Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Koji je to shit od proljeća…sve se budi a ljudima se spi. (Spi, spiti, popiti, napiti…)

..što se čeka?
vrijeme je kavu!
naravno-espresso



Koji je to shit od proljeća…sve se budi a ljudima se spi. (Spi, spiti, popiti, napiti…)

..što se čeka?
vrijeme je kavu!
naravno-espresso
[/quote]

Baš bi si maznul jednu-dve espreso ; ekspresno. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ah, danas nisam skinul ništ. Ni koke, ni love, ni pršuta…
Izgleda da danas jedino kaj morem skinuti, su gaće i svima pokazati rit……buraz samo nemoj ovo………

http://www.youtube.com/watch?v=Mvno3v7k7fo

[lol]
a lepo su mi govorili japa… stiha budi, pametniji si, bar tak ‘zgledaš. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

uživajmo u proljetnom ambijentu


uživajmo u proljetnom ambijentu

…a je ti pravi proljetni ugođaj…nemoj da ti sad šaljem kakvu primorsku,proljetnu sličicu… [smiley]



Ubile me ove promjene vremena, spi mi se ko pejsu, a posla imam u MP3.
Jel to proljeće ili koji vrag, pojma nemam. Baš sam išel s puta, evo JMPM, najrađe bi bil stal sa strane i pol vure prespal….
A kak se ostali usećaju?

…to se zove proljetni umor…i meni se spava… [yawn]
[/quote]

…nema straha, to je blaže virusno oboljenje , uzroćnik je ”fjakitis vulgaris” , javlja se obićno u prolječe , a ”bolest” se zove fjaka , teži oblici ”bolesti” zabilježeni su u Dalmaciji gdje pod utjecajem blaže klime virus uzrokuje kronićnu fjaku , pa ako si ovih dana prolazio Dalmacijom vjerovatno si se zarazio , može trajati i godinama , nije opasna i uglavnom prođe sama od sebe , kod ekstremnih slućajeva traje doživotno ….. [lol] [tongue]

Aaaaa, to je to…. a još sam prešel i dobar komad Like, tak da. Ovo znači "cronicus fijakis vulgaris".
Zapisal bum se na lečenje v Kliniku Švarcvald, a za terapiju bum koristil “After eight”
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…dobro ja još znam zašto mi se spava…rano sam ustala…,al vidi ovu našu burzicu…knjava li ga knjava…dal bar što sanja…
[rolleyes]

…ko rano rani, celi dan mu se spi.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Aaaaa, to je to…. a još sam prešel i dobar komad Like, tak da. Ovo znači "cronicus fijakis vulgaris".
Zapisal bum se na lečenje v Kliniku Švarcvald, a za terapiju bum koristil "After eight"
[wink]

..nemoj u Švarcvald , tamo ti snimaju nastavak ”Leta iznad kukavićjeg gnijezda” , pa je gužva, osim ako ne misliš zaraditi koji euro statirajući , ili kao glavni glumac [lol] , why not,


Koji je to shit od proljeća…sve se budi a ljudima se spi. (Spi, spiti, popiti, napiti…)

u skladu s tim …vidim da se i ti nekim čudom sječaš Šobića [smiley]

Džemper za vinograd – Miladin Šobić
http://www.youtube.com/watch?v=alZSTT2txZU&feature=related

New Report

Close