Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


malenih smokića.. eeeee znala sam da je kvaka u nečemu… [undecid]

kvaka je – v vratima
[wink]

Samo na smokiće misliš

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Došel bu došel sveti Martin,
On ga bu krstil, ja bum ga pil…
Kumek moj dragi daj se na pij,
Dugo nas ne bu daj se ga vžij…



čvarci i žganci
joj kak bum zutra lepo doručkoval

p.s. hvala svim istinskim velikanima ovog foruma na inspiraciji


izvinte na smetnji ali imam dojam da me opet ludilo pocelo šusati jer srljam iz greske u gresku a entuzijazam me ne napušta
molim savjet kako da se rešim toga
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]
Ah, poštovani, ne postoje klasične riječi utjehe za nastale probleme ako ih uopće možemo tako zvati.
Znate, u sličnoj prilici obratio mi se jednom isto takvom prilikom jedan tako veliki čovjek otprilike kao vi, zajednički znanac i prišapnuo na uho baš ove riječi:"Vaše je kraljevstvo nebesko."
Eto neka vam te skromne riječi budu od pomoći baš kao što su i meni bile.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim




čvarci i žganci
joj kak bum zutra lepo doručkoval

p.s. hvala svim istinskim velikanima ovog foruma na inspiraciji


izvinte na smetnji ali imam dojam da me opet ludilo pocelo šusati jer srljam iz greske u gresku a entuzijazam me ne napušta
molim savjet kako da se rešim toga
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]
Ah, poštovani, ne postoje klasične riječi utjehe za nastale probleme ako ih uopće možemo tako zvati.
Znate, u sličnoj prilici obratio mi se jednom isto takvom prilikom jedan tako veliki čovjek otprilike kao vi, zajednički znanac i prišapnuo na uho baš ove riječi:"Vaše je kraljevstvo nebesko."
Eto neka vam te skromne riječi budu od pomoći baš kao što su i meni bile.
[/quote]
to ste verovatno sa protom Milenkom bili na kafi
pofuk


Došel bu došel sveti Martin,
On ga bu krstil, ja bum ga pil…
Kumek moj dragi daj se na pij,
Dugo nas ne bu daj se ga vžij…

narodna popevka

jeste, al ranije navedeno je rečeno u poodmakloj fazi nakon šta je već rakiju doneo na stol

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



Došel bu došel sveti Martin,
On ga bu krstil, ja bum ga pil…
Kumek moj dragi daj se na pij,
Dugo nas ne bu daj se ga vžij…

narodna popevka

[/quote]
evo ti narodne popevke
http://www.youtube.com/v/nx07WKBMIZ0&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/nx07WKBMIZ0&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk


jeste, al ranije navedeno je rečeno u poodmakloj fazi nakon šta je već rakiju doneo na stol

to je prota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uvek kad se nesto bitno lomi u zivotu ,sljivu stavi na stol pa da popijemo jednu
pofuk

Čovek na mestu, onako mi još malo posle na uvo još jednu pripomenu:"Rakija mi rekla kad se pekla, da se mora piti. Ta ne može druge biti."
Pa ondak na sav glas još i ovu:"Pijmo u dobri i u bolji čas, a sad ćemo u prelepu slavu božju."
I bi tako.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Čovek na mestu, onako mi još malo posle na uvo još jednu pripomenu:"Rakija mi rekla kad se pekla, da se mora piti. Ta ne može druge biti."
Pa ondak na sav glas još i ovu:"Pijmo u dobri i u bolji čas, a sad ćemo u prelepu slavu božju."
I bi tako.

neverovatno ste ga dobro opisali
ljetos kad sam bio na kafi na cvjetnom desilo se nesto jako cudno
nakon par butelja vina i 10 kruskovača sto sam ispio sa prijateljom cujem ja neko se dere
Milenko Milenko …….po bogu sta radis????? nisi se namazo !!!!!!!!!!izgorit ces!!!!!!!!!!! sta ti je??????
pogledam ja na crkvu na cvjetnom kad imam sta vidjeti…….za neverovat
Milenko se razvalio ma krov crkve uzduz i poprijeko…ceska bradu…..pored njega suncobran sa logom jelen piva i u ruci pivo MB….svetsko a naše…………
pofuk
p.s. napominjem da sam taj prizor vidio nakon nekoliko ispijenih butelja vina i 10 vilijamovki

Ne bi me niš čudilo da ste usprkos narušenoj percepciji vidjeli stvaran prizor. Znate Milenko ljeti ima nevjerojatnu želju da se dodatno zbliži sa pretpostavljenim. Jednostavno ga spopade.

p.s. bit će uslijed pomanjkanja na more odbjegle pastve manjak komunikacije nadoknađuje u direktnom općenju s prvosveštenikom.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Ne bi me niš čudilo da ste usprkos narušenoj percepciji vidjeli stvaran prizor. Znate Milenko ljeti ima nevjerojatnu želju da se dodatno zbliži sa pretpostavljenim. Jednostavno ga spopade.

p.s. bit će uslijed pomanjkanja na more odbjegle pastve manjak komunikacije nadoknađuje u direktnom općenju s prvosveštenikom.


………da ….vidite bez obzira sto ste rekli da je moguce da sam to vidio ,ja sam to sebi krivo protumacio……………stekao sam dojam da Milenko ide protivno trendovima i da i dalje drzi da je broncana put u modi……………….stigao mu je koperton nakon nekog vremena i to ne od pretpostavljenog,nego(koliko se secam jer sam bio strasno cuguš)………..supruga je poslala tu kremu preko nekog zastupnika koji je zaduzen za nacionalne manjine……….cak sam nacuo da mu je Milenko prišapnuo da ce to shvatiti kao milodar a ne mito ,ne znajuci da mu je tu kremu vlastita zena poslala da ne izgori
pofuk

New Report

Close