Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Problem je u tome što se jako dobro poznaš,svaku manu ali i svaku vrlinu i onda neznaš s koje strane da počmeš…treba naći najslabiju točku,ja ju sad tražim.. keka me navela na razmišljanje..mislim da imam šanse.

zanimljivo je to upoznavanje sebe ,zgroziš se kaj svega tu nađeš a da nisi ni znal da ga ima….no svega se možeš riješiti….loših osobina isto kak i loših dionica i loših ljudi.

mudra je naša kekica ,još kad bi navela izvor onoga kaj piše …ili je možda ona autor?



Problem je u tome što se jako dobro poznaš,svaku manu ali i svaku vrlinu i onda neznaš s koje strane da počmeš…treba naći najslabiju točku,ja ju sad tražim.. keka me navela na razmišljanje..mislim da imam šanse.

zanimljivo je to upoznavanje sebe ,zgroziš se kaj svega tu nađeš a da nisi ni znal da ga ima….no svega se možeš riješiti….loših osobina isto kak i loših dionica i loših ljudi.

mudra je naša kekica ,još kad bi navela izvor onoga kaj piše …ili je možda ona autor?

[/quote]

Što starija bivam sve jača mi je spoznaja da je izvor moje sreće ili nesreće baš ono što se krije u meni.A iza mene toliko toga se nadogađalo da nisam ni svjesna što sam sve upijala u sebe..a naplata je sad tu. Treba si polako ispostavit račun , nadam se da ču gu uspjeti makar u ratama riješiti..Lako i za dionice ,ali i "nepotrebne" ljude,to se brzo riješava.
A keka bila autor ili samo prenositelj mudrih misli ćini ovu stranicu bogatiju.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Razmisliš. Srcem i mozgom. Ovisno o situaciji.
Iskreno i ispravno ispravljanje nepravde nikada ne stvara novu.
[thumbsup]


Što starija bivam sve jača mi je spoznaja da je izvor moje sreće ili nesreće baš ono što se krije u meni.A iza mene toliko toga se nadogađalo da nisam ni svjesna što sam sve upijala u sebe..

to upijanje i mene ubija a bogu fala ovi oko mene natovaruju stalno nekaj na moju dušu koja uvijek svakoga razumije i suosjeća…al kad se čaša prepuni skužiš da moraš nekaj mjenjati i naučiti držati distancu.

dan…….
odo ja za berlin …tamo je navodno neka žurka danas pa se javim kad se vratim
pofuk
http://www.youtube.com/v/VZbM_MIz4RM&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/VZbM_MIz4RM&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">



Problem je u tome što se jako dobro poznaš,svaku manu ali i svaku vrlinu i onda neznaš s koje strane da počmeš…treba naći najslabiju točku,ja ju sad tražim.. keka me navela na razmišljanje..mislim da imam šanse.

zanimljivo je to upoznavanje sebe ,zgroziš se kaj svega tu nađeš a da nisi ni znal da ga ima….no svega se možeš riješiti….loših osobina isto kak i loših dionica i loših ljudi.

mudra je naša kekica ,još kad bi navela izvor onoga kaj piše …ili je možda ona autor?
[/quote]

To je možda ono: upoznaj sa moga sebe
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!




Problem je u tome što se jako dobro poznaš,svaku manu ali i svaku vrlinu i onda neznaš s koje strane da počmeš…treba naći najslabiju točku,ja ju sad tražim.. keka me navela na razmišljanje..mislim da imam šanse.

zanimljivo je to upoznavanje sebe ,zgroziš se kaj svega tu nađeš a da nisi ni znal da ga ima….no svega se možeš riješiti….loših osobina isto kak i loših dionica i loših ljudi.

mudra je naša kekica ,još kad bi navela izvor onoga kaj piše …ili je možda ona autor?

[/quote]

Što starija bivam sve jača mi je spoznaja da je izvor moje sreće ili nesreće baš ono što se krije u meni.A iza mene toliko toga se nadogađalo da nisam ni svjesna što sam sve upijala u sebe..a naplata je sad tu. Treba si polako ispostavit račun , nadam se da ču gu uspjeti makar u ratama riješiti..Lako i za dionice ,ali i "nepotrebne" ljude,to se brzo riješava.
A keka bila autor ili samo prenositelj mudrih misli ćini ovu stranicu bogatiju.
[/quote]

Nemoj Mare, ak boga znaš… dosta je URI za ovu letu.
Htel bi se malo furati za promjenu na Irce… sam’ šteta IRA više nije "in"
[cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Što starija bivam sve jača mi je spoznaja da je izvor moje sreće ili nesreće baš ono što se krije u meni.A iza mene toliko toga se nadogađalo da nisam ni svjesna što sam sve upijala u sebe..

to upijanje i mene ubija a bogu fala ovi oko mene natovaruju stalno nekaj na moju dušu koja uvijek svakoga razumije i suosjeća…al kad se čaša prepuni skužiš da moraš nekaj mjenjati i naučiti držati distancu.
[/quote]

… a kad skužiš da je čaša prepuna – treba malo otpiti, kaj je da je. Ili fakat menjati lokaciju.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Banka će vam posuditi novac
tek ako dokažete da vam zapravo nije potreban…

Mark Twain

Banka će vam posuditi novac
tek ako dokažete da vam zapravo nije potreban…

Mark Twain


istom mjerom uzvracamo
vracamo novac banci tek kad shvatimo da nam nije potreban
pofuk

‘Iskusenjima treba popustiti. Tko zna hoce li opet doci’ 😉
(Oscar Wilde)


Banka će vam posuditi novac
tek ako dokažete da vam zapravo nije potreban…

Mark Twain


istom mjerom uzvracamo
vracamo novac banci tek kad shvatimo da nam nije potreban
pofuk
[/quote]

[lol]
znači – nikad pa ni onda.
[img]http://spongepedia.bimserver.com/images/d/de/EugeneKrabs.jpg[/img]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close