VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kameni, ti znas nesto sto nitko drugi nezna, ono sto ja vidim u SKDD-u je bez promjene vec godinama, i kad ce biti promjene nece biti sipano po trzistu, a jos manje po ovim smjesnim cijenama.

Dečki što znači kada EMA 50 probije EMA 200, a uskoro će i EMA 100 probiti EMA 200 (naravno sve prema gore) [lol] ? To se nekak zove…….. [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Dečki što znači kada EMA 50 probije EMA 200, a uskoro će i EMA 100 probiti EMA 200 (naravno sve prema gore) [lol] ? To se nekak zove…….. [thumbsup]

Ima to ime,kak nebi imalo…to se zove šarlatanstvo ili ti copranje…. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Dečki što znači kada EMA 50 probije EMA 200, a uskoro će i EMA 100 probiti EMA 200 (naravno sve prema gore) [lol] ? To se nekak zove…….. [thumbsup]

Ima to ime,kak nebi imalo…to se zove šarlatanstvo ili ti copranje…. [rolleyes]
[/quote]
Nije copranje već činjenica [proud]

Mean people suck and nice people swallow!

Lijepo je da je jučer bio toliki interes na kupnji da pokupi tih 10000 komada po bidu….medjutim, mene vise cudi da u jučerašnjem vrlo zelenom danu nitko nije jače lupio po asku….


Lijepo je da je jučer bio toliki interes na kupnji da pokupi tih 10000 komada po bidu….medjutim, mene vise cudi da u jučerašnjem vrlo zelenom danu nitko nije jače lupio po asku….

nema potrebe za tim ,čeka nižu cijenu na bidu-kako se stvari odvijaju -u skoroj budućnosti bi se isplatilo čekanje…


Lijepo je da je jučer bio toliki interes na kupnji da pokupi tih 10000 komada po bidu….medjutim, mene vise cudi da u jučerašnjem vrlo zelenom danu nitko nije jače lupio po asku….

O tome i ja pričam.Imam dosta dionica VLDS ali i meni jučer nije bilo jasno zašto nismo bar malo mrdnuli.Pa i ovaj što se istresao s 10000kom čekao je do 15.38 jer se vjerojatno nadao kao i svi mi da će opće zelenilo i nas povuči.Kad je vidio da ništa od toga istresao je po bidu.
Ako ne rastemo kad se sve zeleni kad ćemo?? [angry] Neka vijest se čeka? Koja?? Na lkpc neki čekaju dokap,na lrh neki čekaju privatizaciju ….neznaju kad će ni dal će ali bar znaju što čekaju i kako se to zove.A mi neznamo ni šta čekamo ni koga ni kak se zove…ako nas ova EMA ne pokrene i ja napuštam brod ..( aha znači ipak se zna, zove se EMA) [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


( aha znači ipak se zna, zove se EMA) [lol]

[thumbsup] [lol]

Mean people suck and nice people swallow!



( aha znači ipak se zna, zove se EMA) [lol]

[thumbsup] [lol]
[/quote]
Samo da se ne zove Godot…
[angry]

Vidim ja da ću još dokupljivat Validus na Bidu. Zašto bih kupovao po Asku, kad se može kupiti koliko hoćeš na Bidu. Sve sami investitori u dionici. Golub, cini se meni da ti bas ne kuzis ove dijonice. Previše si nestrpljiv i skačeš iz gubitka u gubitak. IMHO.


@blackstone

Ja sam se raspitao, samo se meni čini da se ti nisi.


Vidim ja da ću još dokupljivat Validus na Bidu. Zašto bih kupovao po Asku, kad se može kupiti koliko hoćeš na Bidu. Sve sami investitori u dionici. Golub, cini se meni da ti bas ne kuzis ove dijonice. Previše si nestrpljiv i skačeš iz gubitka u gubitak. IMHO.


@blackstone

Ja sam se raspitao, samo se meni čini da se ti nisi.


ne brini biti će toga dosta po bidu,nema razloga za žurbu.


@golubv

-niže cijene-se čekaju ???



Vidim ja da ću još dokupljivat Validus na Bidu. Zašto bih kupovao po Asku, kad se može kupiti koliko hoćeš na Bidu. Sve sami investitori u dionici. Golub, cini se meni da ti bas ne kuzis ove dijonice. Previše si nestrpljiv i skačeš iz gubitka u gubitak. IMHO.


@blackstone

Ja sam se raspitao, samo se meni čini da se ti nisi.


ne brini biti će toga dosta po bidu,nema razloga za žurbu.


@golubv

-niže cijene-se čekaju ???
[/quote]

Jasno da se čekaju niže cijene,pa nebi onaj prodo toliko da ne misli kupiti niže.Meni je samo žao što nisam ja prije njega lupio po bidu i time osrečio billa gejca [lol] Dionica koja stoji kad purani lete prije će pasti nego narasti.Takvu treba prodati i opet kupiti kad padne 20%.To je faca skužio i prodo a mi čamimo ko zadnji idioti u žbunju i čekamo vijest [rolleyes].
ps.gledaj evropu danas,na kaj ti to liči [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close