Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


… a kad skužiš da je čaša prepuna – treba malo otpiti, kaj je da je. Ili fakat menjati lokaciju.
[wink]

prepustiti se alkoholu ili radikalan potez…teška dilema …ima treća opcija? [huh]



… a kad skužiš da je čaša prepuna – treba malo otpiti, kaj je da je. Ili fakat menjati lokaciju.
[wink]

prepustiti se alkoholu ili radikalan potez…teška dilema …ima treća opcija? [huh]
[/quote]

zovi prijatelja
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


‘Iskusenjima treba popustiti. Tko zna hoce li opet doci’ 😉
(Oscar Wilde)

[lol] ….davno je to bilo kad nas je spremačica na poslu gdje sam ja počela svoju radnu karijeru, bila je to žena pred penzijom, savjetovala da ne treba muške preveč odbijati jer dojde vreme dok te već niko ne pita….mi smo se cerekale tada no danas već polako osjećamo o čemu je govorila žena, naravno i dalje se cerekamo zbog toga[lol]




… a kad skužiš da je čaša prepuna – treba malo otpiti, kaj je da je. Ili fakat menjati lokaciju.
[wink]

prepustiti se alkoholu ili radikalan potez…teška dilema …ima treća opcija? [huh]
[/quote]

zovi prijatelja
[wink]
[/quote]
ima četvrta’?..i ova je radikalna [huh]

10 sati 38 minuta 0 sekundi
http://www.youtube.com/watch?v=znwWJflhQYY
pofuk



‘Iskusenjima treba popustiti. Tko zna hoce li opet doci’ 😉
(Oscar Wilde)

[lol] ….davno je to bilo kad nas je spremačica na poslu gdje sam ja počela svoju radnu karijeru, bila je to žena pred penzijom, savjetovala da ne treba muške preveč odbijati jer dojde vreme dok te već niko ne pita….mi smo se cerekale tada no danas već polako osjećamo o čemu je govorila žena, naravno i dalje se cerekamo zbog toga[lol]
[/quote]

Kajne kak vam je lepo bilo dok su vas mladi dečkeci zastavljali na vulici i pitali "kolko je vug, gospojo".
A danas?! I da glavu v beton zapičiš, niko ni biciklin nebi v "štender" zapelal.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Kajne kak vam je lepo bilo dok su vas mladi dečkeci zastavljali na vulici i pitali "kolko je vug, gospojo".
A danas?! I da glavu v beton zapičiš, niko ni biciklin nebi v "štender" zapelal.
[wink]

[/quote]

Pre brutalno,ali skoro da je tak [sad]
Neki dan sam išla na posao busom,sriktana kak prava puca…i šta mi se nije jedan mladič ustao i ponudio mjesto za sjedenje… ajmee, pa što si on misli ? to je strašno,više nikad ne idem busom. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Kajne kak vam je lepo bilo dok su vas mladi dečkeci zastavljali na vulici i pitali "kolko je vug, gospojo".
A danas?! I da glavu v beton zapičiš, niko ni biciklin nebi v "štender" zapelal.
[wink]

[/quote]
Pre brutalno,ali skoro da je tak [sad]
Neki dan sam išla na posao busom,sriktana kak prava puca…i šta mi se nije jedan mladič ustao i ponudio mjesto za sjedenje… ajmee, pa što si on misli ? to je strašno,više nikad ne idem busom. [lol]
[/quote]

mare,brutalan je ovaj mali zagorec s komentarima ,al mi je navek i smiješan pa ga volim poteči za jezik jer znam da bu smislil nekaj zabavnog pa makar i ja bila žrtva ….sama sam si kriva kaj sam se izložila [lol] …a ovaj tvoj dečec je možda samo jedan kulturan čovjek,kakvih je danas malo,možda bi se on digel svakoj ženskoj osobi [wink]

@Karla

Ma zagorec je prva liga..imam ja doma jenega(sorry na falšu ali nisam zagorka) [lol]

…a ovaj tvoj dečec je možda samo jedan kulturan čovjek,kakvih je danas malo,možda bi se on digel svakoj ženskoj osobi

da, da, da..kad dođeš u neke godinice onda je to stvar kulture [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ma zagorec je prva liga..imam ja doma jenega(sorry na falšu ali nisam zagorka) [lol]

ja ga nemam doma al vjerujem da su dobri [wink]….ja se povremeno solidariziram s minibarom i glumim zagorku da ne bu usamljen na forumu ipak je on meni skoro pa sused [lol]



Kajne kak vam je lepo bilo dok su vas mladi dečkeci zastavljali na vulici i pitali "kolko je vug, gospojo".
A danas?! I da glavu v beton zapičiš, niko ni biciklin nebi v "štender" zapelal.
[wink]

[/quote]

Pre brutalno,ali skoro da je tak [sad]
Neki dan sam išla na posao busom,sriktana kak prava puca…i šta mi se nije jedan mladič ustao i ponudio mjesto za sjedenje… ajmee, pa što si on misli ? to je strašno,više nikad ne idem busom. [lol]
[/quote]

Ili krilo, il’ sici z grijanjem…. i nek mi neko veli da nisam frajer
[cool]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@Karla

Ma zagorec je prva liga..imam ja doma jenega(sorry na falšu ali nisam zagorka) [lol]

…a ovaj tvoj dečec je možda samo jedan kulturan čovjek,kakvih je danas malo,možda bi se on digel svakoj ženskoj osobi

da, da, da..kad dođeš u neke godinice onda je to stvar kulture [lol]

… a ono v pozadini …. kak bi sad rad bila nekulturna….
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close