Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

očekujem pisma….uvjek se ima što reći….

Naš um je litica, naše srce potok.
Nije li neobično da mnogi među nama
radije sabiru vodu nego da je puste da teče?

(Halil Džubran)


pozdrav ekipi sa virtualnog..volim kad se pusti krv kroz žile nije voda..malo emocija…ne skrivaj ništa reci sve….

(gromko): P O Z D R A V !
Istina, krv nije voda, sam kaj tu-i-tam više liči na "Vranca", neg’ na krv. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

bjane, kreni! Piši…Pratimo i čitamo sve…Svaki dan može biti jednako inspirativan: izreka, misao, jutarnji mamurluk, kava i kolači, crknut hard disc, šetnja…gubitak ili dobitak na burzi. Podijeli s nama bilo što…dva-tri reda kao i do sada…na taj način nam nešto daješ, svi postajemo bogatiji ljudi i to je OK. Krv? Iako sam se jednom dotaknuo sjećanja na svog frenda Stipu koji si je prosuo mozak potaknut nesretnom ljubavlju, mišljenja sam da krvi nitko nije željan. Možda se varam i umišljam da smo svi miroljubivi…ipak, love&peace.


očekujem pisma….uvjek se ima što reći….

…pa što se čeka??? tko piše i piše mu se….

Kozer


bjane, kreni! Piši…Pratimo i čitamo sve…Svaki dan može biti jednako inspirativan: izreka, misao, jutarnji mamurluk, kava i kolači, crknut hard disc, šetnja…gubitak ili dobitak na burzi. Podijeli s nama bilo što…dva-tri reda kao i do sada…na taj način nam nešto daješ, svi postajemo bogatiji ljudi i to je OK. Krv? Iako sam se jednom dotaknuo sjećanja na svog frenda Stipu koji si je prosuo mozak potaknut nesretnom ljubavlju, mišljenja sam da krvi nitko nije željan. Možda se varam i umišljam da smo svi miroljubivi…ipak, love&peace.

Evo ja ču početi sa orehnjačom,koja mi je dobro ispala…tijesto mi se super diglo..a uz to serviram i kavicu..a sad ona druga strana,ne baš lijepa..ovdje je baš navedeno kao primjer crknuti hard disc..uff,kud me pogodi..meni riknuo monitor na laptopu,ako je samo on,ako nije "riknulo sve",pa još pogubila podatke..ajooj..evo,sad mi lakše kad sam se malo požalila..hahahhaha..
ps.ljubavnih jada nemam [wink]
[img]http://www.coolinarika.com/repository/images/_variations/9/5/9561fb827b4c2d6b239c281ff8e710ba_content_medium.jpg[/img]
[img]http://tbn1.google.com/images?q=tbn:_M9NTVVTlGRxtM:http://www.noseas.com/wp-content/uploads/2006/12/cafe_generador.jpg%5B/img%5D

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Bil sam danas v Klenovniku, mjesto nekih 20-30 km od Vžd. Tam je bolnica za plućne bolesnike i tzv. drugove mitraljesce (alkoholičari)
Piše na zidu, na ploči ovako:
Molitva majke Tereze
* Čovjek je nerazuman nelogičan i sebičan
– Nije važno, voli ga
* Ako činiš dobro, pripisat će to tvojim sebičnim ciljevima
– Nije važno, čini dobro
* Ako ostvariš ciljeve svoje, naći ćeš lažne prijatelje i iskrene neprijatelje
– Nije važno, ostvaruj ciljeve svoje
* Dobro koje činiš, sutra će biti zaboravljeno
– Nije važno, čini dobro
* Poštenje i iskrenost učinit će te ranjivim
– Nije važno, budi iskren i pošten
* Ono što si godinama stvarao, u času bi moglo razrušeno biti
– Nije važno, stvaraj
* Ako pomažeš ljudima, loše ćeš proći
– Nije važno, pomaži im
* Daješ svijetu najbolje od sebe, a on će ti uzvratiti udarcima
– Nije važno, daj najbolje od sebe

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



bjane, kreni! Piši…Pratimo i čitamo sve…Svaki dan može biti jednako inspirativan: izreka, misao, jutarnji mamurluk, kava i kolači, crknut hard disc, šetnja…gubitak ili dobitak na burzi. Podijeli s nama bilo što…dva-tri reda kao i do sada…na taj način nam nešto daješ, svi postajemo bogatiji ljudi i to je OK. Krv? Iako sam se jednom dotaknuo sjećanja na svog frenda Stipu koji si je prosuo mozak potaknut nesretnom ljubavlju, mišljenja sam da krvi nitko nije željan. Možda se varam i umišljam da smo svi miroljubivi…ipak, love&peace.

Evo ja ču početi sa orehnjačom,koja mi je dobro ispala…tijesto mi se super diglo..a uz to serviram i kavicu..a sad ona druga strana,ne baš lijepa..ovdje je baš navedeno kao primjer crknuti hard disc..uff,kud me pogodi..meni riknuo monitor na laptopu,ako je samo on,ako nije "riknulo sve",pa još pogubila podatke..ajooj..evo,sad mi lakše kad sam se malo požalila..hahahhaha..
ps.ljubavnih jada nemam [wink]
[img]http://www.coolinarika.com/repository/images/_variations/9/5/9561fb827b4c2d6b239c281ff8e710ba_content_medium.jpg[/img]
[img]http://tbn1.google.com/images?q=tbn:_M9NTVVTlGRxtM:http://www.noseas.com/wp-content/uploads/2006/12/cafe_generador.jpg%5B/img%5D
[/quote]

Jezoš kak lepa orehnjača…. E btw, znaš da Trnovčance zoveju "makačima" (E, di je Karla?!)
To je zato jer su prije puno let, dok su još po gmajnama bile šikare v kojima je bilo puno maka.
Onda su bake i mame, deci davale maka, kaj su zločesta deca pozaspala, tak da su pošteni ljudi mogli nekoga vraga i napraviti. Poznata je i Trnovčanska makovnjača, ali je to ovak više lokalnog karaktera.
Danas maka više nema…. deca su kak da su vragu s koša pobegli. Sve ide nekam u vražju mater.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@ Minibar
Tu je Karla, tu ,pa slobodno se malo maknuti s ovog mjesta ,bar vikendom, i zabavit se nekim oku i uhu ugodnim stvarima [proud]…

instrumental…. S kim / s čim. More biti i je’no i drugo.
Ti znaš za "makače"?

Baš sam nekulturan….veli se prvo – dobro veče.
E, pa dobro veče.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


instrumental…. S kim / s čim. More biti i je’no i drugo.
Ti znaš za "makače"?

Baš sam nekulturan….veli se prvo – dobro veče.
E, pa dobro veče.

More ,more…..nek kaj….. i jest i jeno i drugo…. ne znam ti ja niš o kolačima s makom jer ih ne volim a nisam ni blizu toga Trnovca da bi znala narodne legende [smiley]

Onda nikaj!
A btw, ne volim ih ni ja. Mislil sam si, možda ti je onak, zdaleka, poznato. Sve 5!

Ak ništ drugo ostajemo pri Mari na orehnjači… [wink]
ili zagorski štrukli, … ili oni v restoranu nisu štrukli, ili nisu Zagorski, ili moja mater ni zagorka, ili to kaj manje-više svaku nedelju slaže nisu štrukli….
Pitanja preveč, al "štrukli" su štrukli.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close