Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Jeste li znali da je svaki ljudski mozak na početku ženski, a da se ljudska , ovaj aaaaaaa, muška, obilježja razvijaju tek osam tjedana nakon začeća.!?
Tada se pod navalom testosterona smanjuju centar za komunikaciju i slušni korteks, a dio mozga zadužen za seks udvostučuje se.
[smiley] I ne samo udovstručuje! [proud]

…zanimljivo…[rolleyes]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Znanstveno potvrđeno.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

znači, ak sam dobro skužil,
muški su rođeni da ne poslušaju i ne blebečeju, ali su zato rođeni za seks.
[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ljudsko srce ima nezgodnu naviku
da sudbinom naziva samo ono što ga satire…

A. Camus

Izbori se bliže, ali važno je znati.
– koja je razlika između Ford Mustanga i hrvatskog Sabora?
* Sabor ima više konja
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ljudsko srce ima nezgodnu naviku
da sudbinom naziva samo ono što ga satire…

A. Camus

"Zašto se kola uvijek slome na meni?"-reče bandera.

…zbog Mirjane

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

dobro jutro svima,evo MiniBar nest u vezi jutrosnje teme….


dobro jutro svima,evo MiniBar nest u vezi jutrosnje teme….

Dok jih vidim, dojde mi da zvadim šarca zakopanog v gnoju….i goni bandu [angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

nedaju nam vise ni pit,ni pusit jedino je vutra sve jeftinija,po njima ju treba i legalizirat.pretprosli vikend malo popijem s frendovima,krenem doma i doceka me pandur s lizalicom….i kaj napravim,da dodam gas (nemaju sanse u pitanju je previse konja,plus ja za volanom) i prosli petak dode mi kaznica za bjezanje.al buraz bolje mi dobit kaznu za to nego stat,a ovak kod suca cu rec da ga nisam vidio i dobit cu kaznu od 3 do 7 tisuca kn al nema kaznenih bodova…..i evo za sve pandurose,nek mi pusu u .uzicu
http://www.youtube.com/watch?v=FJmYl_r4450


nedaju nam vise ni pit,ni pusit jedino je vutra sve jeftinija,po njima ju treba i legalizirat.pretprosli vikend malo popijem s frendovima,krenem doma i doceka me pandur s lizalicom….i kaj napravim,da dodam gas (nemaju sanse u pitanju je previse konja,plus ja za volanom) i prosli petak dode mi kaznica za bjezanje.al buraz bolje mi dobit kaznu za to nego stat,a ovak kod suca cu rec da ga nisam vidio i dobit cu kaznu od 3 do 7 tisuca kn al nema kaznenih bodova…..i evo za sve pandurose,nek mi pusu u .uzicu
http://www.youtube.com/watch?v=FJmYl_r4450

Kaj voziš ak smijem pitati?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

inače, nema te kazne koju dobar odvjetnik nebre rešiti. Tak da, znakovi, recimo, oni 40/60/70/130….
to je samo informativne prirode. Znači, bilo bi dobro da se vozite 60, ali….jebiga.
Sakome milicajcu koji se žali na brzinu lepo velim, kak čovek čoveku, ajde ti mene rivli 60 i ja se bum tolko i vozil, niti naftu nem trošil…. I onda dojde do kraja prijateljstva.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close