendicu…….pa na more i tako……sve u skladu s mojim godinama. A i dosta je Alabama dizao ovu dionicu…….neka je za promjenu malo digne Beljan, pa bio bi red.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





@hrimar

a onda niš…..RASPRODAJA SE ODGAĐA

Do daljnjeg nadam se, zbog nas malih!
[/quote]
Kolega, mene se nemorate bojati. Već sam pisao da svoje dionice neću prodati ni po 4, 5, 10, a ni po 15 kn. Dugo ću ja još biti u vlds……….dobivati kolčeve, jer neće u stečaj, pa proći će i 30.1……tek onda će kolčevi……pa će doći projeće, a meni se neće više dati buljiti u monitor…pa ću malo na vikendicu…….pa na more i tako……sve u skladu s mojim godinama. A i dosta je Alabama dizao ovu dionicu…….neka je za promjenu malo digne Beljan, pa bio bi red.
[/quote]

Da, za početak nek napravi "REVIZIJU" zadnje revizije u kojoj se pogubilo puno novaca.Nekome je očito trebalo pogodovati onakvim izvješćem.I ako je ta revizija točna zašto Validus nije u stečaju nago se stalno drži na tom rubu? Mislim da je Šelebaj imao POŠTENU matematiku. Sjetimo se da je on govorio da je Podravka najtvrđi orah.I šta sad ?….Podravka je riješena …Šeremet nije napravio ništa jer ili nezna ili mu nije stalo.Njegovo vrijeme je izgubljeno vrijeme.Nadam se da će Gilić bar nešto napravit za Validus ili će i on biti mrtvo slovo na papiru.
A konačno moglo bi se postavit i pitanje DI JE LOVA OD TIH SILNIH KREDITA ZA KOJE JE JAMČIO VLDS?


zvao interkapital i kažu da

VABA banka se prodaje redovno preko burze a

helios faros, vis i mirna javnom dražbom

pozdrav !

zovi ponovo… pa ih pitaj zašto su odustali od javne dražbe, a i redovno preko burze…

nisu oni odustali od javne dražbe za dionice… rok je 30.01.2012. do tad se predaju ponude za MIRNU i ostale dionice…

Za VABU se isto predaju do 30.01.2012. ali ono šta prođe ići če preko burze…. kužiš ?

minimalno možeš kupit 40.000 komada vabe po cijeni od minimalno 52,82 kn.

**Po odabiru najpovoljnijih ponuda, transakcije će biti izvršene na Zagrebačkoj burzi d.d. kao „Blok-transakcije“, u skladu sa Pravilima Zagrebačke burze d.d. i Odlukom Zagrebačke burze d.d. o veličini blok transakcija**

ZATO SE ČEKA 30.01.2012 + 2 dana da se vidi jel šta to uspjelo ili ne …

pozdrav

G. Alabama hoće li bit zeleni petak


G. Alabama hoće li bit zeleni petak

Ovisi o tebi. Da li ćeš kupovati po asku ili poklanjati po bidu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close