Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

ŽIVIVIVIO CROBEX
čuvajte se analitičari, kratog i dugog pera
pjevat ćete skoro
http://www.dailymotion.com/video/x1ptr5_texas-everyday-now_events

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Loš muž
Razgovaraju majka i kćer Crnogorke onako povjerljivo.
– "Čula sam čerce časti ti, da se razvodiš od tvoga Vukadina, našeg časnog zeta. Puknuće velika bruka po cijeloj Crnoj gori"
– "Neka i pukne bruka majko, nijesam mogla više da trpim da me drži tako ko neko pseto."
– "Čerce moja, kako to misliš da te drži ko pseto ?"
– "Jeste, a kako da rečeš da me ne drži ko pseto, kad hoće i drži do toga da moram da mu budem vijerna. "

Kozer

Drži sreću kao pticu: što nježnije i lakše!
Bude li se osjećala slobodnom, ostat će ti rado u ruci…

Fridrich Hebbel

Malo bum citiral druga Jethro-a:

"što ovca ležeć’ vidi, daleko nije"

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


…uh,jel to meni il Pofuku… [shocked]

nemoj se ljutiti ali ti i jedan forumas me u zadnje vrijeme sustavno ponizavate da ne kazem zlostavljate
neznam da lie je to namjerno ili……ali molim Vas nemojte to raditi …..sve drugo dozvoljavam ali ovo Vas molim da mi ne radite
ja nisam Pofuk nego pofuk
pofuk

srecan rodjendan svima koji su ga imali o1.o7.
http://www.youtube.com/watch?v=CT2c-UXu9aI
pofuk

Sa svakom stvari koju si propustio nešto si dobio;
sa svakom stvari kojom dobivaš nešto gubiš…

Emerson Ralph Waldo

OBAVIJEST
pofuk ovdje
dostavili su mi novu himnu hdza i zamolili me da kazem svoje strucno misljenje
autoru Žanku sve pohvale na potracenom vremenu
pjesma je melodijski ne samo bezlicna nego i beznacajna
ritam nikakav
rijeci, e to je vrh vrhova rijeci me podsjecaju na onaj slogan tijekom nato intervencije na srbiju koji je glasio PESMA NAS JE ODRZALA
dakle Zanko pali ste na prijemnom
nazad u muzicki vrtic na prvu godinu solfeggio-a
pofuk
p.s. nemojte nis zamjeriti kaj sam tak odresit bio ali mi je to ipak struka i neznam zasto ste mi uopce dostavljali tu nalaradu od kvazi pjesme
p.p.s. molim nekog ogd forumasa da mi pusti pjesmu "hdz zna "u original izvedbi sa Jackom Houououdeeekom da se ipak malo smirim
unaprijed hvala

Evo za prijatelja dr.pofuka [wink]
Jacques Houdek ‘HDZ zna’
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Evo za prijatelja dr.pofuka [wink]
Jacques Houdek ‘HDZ zna’
Vaš link

joj hvala Vam najljepsa
divni ste i uvijek nadasve susretljivi
pogledavsi ovaj divan spot na trenutak sam barem izasao iz depresije kad sam vidio one izgubljene besprizorne likove u dvorani, atek kako se hrvatski kralj soula( koji doduse nije n A od amerike vidio) zablistao i nasao se u toj pesmi za neverovati
trebalo bi to poslati preporuceno Raki Maricu na Dosetijevu 11,Beograd pa bi vidio da ako ceca mozea napuni marakanu 2 dana zaredom ovaj divan slavuj bi ju punio cijeli tjedan pa bi na samo Raka zaradio nego bi i mi nekaj čvaknuli love
auh sto sam uzivo
hvala Vam
pofuk
p.s. dodje mi da objavim jedan ozbiljan post glede spasonosnog rijesenja za politicku situaciju u Hrvatskoj ali znam da bi mi ga Veks bano,pa necu makar sam se danas nasao na kavici sa nekim uglednim forumasima i rekli su da je to to


Evo za prijatelja dr.pofuka [wink]
Jacques Houdek ‘HDZ zna’
Vaš link

Možda bi ova bolje odgovarala
Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


srecan rodjendan svima koji su ga imali o1.o7.
http://www.youtube.com/watch?v=CT2c-UXu9aI
pofuk

Vaš link

Inače priča koju mnogi od vas vjerojatno ne znaju. Na dan 01.07. 1967. godine Kanada je slavila sto godina neovisnosti. Država je čekala ko će biti prvo djete koje će se roditi na taj povjesni dan, Centennial Baby. U malom mjestu Ladysmith, BC rodila se djevojčica Pamela Anderson. Puno kasnije postat će globalno poznata.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close