Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

ajde nam onda bar reci kad ti krene gradnja da kupimo nešto od građevinara….pogledaj samo što se dogodilo sa VDKT-om i HDEL-om kad nam se kolega MiniBar počeo baviti građevinom… [lol]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


ajde nam onda bar reci kad ti krene gradnja da kupimo nešto od građevinara….pogledaj samo što se dogodilo sa VDKT-om i HDEL-om kad nam se kolega MiniBar počeo baviti građevinom… [lol]

evo,več sada najavljujem da startam 01.09…do tada ste mirni,hahahahah…ali baš zbog mog projekta je i IGH potegao [lol] …osim toga,s obzirom na dosta "humanog" rada mogle bi i prehrambene dionice porasti,pogotovo pivovare [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Muk je među zavidnicima bučan…

Khalil Gibran


ajde nam onda bar reci kad ti krene gradnja da kupimo nešto od građevinara….pogledaj samo što se dogodilo sa VDKT-om i HDEL-om kad nam se kolega MiniBar počeo baviti građevinom… [lol]

Znaš kak četri programera menjaju žarulju?!
Nikak – to je hardverski problem.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



ajde nam onda bar reci kad ti krene gradnja da kupimo nešto od građevinara….pogledaj samo što se dogodilo sa VDKT-om i HDEL-om kad nam se kolega MiniBar počeo baviti građevinom… [lol]

evo,več sada najavljujem da startam 01.09…do tada ste mirni,hahahahah…ali baš zbog mog projekta je i IGH potegao [lol] …osim toga,s obzirom na dosta "humanog" rada mogle bi i prehrambene dionice porasti,pogotovo pivovare [wink]
[/quote]

Bog i bogme, dok su mi krov menjali, još sam 5% krova na pive potrošil.
Kak su trdi bili još krovek čistam vredu zgleda…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

je jadni ljudi jasili po krovu,a ti 5%krova pocical…mare.mar ti treba mjesalicu posudit za 1.9…
http://www.youtube.com/watch?v=C-FWJSkp5yQ


je jadni ljudi jasili po krovu,a ti 5%krova pocical…mare.mar ti treba mjesalicu posudit za 1.9…
http://www.youtube.com/watch?v=C-FWJSkp5yQ

ma ne samo mješalicu,dobro če doći i ruka-dvije…ali odmah najavljujem da nisam baš likvidna [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

izvor :Hina
satelitska snimka MiniBara

ma ne samo mješalicu,dobro če doći i ruka-dvije…ali odmah najavljujem da nisam baš likvidna
…evo ja cu ti dat i dvije lopate… a sto stice ovog drugog…mislim da je za to rijesenje Pofuk.
ma evo saljem ti ja i 2 baustelca…taman ce doc do 1.9…p.s samo pazi da ne dehidriraju…
http://www.youtube.com/watch?v=QMGdJXoUxrs

Ah, dame…
večeras sam došao samo da vas vidim
donesem priče o proljeću na Jupiteru i Marsu
prenesem poljupce Mjeseca,
a ono bauštelci se rastrčali na sve strane,
ah, oh,
da nam živi, živi rad!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Ah, dame…
večeras sam došao samo da vas vidim
donesem priče o proljeću na Jupiteru i Marsu
prenesem poljupce Mjeseca,
a ono bauštelci se rastrčali na sve strane,
ah, oh,
da nam živi, živi rad!

…eto..,ja sam sigurna da je luđak muško… [cool] [proud]

…a i da nije…važna je iluzija… [smiley] [rolleyes]

New Report

Close