Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

opa cupa midva skupa

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

***obrisano***

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Dragi moji i drage moje!
Z ovim postom oćem Vam čestitati na otvaranju 1000-te stranice ovog fantastičnog topica.
Bakicaaa-i kao osnivaču čestitam na svemu kaj je napravila do sad a i svakodnevno dela na očuvanju tog našeg tak dragog topica.
Nebi htel, nedaj mi bog, izostaviti pofuka (z malim slovom) , koji je svoj doprinos nesebično utkal kak na celi PD tak i na topic "virtualke".
Svaka čast i svima ostalima koji vlečeju svoje niti kroz ovaj topic. Nebudem nabrajal, jer ionak ne spim baš puno, a ovak bi još manje da kojim slučajem nekoga izostavim.
Želim Vam svima još puno hiljadarki da ovde okrenemo, i da smo svi skup zdravo, kolko nas god "na nekim drugim temama" sadržaj iscrpil kak prebitog cucka.
Želim si i to, a i Vama dragi moji i lepe moje, da si ak nigde drugde, da si ovde najdete 5 minut svojega mira z svojimi starimi pajdašima i pajdašicama.
To su moje osobne i pofukove želje (verujem da bu potpisal, da ga vrag zel) svima Vama.

Fala i lepo se imejte!

Vaši MiniBar & pofuk
[kiss]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


The Guess Who-American man

http://www.youtube.com/watch?v=m24JpPdZzZg


[kiss]

HAHAHHAHAHAHAH


Dragi moji i drage moje!
Z ovim postom oćem Vam čestitati na otvaranju 1000-te stranice ovog fantastičnog topica.
Bakicaaa-i kao osnivaču čestitam na svemu kaj je napravila do sad a i svakodnevno dela na očuvanju tog našeg tak dragog topica.
Nebi htel, nedaj mi bog, izostaviti pofuka (z malim slovom) , koji je svoj doprinos nesebično utkal kak na celi PD tak i na topic "virtualke".
Svaka čast i svima ostalima koji vlečeju svoje niti kroz ovaj topic. Nebudem nabrajal, jer ionak ne spim baš puno, a ovak bi još manje da kojim slučajem nekoga izostavim.
Želim Vam svima još puno hiljadarki da ovde okrenemo, i da smo svi skup zdravo, kolko nas god "na nekim drugim temama" sadržaj iscrpil kak prebitog cucka.
Želim si i to, a i Vama dragi moji i lepe moje, da si ak nigde drugde, da si ovde najdete 5 minut svojega mira z svojimi starimi pajdašima i pajdašicama.
To su moje osobne i pofukove želje (verujem da bu potpisal, da ga vrag zel) svima Vama.

Fala i lepo se imejte!

Vaši MiniBar & pofuk
[kiss]

I ja si pridružujem čestitci uz jednu čašicu
[img]http://www.freedigitalphotos.net/image/s_champagne.jpg[/img]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…ajme,pa skoro zakasnih…
…u tisuću stranica bilo je tisuću prekrasnih trenutaka sa svima vama… [smiley]

…posebno hvala Mini baru na prigodnoj zdravici…i Mari mar na šampanjcu…
i svima vama koji ponekad navratite na ovaj topić kao ugodnom kutiću ove PD zajednice… [smiley]

…naravno da ne zaboravim i pofuka…dobrog duha ovog foruma…u kom se zrcale sve slabosti i radosti ljudskog duha… [smiley]

Pridružujem se čestitkama svim Virtualcima.
Rastanci su teški, pogotovo oni najavljeni…a svaki gubitak je nenadoknadiv.
Nadam se da će pofuk svoj mandat ponovno aktivirati u najkraćem roku te da će mu za cijelo vrijeme provedeno na forumu kao naknada za duševne boli u sljedećih 3 godine kapati plaćica od 22.500,00 kn…sve dok ne poželi otići u zasluženu saborsku mirovinu. Na nju ima pravo po svim osnovama…Također, neka si uzme i onaj BMW!

Svima čestitke na 1000 pgs… za stare rimljane to je dugo bio najveći broj u upotrebi i činio im se gotovo beskonačnim, a evo virtualci ga dosegoše u manje od tri god…živili…..
[img]http://www.funpic.hu/files/pics/00035/00035584.jpg [/img]
[thumbsup]

Kozer

Nikomu ne može sinuti zora
prije nego što dođe kraj njegovu noćnom putu…

Khalil Gibran


I ja si pridružujem čestitci uz jednu čašicu
[img]http://www.freedigitalphotos.net/image/s_champagne.jpg[/img]

Mare, točno takvih razno raznih pića je šćera bilo, čak niti ne puno, ali ko da su me z bukovim kolcem prebili.

E, btw, danas je u Vž aero-miting, pa ako nekoga interesira nek svrati. Upad 30 kuna, a bude bilo svega i svačega. Vrijeme je sunčano, ali je malo kakti prohladno (to sad v jutro)
Sutra u sportskoj dvorani nastupa Carlos Santana.
Evo, pa ko voli nek izvoli!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close