Vlada uskočila HAC-u sa 221 mil. eura i u posljednji tren izbjegla bankrot

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada uskočila HAC-u sa 221 mil. eura i u posljednji tren izbjegla bankrot

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

još jedna prilika da se nešto pozitivno dogodi je propala. znajući da se eu komisija zapravo sviđa da se hrvatska što više zaduži, za očekivati je da će na kraju odobriti državna jamstva.

dok ima i mrvice zemlje i imovine koja se može staviti na bubanj, eu komisije će i dalje poticati zaduživanje u hrvatskoj.

tek kad postanemo nabjedniji kmeti bez ikakve mogućnosti da povratimo slobodu kreditiranje će stati, no milanović i karamarko se nadaju da će i u toj situaciji biti dovljno novca za njih osobno i njihove svite, ostalima tko je kriv što se nisu snašli.

Ovi iz HACA su lopovi.

Imao sam taj njihov ENC uređaj i zbog njihove greške (uređaj nije registrirao moj ulaz u Zagrebu na autoput) kod izlaska za Senj naplatili su mi 380 kn.

Inače dionica je koštala 53 kn.

Bez obzira na pismeni prigovor na licu mjesta i mogućnosti provjere na nadzornim kamerama da sam ušao na Lučkom oni su mi naplatili najdužu dionicu.

Da Sam ušao na autocestu negdje na granici s Mađarskom.

Žalio sam se, žalba normalno nije uvažena.

Prijetili su se ovrhom.

Od tada sam ENC uređaj razbio i izbjegavam autoceste kad god je to moguće.

Pa zbog čega HAC ne propadne i autoceste se ne zatvore.

Odmah smo riješili veliki dio duga.

Tako i onako lokalne ceste su dovoljne za ovaj promet koji imamo prema moru.

Autoceste treba zatvoriti i proglasiti bankrot tvrtke.

[b]black magic[/b]

pa dokle ovi žele odgađati neodgodivo??
učinili bi svima uslugu da puste firmu da bankrotira.
pa ovako se ne ponaša više niti Veliki Vođa u sj. Koreji prema državnim firmama…

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

[emo_smijeh]to je samo priprema da pred kraj mandata poklone autoceste strancima.to pripremaju od kad su stupili na funkcije,zato su i išli u australiju.stvoriš problem i onda predloiš rješenja za njega.stara mantra prevare.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close