Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…nagnal me prethodni post od Bakice.
[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Draga Marija!
Ti znaš da te redko kad kaj prosim, ali sad te prosim tak kak se božek prosi i kak te već jenput moja mati prosila. Prosil te bum samo par sitnici, kaj je tebi pis-of-kejk .
Onda, prosim Te da se noćas naspim onak kak ima biti i da me vura zbudi v 6 vjutro.
Prosim Te i to da mi zutra daš mudrosti da napravim to kaj sam si zacrtal, makar, imam kompletni film v glavi, ali, Ti znaš kak to ide, čovek se navek negde zajebe…. E, pa ja sam čovek, bar se tak računam…
Daj mi i to da sutra odkud krenem da se tam i vrnem celi i v komadu. Na vuru, prosim te, nemoj gledeti!
Evo samo te to prosim pred s’ima ovima koji moje bedastoće čitaju više-manje.
Drugo mi ni ne treba i to bu bila moja briga, a ti sam napravi to kaj te lepo prosim!
U biti, Ti napravi kaj već moraš, a znam da se buš za me’ posekirala

Tvoj MiniBar!

(tolko da znaš, nisam pozabil ono kaj sam obečal, a ti znaš kaj je reč dok ju čovek da)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

"Sretni nikad ne razmišljaju o sreći. To je posao za nesretne.
Svi primijete sreću u nesreći, a o nesreći u sreći razmišljaju samo blesavi.
I iskusni…"

Đ.Balašević -Tri posljeratna druga

…život umire kad borba završava.

Belinskij Visarion Grigorijević

…vrijedna naša bakicaa…..ni pomicanje vremena joj ne smeta…. [thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


…vrijedna naša bakicaa…..ni pomicanje vremena joj ne smeta…. [thumbsup]

…a znaš kako je to sa bakicama…te loše spavaju…te bole kosti…te zaboravljaju…a sad sam se sjetila,…i kad je pomaknuto vrijeme…zar nije dobro vrijeme za jedan …. [rolleyes]



…vrijedna naša bakicaa…..ni pomicanje vremena joj ne smeta…. [thumbsup]

…a znaš kako je to sa bakicama…te loše spavaju…te bole kosti…te zaboravljaju…a sad sam se sjetila,…i kad je pomaknuto vrijeme…zar nije dobro vrijeme za jedan …. [rolleyes]
[/quote]
…očito ova bakicaa još ne zaboravlja…..prave stvari…. [wink]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)




…vrijedna naša bakicaa…..ni pomicanje vremena joj ne smeta…. [thumbsup]

…a znaš kako je to sa bakicama…te loše spavaju…te bole kosti…te zaboravljaju…a sad sam se sjetila,…i kad je pomaknuto vrijeme…zar nije dobro vrijeme za jedan …. [rolleyes]
[/quote]
…očito ova bakicaa još ne zaboravlja…..prave stvari…. [wink]
[/quote]

…čak mi niti ne ‘zgleda ko bakica.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Draga Marija!
Ti znaš da te redko kad kaj prosim, ali sad te prosim tak kak se božek prosi i kak te već jenput moja mati prosila. Prosil te bum samo par sitnici, kaj je tebi pis-of-kejk .
Onda, prosim Te da se noćas naspim onak kak ima biti i da me vura zbudi v 6 vjutro.
Prosim Te i to da mi zutra daš mudrosti da napravim to kaj sam si zacrtal, makar, imam kompletni film v glavi, ali, Ti znaš kak to ide, čovek se navek negde zajebe…. E, pa ja sam čovek, bar se tak računam…
Daj mi i to da sutra odkud krenem da se tam i vrnem celi i v komadu. Na vuru, prosim te, nemoj gledeti!
Evo samo te to prosim pred s’ima ovima koji moje bedastoće čitaju više-manje.
Drugo mi ni ne treba i to bu bila moja briga, a ti sam napravi to kaj te lepo prosim!
U biti, Ti napravi kaj već moraš, a znam da se buš za me’ posekirala

Tvoj MiniBar!

(tolko da znaš, nisam pozabil ono kaj sam obečal, a ti znaš kaj je reč dok ju čovek da)

Fala ti lepa na svemu! Nema veze kaj moram iti još jenput.
Ti ipak znaš kaj je i kaj mora biti.
Išel sam, došel sam i opet bum išel…samo da se i vrnem.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

..o..,izgleda da južina loše djeluje na našeg profesora…a možda ima i križobolju…a možda je morao i peglati… [rolleyes]

[huh]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@BAKICAAA
…siguran sam da ovaj “sretnik” što dijeli jedinice (ne samo na ovoj temi) nije prof. pa bi ga stoga trebalo staviti u navodne znakove: “prof”.

New Report

Close