Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Kad su je zamolili da opiše svoju glazbu, odgovor Patti Smith bio je kratak: "Troakordni rock stopljen sa svom snagom riječi". Ako nekome treba bilo kakvo objašnjenje, mogao ga je pronaći u ponedjeljak navečer u prepunoj Tvornici kulture, gdje je više od 1500 obožavatelja prisustvovalo jednoj od uzbudljivijih rock svetkovina održanih u Zagrebu zadnjih godina.
eto to su Vam danasnji rock kriticari
pazite kak moj mladji kolega(doduse nismo u istom zanru jer ja sam kriticar gluposti jer na pamet jako rijetko naletim jer je ni ja nemam) pocne osvrt na koncert
to pise u vl
STRASNO
eto zato ja nisam iso na koncert jer mi je sve bilo jasno u jednoj Petinoj recenici
pofuk


Ne znam kak je kod vas ali kod nas kažu stara koka dobra juha [tongue]…a za ove nove fazančiče ne brini ti niš, kad imamo me one stare provjerene forumaše uz sebe [thumbsup] [lol]

vidim da si kroz godišnji zaboravila na dogovor [wink]…nije ovaj forum mjesto gdje se želimo šaliti jer nas se krivo shvaća [tongue]…al kad si već počela s kokama ,jedina životinja u kojoj se ja prepoznajem je lavica [sealed]…….što se tiče podrške bilo čije po bilo kojem pitanju fala svakom ,no, zapravo …..meni je to sve skupa tu prilično nebitno.

Ego je ledeni brijeg.
Otopite ga u dubokoj ljubavi,
tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana…

Osho

Ego je ledeni brijeg.
Otopite ga u dubokoj ljubavi,
tada će on nestati, a vi ćete postati dio oceana…

Osho


evo ucinio sam svojim egom to sta je gospodin Osho naredio
sav sam slan,cak slaniji od oceana,ali nema veze jer sam se uspijesno rijesio ega
sta da radim sa svojim super egom?
pofuk
unaprijed hvala

..meni je livi eg veči od desnog… [huh]
..mislite li,…da bih trebao balansiranje…
[smiley]


..meni je livi eg veči od desnog… [huh]
..mislite li,…da bih trebao balansiranje…
[smiley]

Pelaj eg na optiku [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

vece
pofuk ovde
molio bih pomoc
ja kao kvaziselfuvazeni kriticar i kvazi poznavaoc mizike od crkvenih korala pa do danasnjeg doba mislio saM DA KUZIM NEKAJ O MJUZI
SAD SAM GLEDO KO JE BUDAN NA STARSIMA I NAJDEM FRENDA KOJI KREKA NEKOG PROFIJA IZ VEGASA I NIS MI NIJE JASNO
PITAM JA NJEGA CUJ TI MOJ PRIJATELJU BELA SMRT PA KAK TO DA TE TAK KARTA IDE
ONE VELI PONESLA ME MJUZA I POSLUSAJ OVO I JA IGRAM U TOM RITMU
I TAKO MENI SAD NIS NIJE JASNO PA STA SU BACH ,MOZART.LIST CHOPIN,MENDELLSSON ,SATIE,STRAVINSKI CAJKOVSKI I OSTALA SKVADRA RADILI KAD NISU NEKAJ OVAK NAPISALI????
UOP,UOP,UOP…….
DI JE MICK JAGGER DA VIDI OVO?????AJDE JAVI SE MAJKL
http://www.youtube.com/v/3SGrQ_40B6E&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/3SGrQ_40B6E&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
STVARNO MI NIS VISE NIJE JASNO
pofuk

DA I DA PRIJAVIM ULETIO JUCE U INGRU ZA 10000 EVRA PA MOLIM GOSPODINA PLAVOG DA SE JAVI DA LI JE TO DOBAR POSO BIO
UNAPRIJE HVALA
pofuk
DANAS MOZDA ULETIM MALO JACE U JOS JEDNU DIONICU

PARDON LAGO SAM ,MRVICU MANJE OD 10000 SAD SAM RACUNO,TOTALNO SAM SE ZGUBIL
pofuk

PONESLA ME MUZIKA
pofuk

Koja je vlada najbolja?
Ona koja nas uči da sami vladamo sobom…

Johan Wolfgang Goethe

Koja je vlada najbolja?
Ona koja nas uči da sami vladamo sobom…

Johan Wolfgang Goethe


hm………
hm………
da …..sva sreca da gospon jovan gete nije obradjivo temu seks jer bi bilo po njemu sljedece
koji je seks najbolji
i tako dalje
pofuk

New Report

Close