Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

BREAKING NEWS BY pofuk
pofuk ovdje
nakon upita na p.m. jednog nadasve dobro namjernog forumasa koje je moje vidjenje spasonosnog rijesenja za politicku situaciju u jedinoj nam Hrvatskoj odlucio sam se putem ove stranice obratiti cijelokupnoj forumaskoj javnosti
dakle nadam se da se svi slazemo da politicka i ekonomska situcija u Hrvatskoj ne izgleda dobro
stovise ,katastrofalna je
zasto???? ne zbog trenutne situacije,nego zbog buduce
kao prvo pogledajmo tko to nama sjedi u saboru
u saboru sjede ljudi za koje mogu reci da ih je svega 9 ili 10 obrazovanije od mene a moram napomenuti da sam ja autodidakt
u saboru sjede ljudi koji vecinom gledaju samo za svoje interese poput mene
predjimo na stvar
jedini koji moze popraviti donekle situaciju je Gospodin Pupovac
njega bi trebalo postaviti za premijera
Kad su krajinski Srbi radili pocetkom 90tih sranje on je otisao tamo da ih pokusa smiriti i dobro da je izvukao zivu glavu…….otpratili su ga sa pozdravom marš ustašo odavde
čovjek je obrazovan,ima takta tj.stalozen je,odise mirnocom i nije gramziv za lovu
cijenjeni je profesor,nacionalno neoptercen i nije zlocest
po nacionalnosti srbin tako da bi htjeli mi to priznati ili ne gotovo citava Hrvatska bila protiv njega
u evropi a tek americi bi zazujali svi kad bi njega izabrali…..nis im ne bi bilo jasno
kako mene ljudi(znani i neznani) dosta cesto pozivaju u goste prosle godine sam bio u Lici
prekrasan kraj…..tamo zivog psa nema i za tamosnje stanovnistvo je bio bez imalo pretjerivanje dogadjaj sezone kad je nekakvi bezvezni pofuk doso sa skvadrom u goste
Gospodin Pupovac bi bez obzira na tesku ekonomsku situaciju u regiji i svijetu dobio novce ili barem mali dio novaca za povratak ljudi koji su odselili a oce se vratiti i nek se vrate pod uvjetom da nisu ogrijesili o nase zakone………od tih novaca bi se digo gradjevinski sektor(a nesto bi se i drugdje usmjerilo pod laznim fakturiranjem,makar on to ne bi pristao ali eu i amerika bi nam progledali kroz prste
odnosi u regiji bi odma postali bolji……on bi se okruzio sa timom kvalitetnih strucnjaka raznih struka bez obzira na stranku i pocelo bi se ozbiljno raditi
uspostavili bi se laksi kontakti sa ruskim kapitalom………ne bi nam se desio trgovinski rat poput ovog sa b i h ,Pupovac ne misli da je najpametniji i sto mi se dopalo kod njega..prosle godine kad sam u Teslinu ulicu nosi poklon N.Tesli za rodjendan on je nosio cvijece i tako ja kao ja makar ga neznam upao u cakulu sa njime i velim kak je spomenik odlican i kak se vidi da ga nije amater napravio ali da je sjeo tamo ko drek u pljusku,a on meni…..ah prokleti političari
da reko je PROKLETI POLITIČARI…….to mi se najvise dopalo
i sta je najvaznije da jos jednom naglasim covjek ima odlicne kontakte u regiji
jednim potezom pera rijesi spor sa nasim dragim susjedima Slovencima…….prepise im na odredjeni broj godina slobodan izlaz u medjunarodne vode(znaci ogradio se dam im to daje,npr.potpise na 99 godina)..Slovenci zauzvrat povuku autoput od Maribora do nas ,ukinu vinjete i ostale gluposti,mi sa svoje strane isto nekakve sitnice i to je to
zapamtite Slovenci nas ne koce u ulazu u EU nego jaci igraci nas zele usporiti jer vide kakvi smo a i nije im u interesu da pobegnemo daleko od srbije……..amerika i eu ni sami neznaju sta ce sa bosnom,a kosovo je rijeseno(svjetski presedan u povijesti ali se mora reci da je to prvi puta da je jedna nacije dobila rat u krevetu jer kao sto vidimo na kosovu stopa nataliteta nije kao prije devedesetih i tokom tih tuznih godina
ovo je samo mali dio od obrazlozenja ali sam dobio muskufiber od pisanja pa se ispricavam jer nemogu dalje nastaviti ovoga puta
to je nemoguce rijesenje ali je najbolje u ovoj situaciji jer to je tak
pofuk

hvala na trudu….i nadam se da ćete zaliječiti muskulfiber [thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


hvala na trudu….i nadam se da ćete zaliječiti muskulfiber [thumbsup]


hvala Vama na razumijevanju
kad me prodje onda cu napisati sta ce se vrlo vjerojatno desavati sljedecih godina po politickom planu u RH i regiji malo bolje nego sto moj kolega Gjenero sad govori u otvorenom,bolje bi mu bilo da poradi malo na svom psu……glupljeg psa u zivotu nisam vidio a kaj je glavna fora pasmine je labrador koja je kao sto svi znamo vrlo inteligentna
pofuk



hvala na trudu….i nadam se da ćete zaliječiti muskulfiber [thumbsup]


hvala Vama na razumijevanju
kad me prodje onda cu napisati sta ce se vrlo vjerojatno desavati sljedecih godina po politickom planu u RH i regiji malo bolje nego sto moj kolega Gjenero sad govori u otvorenom,bolje bi mu bilo da poradi malo na svom psu……glupljeg psa u zivotu nisam vidio a kaj je glavna fora pasmine je labrador koja je kao sto svi znamo vrlo inteligentnapofuk
[/quote]
…nije valjda istinita ona da pas primi osobine vlasnika… [wink]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

za dobrobit pasa…nadam se da milinović nema psa [sad]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

eto na izdisaju snaga da napisem jos ovo
Gospodin Pupovac je naravno prelazno rijesenje
nakon njega je moj tip prof Jospipovic,covjek je obrazovan i nije zlocest
u proljece sam bio na koncertu u povodu godisnjice Mendelssona u lisinskom i prije njegove simfonije su izveli njegovu stvar
osto sam šokiran…….na nivou šištofa pendereckog je…….imali bi premijera koji je obrazovaniji od 99 posto svjetskih vodja,govori aktivno jezike i nema mrlje na sebi,,,,,takodje je povucen tako da ne misli da je najpametniji i okruzio bi se sa vrhunskim strucnjacima sto stranackim sto nestranackim,sto iz drugih stranaka……..nemojmo zaboraviti da smo u totalnom sranju i da ljudi nisu davali zivote a mi ostali izgubili 20 najboljih godina zivota da nam nekakva kvazi politicarka inteligencije blagajnice u supermarketu(ispricavam se ako sam bilo koga uvrijedio) vodi drzavu
pofuk


za dobrobit pasa…nadam se da milinović nema psa [sad]

po mom misljenju 90 posto politicara bez obzira na njihovu pasminu,pripadnost stranci…..itd…itd ne bi smjelo imati psa
slusajte ovog ministra na otvorenom sta govori……govori samo da ce hdz na izborima pobijediti sdp
sram ga bilo…..drzava u totalnom kurcu a on tak……….jebao ga hdz i sdp
prokleta moc i vlast sta radi od ljudi
pofuk

100tka gsn. pofuk i pozdrav za laku noć [smiley]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


100tka gsn. pofuk i pozdrav za laku noć [smiley]

hvala najljepsa za trud koji ste si dali da procitate moj post
sutra cu nastaviti objavljivati kako treba dalje voditi ovu drzavu i neka se i drugi prikljuce sa svojim misljenjima jer vidim da smo vec ranije dotakli dno a ovo je bila samo potvrda ,onaj zavsni udarac poput kode u glazbenom dijelu
domovina nam je prekrasna ali smo drzavu ujebali do kraja i treba se izvuci kako god zna
sutra objavljujem zasto i zasto je Sanader da ostavku…….to nitko nije u medijima napisao od mojih kolega politickih analiticara
pofuk
laka noc

Sreća se rađa iz nesreće,
nesreća je sakrivena u grudima sreće…

Lao Ce

Sreća se rađa iz nesreće,
nesreća je sakrivena u grudima sreće…

Lao Ce


kaj je taj bio opsjednut sa cicama
pofuk


Sreća se rađa iz nesreće,
nesreća je sakrivena u grudima sreće…
Lao Ce

Lao Ce je malo fulal. Ne puno, ali malo sikak.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close