Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Proljeće zeleni. Podsjeća me na mladost. I ja bih se rado kao MiniBar «izmasakrirao», ali mi «godine» ne dopuštaju. Psiha… i tu nema pomoći. Ali lijepo je vidjeti i zelenilo na ZSE, bez obzira na dug put pred nama, ne dajte se. Uživajmo, kako nam lijepo reče ludjak. Neprestano i bez obzira na sve…

Nedaju godine, neda žena, neda ovo, neda ono….
Eto jedna NEDA za druga Marcelijusa….. [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=nrX53K09ObI

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Neda, ne da…nije više tako ohola…ehhhhh, da mi je…u stvari, ne podnosim alkohol najbolje, nisam učio na vrijeme pa je sad učenje znatno teže, moždane stanice su sve umornije, a posljedice teže: gubim se po nekliko dana. Ali uživam u malim količinama piva….treniram…napredujem…

Treba NEdu zameniti za DAarinku , kaj veliš?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Sretan vam novi dan!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Slažem se, MiniBar.Treba sve zamijeniti što ne klapa. Zdravije je…a kad smo kod zdravlja, upravo je na telki najbolesniji film koji sam ikada gledao: Taxidermija. Uznemirujuće i totalno bolesno…samo za najokorjelije filmoljupce.

Polovica od onog što kažem lišena je smisla,
no ja govorim stoga,
kako bi te ona druga polovica mogla doseći…

(Khalil Gibran)

RIJEČ VELIKANA
Mark Mobius: Počinje era bikova!

ZAGREB – Legendarni investitor Mark Mobius tvrdi kako je na tržištima kapitala u zemljama u razvoju otpočelo "bikovsko tržište".
– Morate biti oprezni kako ne biste propustiti priliku, kaže Bloomberg Televiziji Mobius koji nadzire 20 milijardi dolara vrijedan portfelj Templetona na tržištima u razvoju.

72-godišnji Mobius kojeg je Carson Group izabrao za jednog od deset najvažnijih menadžera u 20. stoljeću kaže da na svakom tržištu u razvoju postoji "bagatela" nakon što je MSCI benchmark spušten 57 posto sa vrhunca ostvarenog u listopadu 2007.

– Imam osjećaj da smo na dnu i gradimo temelje za sljedeće bikovsko tržište, kaže Mobius.

Mobius dodaje da će Templeton ulagati u kompanije koje imaju gotovine, nisku zaduženost i visoke dividendne prinose ili one koje mogu investirati u budući rast i k tome imaju novca za isplatu dioničarima. Među ostalim spomenuo je Denway Motors, PTT Plc na Tajlandu, indonezijsku Bank Central Asia, ICICI Bank iz Indije.

S Mobiusom se ne slažu analitičari Citigroupa Markus Rosgen i Elaine Chu koji tvrde kako je recentni uzlet azijskih dionica trenutačni rast "medvjeđeg tržišta" jer valuacije imaju još prostora za pad koji je viđen u proteklim recesijama. Tal Eloya iz Fidelity Investmentsa, najvećeg svjetskog mješovitog fonda, skeptičan je prema predviđanju tajminga obrata trenda.

Mobius je, podsjetimo, točno predvidio u prosincu da će se tržišta u razvoju prije početi oporavljati nego ona razvijena.

dobro jutro svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://vodpod.com/watch/506591-puff-daddy-more-money-more-problems

Tko traži taj i nađe.
Tko nađe taj i ima.
Tko ima taj i može.
Tko traži može sve.
[rolleyes]

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

…opet mi je crkao hard…. kamo nas vodi razvoj civilizacije…
[img]http://www.bgdcafe.com/imagesTH.php?img=strip/komjuterskodoba.jpg&wmax=500&hmax=1500&quality=75&tip=1[/img] [lol] [angry] [undecid]

Kozer

Istinu nam je neprestance spoznavati, a samo je katkad reci…

Khalil Gibran

Ne smje se pitati..Što je ovo? Zašto to.? jer sve će dobro doći u svoje vrijeme……

New Report

Close